Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 27.12.2023 o 13:12, Isiak napisał:

Czyli od stycznia wszystkie deklaracje na konta skarbników? Dobrze, że jeszcze nie zrobiłam przelewów.

Nie mam pomysłu, jak to rozwiązać. Rozmawiałam przed świętami z elik, że może jeden miesiąc wpłaty do skarbnika, drugi do fundacji, albo jeden miesiąc wpłaty na psy u Jagny, drugi do innego hoteliku, ale nie wiem, czy to da się tak zorganizować. Trzeba znaleźć jakieś optymalne  rozwiązanie, przed świętami nie było na to czasu. Może ktoś ma jakiś pomysł, żeby pomagające osoby mogły nadal wpłacać i robić odpisy?  My musimy zmiejszyć ilość opłacanych faktur, czyli faktury np.co drugi miesiąc za hotelowanie? U Jagny wystawiana jest jedna faktura za wszystkie psy i to też jest wyjście. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2023 o 14:02, Tola napisał:

Może ktoś ma jakiś pomysł, żeby pomagające osoby mogły nadal wpłacać i robić odpisy? 

Wydaje mi się, że nie ma skutecznego sposobu na zmniejszenie ilości wystawianych przez Fundacje faktur, bez zmniejszenie ilości wpłacanych kwot na konkretnego psa - są wpłaty na hotelowanie psa, musi być wystawiona faktura za jego hotelowanie. Nie ma tu znaczenia ilość wpłacanych jednorazowo deklaracji, za miesiąc, dwa, czy trzy. Istotna jest ilość wystawionych faktur. Jedynie wystawianie jednej faktury za kilka psów będzie skutkowało zmniejszeniem ilości wystawianych faktur. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2023 o 15:05, agat21 napisał:

Może będziemy pokrywać koszty wystawiania faktur na nasze psiaki? Po prostu.

Mogłybyśmy Agatko poprosić Kasię, żeby wystawiała na Wolfika i Nerunię jedną fakturę. Niech wyrówna każdego do pełnego miesiąca i potem za oba psiaki jedna faktura.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2023 o 22:37, elik napisał:

Mogłybyśmy Agatko poprosić Kasię, żeby wystawiała na Wolfika i Nerunię jedną fakturę. Niech wyrówna każdego do pełnego miesiąca i potem za oba psiaki jedna faktura.

Można poprosić. Dla niej to też może być lepsze. Nie wiem tylko jak z równaniem do miesiąca będzie. Wolfikowi mijają miesiące 18-tego.  Nerunia którego dnia miesiąca przyjechała? 

Link to comment
Share on other sites

Ułatwiłoby

- rozliczanie miesiąca kalendarzowego - (styczeń, luty itp)

- płatność z dołu (za wykonaną pracę w miesiącu), w przypadku adopcji - rozliczenie końcowe na fakturze zbiorczej

- hotel wystawia jedną zbiorczą fakturę w miesiącu na fundację

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2023 o 22:41, agat21 napisał:

Można poprosić. Dla niej to też może być lepsze. Nie wiem tylko jak z równaniem do miesiąca będzie. Wolfikowi mijają miesiące 18-tego.  Nerunia którego dnia miesiąca przyjechała? 

Wolfik przyjechał do Kasi 18.11. to chyba ma fakturę za okres 18.11. - 17.12. Następną fakturę należałoby wystawić za okres 18.12.2023 - 31.01.2024

Nerunia przyjechała do Kasi 29.11. to chyba ma fakturę za okres 29.11. - 28.12. Następną fakturę należałoby wystawić za okres 29.12.2023 - 31.01.2024

Najbliższa faktura byłaby za okres dłuższy niż miesiąc, ale następne byłyby już za pełne miesiące kalendarzowe. Łatwiej dla Kasi i łatwiej dla Fundacji.

Nie wiem za jaki okres są wystawione faktury, bo nie jest to zapisane na fakturze więc są to tylko moje założenia, ale w realu mogą być inne daty, ale reguła dokładnie taka sama.
Dobrze byłoby, żeby na fakturze był wyszczególniony okres za jaki jest wystawiona faktura.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2023 o 17:49, Tola napisał:

Uzupełniam teraz wpłaty na pszczególnych wątkach i widzę, że wpłaty nadal są na konto fundacji, ale w styczniu nie będziemy mogli opłacić wszystkich faktur za hotelowanie, jeśli dojdą faktury od wetów.

Niestety nie wiedząc o tych problemach wpłaciłam na Bonusa sporo i nie mam wystarczających funduszy na opłacenie faktury sama 😥 Może zapytam Kikou, czy mogłaby wystawić podwójną fakturę, żeby w lutym nie trzeba było płacić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2023 o 17:54, Ewa Marta napisał:

Niestety nie wiedząc o tych problemach wpłaciłam na Bonusa sporo i nie mam wystarczających funduszy na opłacenie faktury sama 😥 Może zapytam Kikou, czy mogłaby wystawić podwójną fakturę, żeby w lutym nie trzeba było płacić.

Wiem, zaraz wpiszę Twoje wpłaty na wątki.

Na razie nie wiem nic więcej, ile tych faktur będzie w styczniu i jaki będzie limit...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lucynka i Tuptuś w domu:)

Martyna mówi, że adopcja Lucynki i Tuptusia z zamojskiego schroniska to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu;)

Psy świetnie się dogadują, nie sprawiają żadnych problemów, a dają ogrom radości; warto żyć chociaż dla porannych  powitań Lucynki:)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2023 o 11:20, Tola napisał:

Lucynka i Tuptuś w domu:)

Martyna mówi, że adopcja Lucynki i Tuptusia z zamojskiego schroniska to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu;)

Psy świetnie się dogadują, nie sprawiają żadnych problemów, a dają ogrom radości; warto żyć chociaż dla porannych  powitań Lucynki:)

 

Szkoda, ze tych wspaniałych domów nie da się sklonować ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...