Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Murak robimy tak: Ty sie pakujesz i latem jestes u mnie nad jeziorami

A jesien i zima u Ciebie,biore miotle i bedziemy sobie latac nad ta Babia Gora :cunao:

a w miedzy czasie wymieniamy sie ja trymuje a Ty wstawiasz fotki hehehe :D chociaz teraz to sama nie wiem???? takie to proste !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

a w miedzy czasie wymieniamy sie ja trymuje a Ty wstawiasz fotki hehehe :D chociaz teraz to sama nie wiem???? takie to proste !!!!!!
Ja też chcem trymowanko za wstawianie fotek! Ile fotekmuszę wstawić za wtrymowanie jednego maluśkiego :wink: serdelka? :D
Link to comment
Share on other sites

no to rozumiem!!!!!!!!! :BIG:

i niech szkoty opanują całe forum-wreszcie nie tylko serdelki

już grzeję miotłe! :thumbs: muszę sprawdzić czy to bardzo daleko?

ale te "jeziora" już przebieramy nogami!

wklejaj wklejaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Heheheh ja nie zazbytnio wymagajaca jestem, kszynka piwa i bedziemy trymowaly, ze hoho :roflt:

jak taki maluski serdelek, to ile czasu nam to zajmie???

Myk myk i po robocie

Ok pisze sie na to

Miotly miedzy nogi i lecimy do Murak trymowac psiurki

Akurat pora odpowiednia na wizyte na Babiej Gorze

Link to comment
Share on other sites

Heheheh ja nie zazbytnio wymagajaca jestem, kszynka piwa i bedziemy trymowaly, ze hoho :roflt:

jak taki maluski serdelek, to ile czasu nam to zajmie???

Myk myk i po robocie

Ha ha a potem patrzymy rano a tu główka boli a piesek jakiś taki dziwny? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno, zabawne jak Fu wykańcza po pańciu puszkę czołowego browaru lubelskiego z towarzystwie okrutnie obskubanego maltańczyka :-?

v9rkazik003.jpg

Czy wasze terriery też mają pociąg do gazu? :o Moja ma zaliczone 1 uwalenie się i wyraźnego kaca na drugi dzień :-? Mówi się że psy podobne do właścicieli są :o

Link to comment
Share on other sites

SzKociory to najmniej wymagajace sa jezeli chodzi o trymowanie i czesanie, ja mam porownanie ze sznaucerami( to milosc mojego meza i sa i musza byc szczegolnie nini) takiego sznaucerka(sczegolnie wersja "amerykanska") jak nie wyczeszesz raz na tydzien, to pozniej oj oj boli, boli i psiurek sie denerwuje i meczy, a szkot to hoho 2,3 tygodnie nieczesania wytrzymuje i mozna wszystko do ladu i skladu doprowadzic, bez zadnych niepotrzebnych meczarni pieska

Szkota to sie trymuje generalnie na grzbiecie,a reszta wyczesana "dlugimi" grabiami i jest ok, nie zawsze trzeba trymowac palcami, jak ma wypracowany wlos to "krotkie" grabki wystarcza

Wlasciwie to szkocior ma podobna fryzure jak sznaucer( chodzi o pyszczek) a reszta to takie modelowanie degazowami i trymerem

Naprawde jak sie ma pojecie " o co chodzi" to zadna filozofia

tak sie wymadrzam, ale tez sama uczylam sie tego no ze 2 lata, metoda prob i bledow, generalnie nie ma u nas w Polsce odpowiedniego magika do "zrobienia" szkota, moda zmienia sie na fryzurki, a nasi sedziowie za tym nie nadarzaja

Moim guru jezeli chodzi o fryzurki dla szkotow, jest hodowla spod Konina (zreszta wlasciciel jest fryzjerem hehe dla ludziow)

Gosc jest na wszystkich waznych wystawach i wylapuje co i jak i zaraz to wykozystuje u swoich psiurkow

Flair szkocior bardzo latwy do obrobki jest

Link to comment
Share on other sites

a propos pociągu do alkoholu ja ostatnio podłożyłam Furze podstępnie butelkę z imbirówką podeszła ostrożnie wyciągnęłą szyję powąchała pomachała drobniutko jak koliber ogonem po czym z entuzjazmem wylizała szyjkę -taki zbir :lol:

Link to comment
Share on other sites

oj wiem wiem o kogo chodzi -przyznam się że jak pierwszy raz byłam na wystawie nie jako radosny widz a jako zestresowany wystawiacz to se nakręciłam tego pana na kamerę i bardzo dokładnie oblądałam to w kołko w domu :-? a i tak fige z tego wiedziełam dopiero teraz trochę mi sie przyjemniej zrobiło wystawowo

Link to comment
Share on other sites

Naprawde jak sie ma pojecie " o co chodzi" to zadna filozofia
Nie napisałam dokładnie, czego chcę, sorki...

Pojęcie to ja mam, chodzi o szczegółowe instrukcje, głównie o głowę na wystawy (daj spokój z tym sznaucerem!!!), jak również generalnie o linie (ale te to latwiej podpatrzyć).

No nic, może jakieś uczone księgi zakupię. Nawet jakieś już mam, tylko zostały w Kalifornii :( . Albo poszukam w necie. Choć dużo łatwiej, jak ktoś pokaże. :(

Link to comment
Share on other sites

to ja też coś tu jeszcze dorzucę w końcu to miała byc galeria a nie kursy róznego typu

p6bzawojaniedziela00.jpg

tu Fura z zaprzyjażnionym młodziutkim skayem (F. też młodziutka)

e6izawojabaranynadrz.jpg

i jak Fura została wydrą

c4nwydra.jpg

jakoś tak mi w tym roku zima nie w smak

Link to comment
Share on other sites

Murak jak ja pierwszy raz ich zobaczylam to tez bylam w "SZOKU" teraz wiem, ze to wspaniali goscie sa kochaja strasznie to co robia i swoje psiurki, uczyli sie wszystkiego od podstaw i teraz sa juz perfekcjonalistami w tym co robia, naprawde wspaniali goscie, mozesz do nich podejsc pogadac i zawsze sa chetni do udzielenia pomocy i rady i pewne sztuczki tez przekaza, fakt ze smiesznie sie patrzy na ten teges, ale goscie sa reewlacyjni

Flair ty tych swoich wygibuskow nie wrzucaj, bo ja zaczne i dopiero bedzie licytacja

Link to comment
Share on other sites

a o tym też się zdążyłam przekonać - bo na tej wystawie to ja sie wstydziłam ale mój prywatny bardzo bezpośredni małżonek zaraz do nich poleciał i bardzo przyjemnie sobie z nimi pogadaliśmy i faktycznie byli bardzo fajni rozmowni i otwarci :)

Ale te szczeniaki słodkie mam nadzieję ,że masz tych zdjęć setki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...