Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

  • Tola changed the title to NOWE ZDJĘCIA ZE SCHRONISKAZamojskie psiaki szukają domów i miłości
Dnia 5.03.2024 o 13:35, Tola napisał:

Dwie biedy, matka podobno z synkiem, niewyobrażalnie  przerażeni Sunia jest mała, oboje na zdjęciu wyglądają na większych

IMG-20240305-WA0044.jpg

IMG-20240305-WA0043.jpg

IMG-20240305-WA0009.jpg

IMG-20240305-WA0008.jpg

Jakie cudne. Wkrótce będą całe z sików i kup :(

Link to comment
Share on other sites

Zapytam tu, żeby nie pisać na każdym wątku.  Kupiłam na Aliexpressie obroże przeciwpchelne i przeciwkleszczowe na duże psy po 8 zł z olejkami. Pachną rzeczywiście intensywnie. Jeszcze nie używałam. Dzis zakladam swoim. Dajcie znać, czy zakładać Waszym podopiecznym czy kupicie im coś innego? Chyba tylko u Zewa trzebaby kupić Foresto, bo przez jego bujna sierść to olejki mogą nie przedostać się dalej. 

IMG_20240306_110021.jpg

IMG_20240306_110018.jpg

IMG_20240306_110024.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2024 o 13:49, Jo37 napisał:

Załóż Kodzie na próbę.

Ok. Nemo też dam na pół z Kretem. Dla Kreta kupiłam mniejsza, ale ma za tłuste podgardle 😆 To wezmę przetnę jedna dłuższą, zrobię dziurki i im zawiąże. Jemu już simparica przestala działać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2024 o 11:59, elik napisał:

Życie jak w Madrycie 😅   Chciałoby się takich opiekunów dla wszystkich psiaków, kociaków i innych zwierzątek domowych i zagrodowych.

Chciałoby się Elu, bardzo by się chciało, ale wiemy, jak wygląda rzeczywistość zwierząt w naszym kraju. Jest nas coraz mniej, a i tak każda z nas stara się pomagać z całych sił. Każdy z tych psów z moich zdjęć zasługuje na zmianę losu, a ilu uda się pomoc? Wciąż mam nadzieję, że i tym razem ktoś wypatrzy jakiegoś biedaka i da mu szansę na  lepsze życie. Bardzo bym tego chciała... Już po raz drugi pokazuję małą  czarną sunię, która całą sobą prosi, aby ją stamtąd zabrać. Zobaczcie 

IMG-20240305-WA0049.thumb.jpg.557bc9c893b556809850dc5b420688be.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dziś zadzwoniła p. Sylwia z mojego oddziału zkwp, czy szpicki dalej aktualne, bo jej koleżanka z sekcji wrzuci je na ich specjalistyczne forum. Tola potwierdziła, że dalej szukają domu. Wysłałam info razem z przekazanym przez Tolę  kontaktem. Mam nadzieję, że uda się im pomóc. Od kiedy bylam dzieckiem były u nas szpice. Potem miałam tu z dogo Wolfa. Kocham je.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2024 o 00:04, Aldrumka napisał:

To chyba ta, dla której Ewa Marta oferowała pomoc finansową

Tak to ta sunia. Ja niestety w związku z podjęciem się wsparcia innej suni spoza dogo zmieniłam propozycję ze 100 zł na 50 zł miesięcznie.

Sama nie mam ani gdzie, ani za co wziąć ją pod opiekę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2024 o 10:43, Poker napisał:

NO niestety, umierają nam zwierzaczki.

Gdyby znalazło się miejsce dla tej małej czarnulki, to znacząco wspomogę finansowo.

No niestety, u Murki nadal nie ma miejsca, tamtym razem też pytałam. Jak ostatnio przyjęta sunia znajdzie dom, to dopiero Kasia będzie mogła przyjąć zwierzaka ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Zostawiam jeszcze info o buldożce, o której tu pisałam, może ktoś jest zainteresowany, co z sunią. Niestety musieliśmy zmienić plany, bo przy wizycie u wetki okazało się, że sunia jest w fatalnym stanie i nie nadaje się do zabiegu, czeka ją najpierw długie leczenie, została bardzo zaniedbana, a zdjęcie, które otrzymaliśmy nie oddaje jej obecnego stanu. Mamy Dt w Warszawie, poprosiłam Jo37 o wizytę i intensywnie szukam transportu do stolicy, może ktoś coś... To dla suni ogromna szansa, bo nie damy rady utrzymać jej w hotelu chorego psa.  😔

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...