Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 23.03.2018 o 07:43, Anula napisał:

Na tym zdjęciu widać rzebra,masakra.Czy sunia dostała od weta jakieś witaminy i leki?

cef06fc87a11a133gen.jpg

 

Sunia dostaje antybiotyk, Urinovet (preparat na układ moczowy) oraz maść do uszu.

Bardzo się ożywiła, zwiedza już cały ogród, w domu jest bardzo wszędobylska, wszystko ją interesuje. Jest niezwykle poczciwą, grzeczną, kochaną suczką - aż serce rośnie jak się na nią patrzy. Bardzo interesowała się od początku kotami, ale okazało się, że po prostu chce się z nimi zapoznać, obwąchać. Macha przy tym ogonkiem:)

Robi jutro jedzie do DS :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Murka napisał:

Sunia dostaje antybiotyk, Urinovet (preparat na układ moczowy) oraz maść do uszu.

Bardzo się ożywiła, zwiedza już cały ogród, w domu jest bardzo wszędobylska, wszystko ją interesuje. Jest niezwykle poczciwą, grzeczną, kochaną suczką - aż serce rośnie jak się na nią patrzy. Bardzo interesowała się od początku kotami, ale okazało się, że po prostu chce się z nimi zapoznać, obwąchać. Macha przy tym ogonkiem:)

. . .

Może warto byłoby zbadać czy nie ma jakiejś przyczyny chorobowej tego stanu wychodzenia. Inne psiaki w schronisku nie są aż tak chude.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

Może warto byłoby zbadać czy nie ma jakiejś przyczyny chorobowej tego stanu wychodzenia. Inne psiaki w schronisku nie są aż tak chude.

Niektóre psiaki są bardzo chude. To te, które nie mogą się dopchać do miski.  

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Jo37 napisał:

Niektóre psiaki są bardzo chude. To te, które nie mogą się dopchać do miski.  

Też o tym myślałam, ale sunia nie jest małych rozmiarów, żeby miała trudności z dopchaniem się do miski, a jest porażająco chuda. Jeśli wykluczy się przyczynę chorobową, to wystarczy karma wysokokaloryczna, ale jeśli ten stan spowodowany jest chorobą, to może konieczna będzie jakaś specjalistyczna dieta. Warto więc byłoby się dowiedzieć czy jest powód, że sunia jest taka chuda.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę z z domu Wafelka i Rubi, kolejne uratowane bezdomniaki!

 

Dzisiaj TZ był w schronisku - psy wyjeżdżają prawdopodobnie 13.04. o wszystkim będziemy informować.

 

Myślałam że psiaczki wyjadą zaraz po Świętach, zwłaszcza że okres świąteczny to trudny okres w schroniskach dla psów :(.

Ale nic czekamy w takim razie, to jeszcze ok. dwa i pół tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tianku napisał:

18425735_1957629417586907_1659137225_n.jpg

 

9 godzin temu, uxmal napisał:

Bez tytułu.png

Ja niestety nie jestem na FB, ale pomysł wspaniały!

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Myślałam że psiaczki wyjadą zaraz po Świętach, zwłaszcza że okres świąteczny to trudny okres w schroniskach dla psów :(.

Ale nic czekamy w takim razie, to jeszcze ok. dwa i pół tygodnia.

To faktycznie sporo czasu, ale tym razem nie mamy na to wpływu i trzeba czekać.

Suczki prawdopodobnie już oddzielone i czekają na otwartym wybiegu, a my będzemy liczyć dni do wyjazdu!

Dobrze, ze robi się cieplej, nie będziemy się martwić, że marzną.

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A któe psiaki jadą? Ta białaska też?

Białaska jeśli nie uda jej się zabrać teraz pojedzie jak tylko będzie to możliwe.

Choć zabrałabym ją już w tym transporcie...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2018 o 20:40, Tyś(ka) napisał:

Piękne dziewczynki! Każde uratowane życie to RADOŚĆ. Na białaskę też przyjdzie czas!

 

3 godziny temu, b-b napisał:

Białaska jeśli nie uda jej się zabrać teraz pojedzie jak tylko będzie to możliwe.

Choć zabrałabym ją już w tym transporcie...

Ten czas już przyszedł, białaska jedzie  tym transportem;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety sprawy skomplikowały się i to znacznie; dzisiaj rano TZ otrzymał tel. ze schroniska, że transportu nie będzie:(

Rozmawiałam z Bogusik i Onaa i zapadła decyzja, że jednak nie rezygnujemy z zabrania suczek - nie wrócą do boksów ogólnych.

Po psiaki tuz po świętach przyjedzie szafirek  i jakoś po raz kolejny będziemy musiały  uporać się z kosztami transportu...

Dzwoniłam do Havanka, która ma wspaniałe pomysły bazarkowe  - kochana Ela zgodziła się po raz kolejny  prosić dogomaniaków o pomoc w dotarciu suczek do Nowej Soli!

Będziemy prosić o pomoc tym bardziej, ze gdy zapadała decyzja o zabraniu kolejnych psów, to liczyłyśmy, ze  trasa Zamość - Katowice będzie gratis...

Pytałam też o transport Murkę, ale niestety  - żaden pies z hoteliku nie wybiera się w tamte strony.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...