Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 13.12.2022 o 12:28, Jaaga napisał:

Elu, lepiej zmien na Katowice Brynów lub Ligotę. Bogucice to najgorsza dzielnica, odzew jest taki, że dzwonia menele z fochem, ze to nie Bogucice i żeby im dowieźć zwierzę. Pytaja czy to na pewno schronisko, bo im się nawet nie chce do niego 3 przystanków przejechać.

Dobrze, że mówisz.  Zaraz zmienię.

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie Zojki jako Zorki na Kraków. Niestety, nie wyróznione. Zmieniłam jedno ze zdjeć do miniaturki, bo na olx widoczna na wszystkich była tylko klatka piersiowa kotki 😉 Trochę za bardzo wykadrowana jest jak na potrzeby ogłaszania w tym serwisie. Powodzenia! 

https://www.olx.pl/d/oferta/zorka-jak-zbik-nostalgicznie-wypatruje-swojego-domu-adopcja-CID103-IDSkGmU.html?bs=olx_pro_listing

IMGP5024.JPG.05552b5cf11dd0a94af98d764b15da33.jpeg.36b91770a90a0bb3272e4e3ab0a37d8a (1).jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 11:21, Onaa napisał:

Brak opisu.Dostałam takie zdjęcia zimowego czerwonego kapturka z ds - zamojska Zojeczka 😄,

kilka miesięcy temu taka samotna i niepotrzebna w schroniskowym boksie - te Święta spędzi już ze swoją Rodziną 🙂

XXXX 1.jpgBrak opisu.

Piękna metamorfoza ♥️

Link to comment
Share on other sites

Fejsbukowe dogomaniaczki  bardzo proszę o udostępnianie       https://www.facebook.com/100070000536723/posts/pfbid02RS4uHWEAz6op5Kjfcqy2v9QhMs3uNkRqFvVmTgc6xuow7P5dJF8JchCkSjFmCVgRl/.                                      POTRZEBNY TRANSPORT Zamość - Dobra Wola (warmińsko-mazurskie) ewentualnie chociaż Lublin - Dobra Wola.
Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się pomóc temu porzuconemu psu. Kilka dni temu udało się go odłowić, ale niestety nie mamy dla niego transportu. Sami ze względu na operacje naszych psów nie damy rady po niego pojechać, a musimy odebrać go przed świętami. Bardzo prosimy o pomoc.

FB_IMG_1671306567435.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 20:48, Tola napisał:

Fejsbukowe dogomaniaczki  bardzo proszę o udostępnianie       https://www.facebook.com/100070000536723/posts/pfbid02RS4uHWEAz6op5Kjfcqy2v9QhMs3uNkRqFvVmTgc6xuow7P5dJF8JchCkSjFmCVgRl/.                                      POTRZEBNY TRANSPORT Zamość - Dobra Wola (warmińsko-mazurskie) ewentualnie chociaż Lublin - Dobra Wola.
Jakiś czas temu zdecydowaliśmy się pomóc temu porzuconemu psu. Kilka dni temu udało się go odłowić, ale niestety nie mamy dla niego transportu. Sami ze względu na operacje naszych psów nie damy rady po niego pojechać, a musimy odebrać go przed świętami. Bardzo prosimy o pomoc.

FB_IMG_1671306567435.jpg

Chyba trudno będzie o transport okazyjny psa wielkości cielaka. Nawet jesli ktoś jedzie na tej trasie na święta, to sobie takiego nieznanego usposobienia,  kudłatego ogromnego psa z drogi nie dobierze na pasażera. Tolu, raczej muszą na wątkach transportowych szukac profesjonalnego transportu. Kiedy szukałam dla małej suni, to były tylko oferty odpłatnego transportu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 20:58, Jaaga napisał:

Chyba trudno będzie o transport okazyjny psa wielkości cielaka. Nawet jesli ktoś jedzie na tej trasie na święta, to sobie takiego nieznanego usposobienia,  kudłatego ogromnego psa z drogi nie dobierze na pasażera. Tolu, raczej muszą na wątkach transportowych szukac profesjonalnego transportu. Kiedy szukałam dla małej suni, to były tylko oferty odpłatnego transportu.

Wiem, Duch Leona szuka wszędzie. Pies musi do świąt opuścić miejsce, w którym teraz jest, więc każde udostępnianie na FB jest bardzo ważne, dlatego poprosiłam i tutaj. Ludzie będą wracać różnymi autami, może znajdzie się ktoś, kto zechce pomoc, trzeba próbować. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2022 o 21:41, elik napisał:

Weszłam na stronę, żeby udostępnić, a tam już 2 propozycje zawiezienia psiaka, ale Fundacja od napisania apelu,  ani razu tam nie była. Trochu dziwne.

Fundacja jest w kontakcie ze zgłaszającymi, ale nie ma czasu aktualizować wydarzenia.

Link to comment
Share on other sites

W czwartek wraca z adopcji w Krakowie nasza zamojska tymczasowiczka czarna kotka Arabika. Zwrot nie z winy kici. Bardzo prosze, jak będę miała jej fotki o pomoc w ogłoszeniach. Usunełam juz jej zdjęcia. Każdy zwrot z nowego domu jest dla zwierzęcia stresem i traumą. Chciałabym, żeby szybko znalazła nową, w pełni odpowiedzialną rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2022 o 16:06, Poker napisał:

Biedna kicia. Co się stało?

 

Dnia 18.12.2022 o 16:30, Jaaga napisał:

Ogólnie, to pani stwierdziła, że nie nadaje się na kota i w czwartek ją odwozi do Pawłowic, mąż po nią tam dojedzie. Oczywiście była ankieta, wizyta,  umowa z ZEA.

 

Dnia 18.12.2022 o 19:10, Jo37 napisał:

Ludzie są jednak denni. 

Właściwie to nie potrafię powiedzieć, co się stało.

Ankieta była ładnie wypełniona, na wizycie obecna cała rodzina (rodzice + 9 letnia córka);  przygotowani na przyjecie kota, zakupy zrobione, umówiony fachowiec do zamontowania siatki.

Zadawali dużo pytać, słuchali, przejmowali się;  Arabika  wydawała się wyczekiwana, rodzina empatyczna.

Parę dni po przyjeździe zwierzaka pani zadzwoniła do mnie i do wizytatorki, że nie nadaje się na opiekunkę kota, płakała. Rozmawiała też z Jagną.

Nikt tej decyzji nie rozumie, siostra pani jest zaskoczona, córka bardzo przeżywa, bo wszyscy w rodzinie kocię polubili.

Pani jednak decyzji nie zmieniła; napisała,  że powinnam zrozumieć, bo jest uczciwa, nie wymyśla, że córka ma alergię, tylko pisze prawdę, że nie da rady zajmować się zwierzakiem.

To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie.

Szkoda mi malutkiej, jest naprawdę rewelacyjna kotką, ale ma chyba pecha i to od początku.

Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu, u mnie Arabika ma OLX na Bielsko B.,  przyda się bardzo na Kraków i  Katowice.

Zaraz wrzucę wszystkie zdjęcia Arabiki, tylko trzeba je poprzycinać.

OLX na Bielsko B.

https://www.olx.pl/d/oferta/rewelacyjna-czarna-arabika-do-adopcji-CID103-IDRNndQ.html?bs=olx_pro_listing

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2022 o 12:16, Jaaga napisał:

Ogłoszenie Zojki jako Zorki na Kraków. Niestety, nie wyróznione. Zmieniłam jedno ze zdjeć do miniaturki, bo na olx widoczna na wszystkich była tylko klatka piersiowa kotki 😉 Trochę za bardzo wykadrowana jest jak na potrzeby ogłaszania w tym serwisie. Powodzenia! 

https://www.olx.pl/d/oferta/zorka-jak-zbik-nostalgicznie-wypatruje-swojego-domu-adopcja-CID103-IDSkGmU.html?bs=olx_pro_listing

IMGP5024.JPG.05552b5cf11dd0a94af98d764b15da33.jpeg.36b91770a90a0bb3272e4e3ab0a37d8a (1).jpeg

Bardzo dziękuję, dopiero zauważyłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...