Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

B- b - umówmy się, że podjadę we wtorek lub w środę i dam Ci znać - ok - zadzwonię ze schronu i pogadamy...

 

Dziewczyny - tak myślę o tym transporcie...

 Wykonaliśmy z TZ parę tel. do znajomych z nadzieją, że ktoś będzie jechał...

Ale tak myślę, czy jest sens szukania, jak i tak nie ma szans, aby ktoś prywatnym autem zabrał 4 - 5 psów...

Przy takiej ilości psiaków skazane jesteśmy chyba  na transport płatny...

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Tola napisał:

Boguniu - nie chciałabym wybierać...:(

Dzisiaj najbliżej mnie była ta ruda sunia, ona jest nieduża, bardzo płakała.

Ta z krótkim ogonkiem tez fajna...

 Jak chcesz to jeszcze popytam pracownika o charakter, albo porównam wzrost, albo wiek....bo i tak TZ albo ja będziemy  musieli jechać, żeby pokazać suczkę...

Wiem Tolu :(

 

8 minut temu, Tola napisał:

B- b - umówmy się, że podjadę we wtorek lub w środę i dam Ci znać - ok - zadzwonię ze schronu i pogadamy...

 

Dziewczyny - tak myślę o tym transporcie...

 Wykonaliśmy z TZ parę tel. do znajomych z nadzieją, że ktoś będzie jechał...

Ale tak myślę, czy jest sens szukania, jak i tak nie mam szans, aby ktoś prywatnym autem zabrał 4 - 5 psów...

Przy takiej ilości psiaków skazane jesteśmy chyba  na transport płatny...

OK .

Jutro jestem od 8 do 21 w pracy

Od wtorku 13-21 wiec dzwoń. Postaram się odebrać.

Ja tym razem mogę zabrać tylko jedną biedę:(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Tola to ta sunia tak płakała?

IMGP1541.JPG

To może jubu by pojechał bo już szafirka znów gonić tyle km to nie wiem.Kurcze to tak bardzo daleko i warunki pogodowe mierne.Gdyby ktoś słyszał o transporcie to niech da znać.Jedzie 5 psiaków tak?

Tak ta sunia, ale ta druga tez bardzo fajna:(

Prawdopodobnie pojedzie 5 psiaków, jak dla Homerka prędzej nie znajdę jaiegoś DT

Link to comment
Share on other sites

Biało-rudego udostepniłam w szpicach w potrzebie na fb. On cudny, szpicowate mają spore zainteresowanie, szybko znalazłby dom, gdyby miał szansę. Tam, oblepiony, za kratami zniknie w tłumie. Z transportem dno kompletne. Znajomi przestali mnie znać ;) Za daleka droga, żeby komus się chciało ze mna jechać. Na fb jest ponad 260 udostepnień i zero odzewu przy apelu o przewiezieniu tego malego staruszka chocby na cześci trasy. 

IMGP1584.JPG.48485d35ce26985a7c658dea8f2be9ef.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jaaga spokojnie,ogarniemy transport tak jak zawsze jakoś nam się udaje.Najlepszym profesjonalnym przewoźnikiem jak dla mnie jest szafirek,ma transporterki, kontenerki i już przewoził 5 psiaków no ale trzeba porozmawiać.Chodzi tu także o bezpieczeństwo psiaków.Faktem jest,że transport to koszt ponad 800,00zł ale podzielić na psiaki to aż tak szokująco nie jest.

Jest jeszcze jubu ale Grzesiek jest z okolic Łodzi.

Jest Bogusik,Tola na których zawsze można polegać, dadzą radę tak jak zawsze.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, b-b napisał:

Abi jak się zachowywała? Jest u niej jakaś poprawa???

Bogduniu, w sprawie Abi rozmawiałam z Jolą Sołek. Przyjmie sunię na stacjonarne szkolenie, tylko musimy troszkę poczekać...W tej chwili nie ma miejsca...Jak już będzie wiadomo, kiedy Abi będzie mogła pojechać, ustalimy wszystko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

B- b - umówmy się, że podjadę we wtorek lub w środę i dam Ci znać - ok - zadzwonię ze schronu i pogadamy...

 

Dziewczyny - tak myślę o tym transporcie...

 Wykonaliśmy z TZ parę tel. do znajomych z nadzieją, że ktoś będzie jechał...

Ale tak myślę, czy jest sens szukania, jak i tak nie ma szans, aby ktoś prywatnym autem zabrał 4 - 5 psów...

Przy takiej ilości psiaków skazane jesteśmy chyba  na transport płatny...

 

5 godzin temu, Jaaga napisał:

Biało-rudego udostepniłam w szpicach w potrzebie na fb. On cudny, szpicowate mają spore zainteresowanie, szybko znalazłby dom, gdyby miał szansę. Tam, oblepiony, za kratami zniknie w tłumie. Z transportem dno kompletne. Znajomi przestali mnie znać ;) Za daleka droga, żeby komus się chciało ze mna jechać. Na fb jest ponad 260 udostepnień i zero odzewu przy apelu o przewiezieniu tego malego staruszka chocby na cześci trasy. 

 

 

4 godziny temu, Anula napisał:

Jaaga spokojnie,ogarniemy transport tak jak zawsze jakoś nam się udaje.Najlepszym profesjonalnym przewoźnikiem jak dla mnie jest szafirek,ma transporterki, kontenerki i już przewoził 5 psiaków no ale trzeba porozmawiać.Chodzi tu także o bezpieczeństwo psiaków.Faktem jest,że transport to koszt ponad 800,00zł ale podzielić na psiaki to aż tak szokująco nie jest.

Jest jeszcze jubu ale Grzesiek jest z okolic Łodzi.

Jest Bogusik,Tola na których zawsze można polegać, dadzą radę tak jak zawsze.

Napisałam prośbę na grupach transportowych ale żadnego odzewu....:( Dzisiaj napisałam też do Hani z zapytaniem,czy Piotrek mógłby pojechać bo na to wygląda,że do zabrania będzie 5 psiaków.Otrzymałam odpowiedź,że tak tylko muszą sobie poukładać harmonogram zajęć i da znać kiedy   :) Bardzo jestem im wdzięczna, bo naprawdę jak tylko mogą to służą pomocą! :)

Jaaga, gdzie konkretnie ma jechać Piesek,któremu chcesz pomóc? Czy będziesz w stanie wyjechać gdzieś na trasę? Chcę wstępnie zrobić  rozeznanie...

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Bogusik napisał:

 

 

Napisałam prośbę na grupach transportowych ale żadnego odzewu....:( Dzisiaj napisałam też do Hani z zapytaniem,czy Piotrek mógłby pojechać bo na to wygląda,że do zabrania będzie 5 psiaków.Otrzymałam odpowiedź,że tak tylko muszą sobie poukładać harmonogram zajęć i da znać kiedy   :) Bardzo jestem im wdzięczna, bo naprawdę jak tylko mogą to służą pomocą! :)

Jaaga, gdzie konkretnie ma jechać Piesek,któremu chcesz pomóc? Czy będziesz w stanie wyjechać gdzieś na trasę? Chcę wstępnie zrobić  rozeznanie...

Do Katowic. Na trasę nie mam jak wyjechać, bo nie dysponuję tu, w Katowicach samochodem. Mogłabym odebrać na al. Rozdzieńskiego, to główna trasa. Mogłabym wyjść w umówione miejsce, bo wątpie czy w takim stanie jak on jest, zostałabym wpuszczona z nim do autobusu czy taksówki.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, kado napisał:

Klon mojej Tosienki,ciut większa.To samo umaszczenie,to spojrzenie...Serce mam rozdarte na milion kawałków:(

Tak jest zawsze gdy zobaczymy podobnego psiaka do naszego....

50 minut temu, Jaaga napisał:

Do Katowic. Na trasę nie mam jak wyjechać, bo nie dysponuję tu, w Katowicach samochodem. Mogłabym odebrać na al. Rozdzieńskiego, to główna trasa. Mogłabym wyjść w umówione miejsce, bo wątpie czy w takim stanie jak on jest, zostałabym wpuszczona z nim do autobusu czy taksówki.

Szafirek zawiezie psiaka do Ciebie na miejsce,czyli do domu :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Bogusik napisał:

Tak jest zawsze gdy zobaczymy podobnego psiaka do naszego....

Szafirek zawiezie psiaka do Ciebie na miejsce,czyli do domu :)

No i Bogusik załatwiła transport i to jeszcze jaki ho!ho!

                                                       Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Tak jest zawsze gdy zobaczymy podobnego psiaka do naszego....

Szafirek zawiezie psiaka do Ciebie na miejsce,czyli do domu :)

 

3 godziny temu, Anula napisał:

No i Bogusik załatwiła transport i to jeszcze jaki ho!ho!

                                                       Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome

 

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Super, dziękuję :) To czekam na informacje, jak coś bedzie wiadomo.

To ja tez sobie poskaczę z radościZnalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome

 Wszystko układa się jak na razie bardzo dobrze:)

Ja jestem jutro umówiona w schronisku (ma być ten pracownik, który był w niedzielę  -  dowiem się o wiek  suczek i  zaraz potem dzwonię do Jaaga:)

 Kolejna dobra wiadomość  - pod koniec marca jest gratisowy transport na Wrocław;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kado napisał:

Klon mojej Tosienki,ciut większa.To samo umaszczenie,to spojrzenie...Serce mam rozdarte na milion kawałków:(

Kado,Tosieńka ma chyba miękką sierść a ta sunia mi wygląda na szorściaka.Pamiętam jak jechałaś po Tosię do schronu,to były czasy.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kado napisał:

Klon mojej Tosienki,ciut większa.To samo umaszczenie,to spojrzenie...Serce mam rozdarte na milion kawałków:(

 

28 minut temu, Anula napisał:

Kado,Tosieńka ma chyba miękką sierść a ta sunia mi wygląda na szorściaka.Pamiętam jak jechałaś po Tosię do schronu,to były czasy.

Sunia za chwilkę będzie zacznie nowe życie, oby trafiła tak dobrze jak Tosia:)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, w sprawie Abi rozmawiałam z Jolą Sołek. Przyjmie sunię na stacjonarne szkolenie, tylko musimy troszkę poczekać...W tej chwili nie ma miejsca...Jak już będzie wiadomo, kiedy Abi będzie mogła pojechać, ustalimy wszystko.

Asiu jakie to będą koszta?

Trzeba by już myśleć skąd zebrać pieniądze....odwieczny problem ...niestety.

 

 

Wspaniale,że znowu możemy liczyć na Szafirków :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, b-b napisał:

Asiu jakie to będą koszta?

Trzeba by już myśleć skąd zebrać pieniądze....odwieczny problem ...niestety.

Bogduniu, jak miała pojechać Suzi, to była mowa o kwocie 450 zł za miesiąc (kwota dla psa fundacyjnego). To jest hotelowanie plus szkolenie. 

W sobotę będę rozmawiać z Jolą. Dopytam o szczegóły.  Musze też o parę rzeczy dotyczące Abi dopytać w schronisku....

Myślę, że trzeba będzie założyć jej wątek...Ale poczekajmy, aż coś się sensownego wyklaruje...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Bogduniu, jak miała pojechać Suzi, to była mowa o kwocie 450 zł za miesiąc (kwota dla psa fundacyjnego). To jest hotelowanie plus szkolenie. 

W sobotę będę rozmawiać z Jolą. Dopytam o szczegóły.  Musze też o parę rzeczy dotyczące Abi dopytać w schronisku....

Myślę, że trzeba będzie założyć jej wątek...Ale poczekajmy, aż coś się sensownego wyklaruje...

Mam nadzieję,że uda się jakoś zebrać taką kwotę co miesiąc...Oby bo to jedyna szansa dla niej.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

O rany... 

IMGP1538.JPG

IMGP1527.JPG

IMGP1512.JPG

Cudne... :((( Ta odwrócona tyłem też...

No i ruda haszczanka - czy o niej wiedzą już ludzie od husky? :( Bo ona już mmiała kiedyś zdjecia, prawda?


Jakie psiaki ostatecznie jadą?

Te psiaki muszą poczekać na pomoc.Nie mamy możliwości aby im w tej chwili pomóc.Mnie bardzo zauroczył piesek biało rudy ten ,który jest w typie szpica.Szafirka ma za dużo samców w tej chwili i nawet by go nie przyjęła na dzień dzisiejszy.Serce płacze jak im wszystkim pomóc.

Dobrze,że Jaaga oferuje DS i zabiera tego bidusia czarnego,który już długo oczekuje na pomoc.Jak trafi w normalne warunki i będzie miał godne życie przejdzie metamorfozę,nie poznamy go.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

A tak przy okazji - chyba warto by pomyśleć o bazarku transportowym na ten cel. Może Havanka pomoże w tej sprawie?

Też to nam bardzo leży na sercu ale aby zrobić bazarek muszą być wątki założone.Nie wiemy kiedy ma być transport.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Nesiowata napisał:

A tak przy okazji - chyba warto by pomyśleć o bazarku transportowym na ten cel. Może Havanka pomoże w tej sprawie?

Pomoże, pisała dzisiaj do mnie.

Miała problemy z laptopem, wkrótce zajrzy do nas

11 godzin temu, Anula napisał:

Też to nam bardzo leży na sercu ale aby zrobić bazarek muszą być wątki założone.Nie wiemy kiedy ma być transport.

Czekamy w takim razie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...