Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aga - albumy na onecie mają jedną wadę -

są za małeeeeeeeeeee

Jest na to rada. Każdy album związany jest ze skrzynką pocztową i w każdym masz (chyba) 4 MB miejsca. Zakładasz kilka kont pocztowych i kilka powiązanych z nimi albumów. Ja na onecie mam 4 czyli 4x4= 16 MB. Można jeszcze zakładać albumy na innych portalach, ale wtedy łatwo sie pogubić, np wiem, że gdzieś w sieci mam jeszcze trzy albumy, ale sobie nie zapisałem adresów i nie mogę już ich znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Nie mogłam się powstrzymać i musiałam wkleić.. Czyż one nie są urocze? To zdjęcie rzuciło mnie na kolana, co za mordki!

j-wurf28-01.jpg

Szczeniaki są z zaprzyjaźnionej, niemieckiej hodowli. Jeden z maluchów w ten weekend trafi do mojej znajomej do Szczecina i będzie szkolony w kierunku sportowej obrony. No a ja mam nadzieje, że w przyszłym roku jeszcze jeden szczeniaczek z tej hodowli przybędzie do naszego kraju.. :roll: :roll: :wink:

Link to comment
Share on other sites

poszukam i zalatwie jakis net-album, ale czy trzeba miec u nich konto pocztowe? bo jaj mam wszystkie w interii...

Niestety, darmowy fotoalbum jest związany z kontem (niekoniecznie, ale przeważnie pocztowym) na danym portalu. Ale możesz w danym portalu założyć nieskończoną ilość kont, aż się sama pogubisz. Np. [email protected]; [email protected]; [email protected] aż Ci sie znudzi.

Później logując się do odpowiedniego konta pocztowego uzyskujesz dostęp do związanego z tym kontem albumu.

Możesz jeszcze zapytać na fotograficznych grupach dyskusyjnych, ale tam wskażą Ci albo bardzo poważne albumy (dla artystów fotografików), albo darmowe na zagranicznych portalach, ale te są bezpłatne przeważnie przez miesiąc, później trzeba wpłacić kasę lub album likwidują.

Link to comment
Share on other sites

Jest na to rada. Każdy album związany jest ze skrzynką pocztową i w każdym masz (chyba) 4 MB miejsca. Zakładasz kilka kont pocztowych i kilka powiązanych z nimi albumów. Ja na onecie mam 4 czyli 4x4= 16 MB. Można jeszcze zakładać albumy na innych portalach, ale wtedy łatwo sie pogubić, np wiem, że gdzieś w sieci mam jeszcze trzy albumy, ale sobie nie zapisałem adresów i nie mogę już ich znaleźć.

Dzięki, ja już na to wpadłam - wczoraj założyłam 3 album na onecie 8)

i wcale nie mam tam konta - używam kolejno emaili, które mam od dawna - jak dotąd u żyłam interii i tlenu.

Link to comment
Share on other sites

jborowy - dzięki za pamięc jak wykorzystam moj najnowszy album to przeniosę sie do tego o którym piszesz.

Fajny ten Asik za płotem i Evita z kumplem też. :o

P.S. ja już od jakiegoś czasu wiem co to emalia, a nawet email.......

Link to comment
Share on other sites

zachraniarka: Zapraszamy czesciej! Jesli masz cosik w zapasie ... to koniecznie wrzuc tutaj! Maluchy przeslodkie!

Dziękuję za zaproszenie :D Ja tu jestem za każdym razem kiedy wchodzę na Dogomanię, tylko się nie ujawniam :oops:

(dział "pozostałych terrierów" to jeden z moich ulubionych działów)

Cosik w zapasie mam, także postaram się powrzucać. Oczywiście wszystko związane ze szkoleniem, albo słodkie maluchy :lol:

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie :D Ja tu jestem za każdym razem kiedy wchodzę na Dogomanię, tylko się nie ujawniam :oops:

(dział "pozostałych terrierów" to jeden z moich ulubionych działów)

Asiu, dziękujemy ślicznie za komplement! Ja również uważam, że tutaj na "Pozostałych" jest fajnie :wink: . Właściciele terierów to specyficzna grupa, bo jednak trzeba mieć szczególny charakter, żeby na najlepszego przyjaciela świadomie wybrać takiego rozrabiakę! :lol:

Ja mam ogromną nadzieję, że już niedługo będziesz miała powód, ażeby częściej się tutaj ujawniać!!!

A my z Misią wróciłyśmy właśnie z obozu tropienia i mamy kilka zdjęć, które niedługo mamy nadzieję wstawić.

Link to comment
Share on other sites

Ja również uważam, że tutaj na "Pozostałych" jest fajnie :wink: . Właściciele terierów to specyficzna grupa, bo jednak trzeba mieć szczególny charakter, żeby na najlepszego przyjaciela świadomie wybrać takiego rozrabiakę! :lol:

Tiaaaa, pod pojęciem "rozrabiaka" masz na myśli oczywiście Misię :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tiaaaa, pod pojęciem "rozrabiaka" masz na myśli oczywiście Misię :wink:
Masz rację, że Misia to szczególny przypadek, a już ostatnio to w ogóle zachowuje się jak nowofundland przebrany za teriera :lol: . Nawet trzymać się pańci zaczęła - nie muszę jej ciągle wołać! Zaczynam się martwić, że coś z nią nie tak. :roll:

Ale jak ją wybierałam, to nie wiedziałam, że na taką wyrośnie... Chyba właśnie za dużo w dzieciństwie z nowofundlandami przebywała i to dlatego...

Link to comment
Share on other sites

jborowy - dobrze, ze opisales to zdjecie, no i skoro twierdzisz, ze to ja z Lana, to Ci wierze, choc do konca jakos nie jestem przekonana :lol:

Szkoda, ze tak malo mialam czasu w Poznaniu i wam nie pokibicowalam :( , no coz, nastepnym razem nadrobie

Link to comment
Share on other sites

czapla -co Ty opowiadasz, taż nawet (a może zwłaszcza) ślepy widzi, że to Ty i Lana. Słaby ze mnie kibic, nic nie dało to moje kibicowanie, może Twoje nam by bardziej pomogło, chociaż trzeba się pocieszać, że nie byliśmy ostatni. To tylko uratowało moją Evitkę przed dawno obiecywaną uroczystą kolacją w restauracji koreańskiej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...