Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dziękuję bardzo za zdjęcia, ładna z niej koteczka i wygląda łagodnie;)

Spróbuję jutro lub w poniedziałek zrobić jej olx, ale obawiam się, że będą problemy z adopcją ze względu na to zachowanie Anielki.

Próbować jednak trzeba, może jej zachowanie wynika ze stresu i z czasem koteczka zmieni zachowanie do człowieka,  tak jak zrobiła to w stosunku do kociego kolegi.

Zamówiłam Feliway, jak dojdzie daj Kasiu znać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2024 o 17:02, Tola napisał:

Dziękuję bardzo za zdjęcia, ładna z niej koteczka i wygląda łagodnie;)

Spróbuję jutro lub w poniedziałek zrobić jej olx, ale obawiam się, że będą problemy z adopcją ze względu na to zachowanie Anielki.

Próbować jednak trzeba, może jej zachowanie wynika ze stresu i z czasem koteczka zmieni zachowanie do człowieka,  tak jak zrobiła to w stosunku do kociego kolegi.

Zamówiłam Feliway, jak dojdzie daj Kasiu znać.

Prześlę jedno ze zdjęć córce, żeby pokazała Pani od rewalidacji, która rozgląda się za kotem. Tym bardziej, że znajomy z Krasnegostawu tu będzie jechał kilka razy w najbliższym czasie, więc może i transport dałoby się ogarnąć. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2024 o 17:32, Jaaga napisał:

Prześlę jedno ze zdjęć córce, żeby pokazałam Pani od rewalidacji, która rozgląda się za kotem. Tym bardziej, że znajomy z Krasnegostawu tu będzie jechał kilka razy w najbliższym czasie, więc może i transport dałoby się ogarnąć. 

Bardzo dziękuję🌷

Link to comment
Share on other sites

Napiszę tu, bo wiecej ludzi zagląda. Szukam 1-2 kocich niemowlaków do odkarmienia do yorki. Co roku wiosną wszędzie jestem bombardowana wieściami o sierotkach szukających mamki, wyrzuconych czy oddanych do eutanazji. Teraz moja sunia potrzebuje dziecko, rozesłałam po znajomych kociarzach wici, ale nie ma na razie odzewu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2024 o 19:21, elik napisał:

Ewuniu czy mogłabyś podesłać link do tej promocji? Może wśród promocyjnych karm będzie też karma dla mojej Soni, niskotłuszczowa.

Elu, przepraszam, ze nie odpisałam. Na działce na dogo wchodzę z telefonu i wczoraj juz nie zaglądałam.

Dnia 1.05.2024 o 20:07, Aska7 napisał:

Kupiłam 😆

Super😀 Dzisiaj jeszcze mozna kupić: https://www.mediaexpert.pl/artykuly-dla-zwierzat/karmy-dla-psow/karma-dla-psa-brit-care-dog-sustainable-adult-large-breed-kurczak-i-owady-14-kg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I to kupiłam 4 worki, bo wychodzi śmieszna cena za kilogram i już ją moje psy jadły tylko z rybą i jestem bardzo zadowolona, bo zero problemów żołądkowych, qpy jak marzenie i jeszcze smakuje (wciągają).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2024 o 10:32, Aska7 napisał:

I to kupiłam 4 worki, bo wychodzi śmieszna cena za kilogram i już ją moje psy jadły tylko z rybą i jestem bardzo zadowolona, bo zero problemów żołądkowych, qpy jak marzenie i jeszcze smakuje (wciągają).

Warto zrobic zapas w tej cenie. U mnie niestety ta karma nie przyjdzie, bo Baloo uczulony na kurczaka i drożdże piwne, ale słyszałam dobre opinie o niej

Może dla Twoich hotelowych podopiecznych udałoby się zrobić zapas? To na prawdę duża oszczędność 😀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2024 o 16:39, Jaaga napisał:

Napiszę tu, bo wiecej ludzi zagląda. Szukam 1-2 kocich niemowlaków do odkarmienia do yorki. Co roku wiosną wszędzie jestem bombardowana wieściami o sierotkach szukających mamki, wyrzuconych czy oddanych do eutanazji. Teraz moja sunia potrzebuje dziecko, rozesłałam po znajomych kociarzach wici, ale nie ma na razie odzewu.

Tutaj poszukują ale nie wiem czy to nie za daleko https://www.facebook.com/WetSzczebrzeszyn

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2024 o 10:22, Ewa Marta napisał:

Elu, przepraszam, ze nie odpisałam. Na działce na dogo wchodzę z telefonu i wczoraj juz nie zaglądałam.

Super😀 Dzisiaj jeszcze mozna kupić: https://www.mediaexpert.pl/artykuly-dla-zwierzat/karmy-dla-psow/karma-dla-psa-brit-care-dog-sustainable-adult-large-breed-kurczak-i-owady-14-kg

Ja też jestem na działce i tak jak Ty, siadam do kompa b. rzadko. Dzisiaj dopiero teraz 🙂 

Dziękuję za link, ale niestety to nie dla mojej niuni. Ona może jeść karmę do 8 % tłuszczu i nie waży ponad 25 kg 🙂  Ale faktycznie dla dużych psiaków to wyjątkowa promocja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2024 o 17:23, Jaaga napisał:

Dla nas za daleko, ale napisałam komentarz, może ktoś tam akurat ma transport na Śląsk.

Ale jest dostawa kurierem, darmowa przy tej kwocie.

Link to comment
Share on other sites

Niedawno pokazywałam dziewczyny z tego ostatniego naszego miotu szczeniaków. Na majówkę dostałam zdjęcia braciszka Tikiego, który zamieszkał w Zamościu. Też pięknie chłopak wyrósł.

received_384986491186267.jpeg

received_344345851555794.jpeg

received_1870955493333151.jpeg

received_451357203925817.jpeg

received_317698717809906.jpeg

received_1185100679170797.jpeg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...