Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 14.03.2019 o 18:27, Tyś(ka) napisał:

Zdjęcia Misia, które jeszcze znalazłam (ale nie wiem czy były na wątku)
358209435_lisekMisiek2.jpg.f6bc1bc6294347e973ba95a755372b43.jpg 1103496721_lisekmisiek4.jpg.cc850d2566689615d50f6795e5359f6d.jpg

117661101_lisekmisiek3.thumb.jpg.9f7d5f24805ddaeef8c38de2b736d2c1.jpg

I znalazłam filmik, jedna z pierwszych pór jedzeniowych Misia: https://youtu.be/UqKvj8jt5_8
 

 

                  skarbuniu sciskam tulinkam ogromnie za CiebieZnalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Czy mogłabyś zaproponować Pani moją zakochaną psią parę? Majka ma z 1,5roku maksymalnie, (jej prawdopodobnie syn) rok. Średniej wielkości, Majka waży 20, a Laki jest drobniejszy. Ja poszukam kogoś do wizyty, a dla nich to byłaby szansa. Są w hotelu od 4msc, przez 7msc mieszkały na ulicy i nikt nie zwracał na nie uwagi... a w hotelu żyją bez żadnych deklaracji :( 
EDIT: Jakby co, to jest osoba do wizyty :)

Cudne psiaki :). Oby się spodobały :) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Czy mogłabyś zaproponować Pani moją zakochaną psią parę? Majka ma z 1,5roku maksymalnie, (jej prawdopodobnie syn) rok. Średniej wielkości, Majka waży 20, a Laki jest drobniejszy. Ja poszukam kogoś do wizyty, a dla nich to byłaby szansa. Są w hotelu od 4msc, przez 7msc mieszkały na ulicy i nikt nie zwracał na nie uwagi... a w hotelu żyją bez żadnych deklaracji :( 
EDIT: Jakby co, to jest osoba do wizyty :)

Tysiu kochana, przepraszam, że dopiero teraz, ale nadrabiam w domu i na działce, to co nie zrobiłam z powodu Fado, któremu przez kilka dni, jak wiesz, poświęcałam cały czas.

Poślę do pani e-mail, ale chciałabym, posłać kilka zdjęć, nie samo ogłoszenie. Gdzie znajdę ich zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

Tysiu kochana, przepraszam, że dopiero teraz, ale nadrabiam w domu i na działce, to co nie zrobiłam z powodu Fado, któremu przez kilka dni, jak wiesz, poświęcałam cały czas.

Poślę do pani e-mail, ale chciałabym, posłać kilka zdjęć, nie samo ogłoszenie. Gdzie znajdę ich zdjęcia?

Nic nie szkodzi :)
Bardzo dziękuję Ci za pomoc, zdjęcia wspólne Majki i Lakiego są tutaj.
A oddzielne: Laki i Maja

I na wątku (chyba tam wstawiałam wszystkie) tomaszowskim. Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Nic nie szkodzi :)
Bardzo dziękuję Ci za pomoc, zdjęcia wspólne Majki i Lakiego są tutaj.
A oddzielne: Laki i Maja

I na wątku (chyba tam wstawiałam wszystkie) tomaszowskim. Dziękuję!

Tysiu nic nie mogę obiecać. To telefon od nieznajomej osoby. Wyślę jej tekst ogłoszenia i kilka zdjęć. Dobrze, że masz ewentualnie osobe do wizyty, bo to taka mała miejscowość dość odległa od Krakowa.

EDIT

Czy Maja została już wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Tysiu nic nie mogę obiecać. To telefon od nieznajomej osoby. Wyślę jej tekst ogłoszenia i kilka zdjęć. Dobrze, że masz ewentualnie osobe do wizyty, bo to taka mała miejscowość dość odległa od Krakowa.

EDIT

Czy Maja została już wysterylizowana?

Niemniej jednak pojawiła się nadzieja. :)
Niestety, nie udało się jeszcze - ale w tym tygodniu ma być.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu i co  z nim??

Jest na razie w kojcu:(.

Ma jakieś problemy z tylnymi łapkami, wyraznie odczuwa ból :( uderzony? wypadek?

Na pewno nie jest wykastrowany i baaaardzo  zaniedbany :(

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu i co  z nim??

Rozmawiałam z Martunią po otrzymaniu od niej pw.Pekinek jest umieszczony awaryjnie w kojcu i w poniedziałek będzie nu weta na przeglądzie.Trzeba będzie się zastanowić co zrobić z tą kupką nieszczęścia, bo przecież nie można tak tego zostawić...:(

EOT: pisałyśmy Martuniu w tym samym czasie....:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Jest na razie w kojcu:(.

Ma jakieś problemy z tylnymi łapkami, wyraznie odczuwa ból :( uderzony? wypadek?

Na pewno jest wykastrowany i baaaardzo  zaniedbany :(

 

Martuniu, czy pekinek jest jednak wykastrowany? W rozmowie zrozumiałam,że nie....

Link to comment
Share on other sites

 
Dnia 14.03.2019 o 18:27, Tyś(ka) napisał:

Zdjęcia Misia, które jeszcze znalazłam (ale nie wiem czy były na wątku)
358209435_lisekMisiek2.jpg.f6bc1bc6294347e973ba95a755372b43.jpg 1103496721_lisekmisiek4.jpg.cc850d2566689615d50f6795e5359f6d.jpg

117661101_lisekmisiek3.thumb.jpg.9f7d5f24805ddaeef8c38de2b736d2c1.jpg

I znalazłam filmik, jedna z pierwszych pór jedzeniowych Misia: https://youtu.be/UqKvj8jt5_8
 

 

                  skarbuniu sciskam tulinkam ogromnie za Ciebie Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 

pamietajcie o mnie

 gdyby  jakis domcik sie pojawil dla Misia rudunia

a domcik gdyby byl b biedny

pomoge ze wszytkim

             pekineczek o matuniu ....bida nad bidami

 tulinkam za wszytko piesiu

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pekinek był dzisiaj u weta - chłopak ma ok. 6 - 7 lat, waży 7,70,; zęby w bardzo złym stanie, kołtuny na grzbiecie, jest koszmarnie zapchlony,  jest też wnętrem.

Podejrzewamy, ze całe życie spędził gdzieś na jakimś podwórku i ze to była jego pierwsza wizyta w lecznicy.

Dostał tabletkę simparica i na odrobaczenie (na jutro), pazurki zostały przycięte, w uszach czysto.

Psiak ma apetyt, chodzi na smyczy, kłopoty z łapkami minęły, a w kojcu było czyściutko, wszystkie sprawy załatwione na spacerze.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Tola napisał:

Pekinek był dzisiaj u weta - chłopak ma ok. 6 - 7 lat, waży 7,70,; zęby w bardzo złym stanie, kołtuny na grzbiecie, jest koszmarnie zapchlony,  jest też wnętrem.

Podejrzewamy, ze całe życie spędził gdzieś na jakimś podwórku i ze to była jego pierwsza wizyta w lecznicy.

Dostał tabletkę simparica i na odrobaczenie (na jutro), pazurki zostały przycięte, w uszach czysto.

Psiak ma apetyt, chodzi na smyczy, kłopoty z łapkami minęły, a w kojcu było czyściutko, wszystkie sprawy załatwione na spacerze.

Tola,zabieramy pekinka do szafirki.Hania powiadomiona tylko teraz koniecznie trzeba intensywnie szukać transportu.Szkoda,że nie da się go gdzieś przetrzymać w domu bo trzeba go obciąć i wykąpać.W tej masie kołtunów są także jaja pcheł.Nie wiem czy by po obcięciu i wykąpaniu wystarczyło mu grube zimowe ubranko jak jest w kojcu?Być może się przeziębić.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...