Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Zrobiłam też zbiórkę dla zamojskich staruszków, wystawiłam na dłuższy okres, będziemy cierpliwie zbierać, a uzyskane pieniądze podzielimy równo na wszystkie psy.

Jeśli trzeba będzie zrobić zbiórkę oddzielnie dla Łatusia, to usunę go z tej zbiorowej zbiórki.

Proszę o rozsyłanie linku znajomym, udostępnianie, bo to szansa na dodatkowe pieniądze.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/zamojskiestaruszki

 

Może ktoś inny tytuł podsunie?

Jak coś trzeba zmienić - proszę dać znać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2022 o 21:34, Isiak napisał:

Badali trzustkę? W naszej fundacji jest owczarek niemiecki Rio, trafił chudy jak szkielet, nie przybierał na wadze - okazało się, że cierpi na zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki. Dostaje Kreon i teraz wygląda super. Oto on: https://zwierzeca-arkadia.org/project/rio/

Robili badanie krwi z biochemią, podobno wszystko to ok, nie wiem co z USG, dlatego pytałam Poker, czy dzwoniła, może ma nowe informacje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 17:23, mdk8 napisał:

Tola jest konkurs . Weźmiecie udział ? 

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/konkurs

Jest Skarbonka, bardzo proszę o rozsyłanie, udostępnianie. Można wpłacać -  1 zł to jeden głos - w konkursie liczy się ilość osób wpłacających, a nie uzbierana kwota    https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zeaskarbonka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konkurs skarbonkę wysłałam do 40 osób i oczywiście udostepniłam u siebie na FB i na profilu hodowli. 

Poszukiwania wirtualnego opiekuna to świetny pomysł, udostepniłam Wenę na swoim FB. W weekend powstawiam ją na rózne grupy pomocowe. W weekend też poudostepniam skarbonkę staruszkową, bo wtedy ludzie mają więcej czasu i może bedzie większy odzew. w tygodniu poudostepniam jeszcze na privach ten konkurs.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2022 o 12:56, Tola napisał:

Jest Skarbonka, bardzo proszę o rozsyłanie, udostępnianie. Można wpłacać -  1 zł to jeden głos - w konkursie liczy się ilość osób wpłacających, a nie uzbierana kwota    https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zeaskarbonka

Może stąd kilka osób wpłaciłoby po złotówce? Widze po moich znajomych, że im chyba głupio tyle wpłacić, czego nie spodziewałam się. Gdyby było wiecej wpłat 1 zł, to może ludzie nabraliby odwagi i to moje spamowanie na FB nie poszłoby na marne 😉

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2022 o 12:56, Tola napisał:

Jest Skarbonka, bardzo proszę o rozsyłanie, udostępnianie. Można wpłacać -  1 zł to jeden głos - w konkursie liczy się ilość osób wpłacających, a nie uzbierana kwota    https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zeaskarbonka

Wczoraj wpłaciłam dwa razy,sprawdziłam można wpłacać za każdym razem ile się chce głosów po 1zł i każdy głos się liczy.Biorę się do roboty,24 dni to sporo czasu aby nazbierać głosów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 10:08, Anula napisał:

Wczoraj wpłaciłam dwa razy,sprawdziłam można wpłacać za każdym razem ile się chce głosów po 1zł i każdy głos się liczy.Biorę się do roboty,24 dni to sporo czasu aby nazbierać głosów.

Myślałam, że jednorazowo można tylko. Moi znajomi wszyscy wpłacili większe kwoty, a ja wpłaciłam za siebie, męża i jeszcze córka na dwa maile 😉 Tak szybko chciałam udostepnic, ze nie zorientowałam się w zasadach. Zazwyczaj na innych konkursach jest tak, ze jedna wpłata z jednego maila. Wielka szkoda, bo byłoby już o wiele więcej wpłacających.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że nie jest ważny adres mejlowy tylko nr konta. Tola mówiła mi ,że z danego konta może być tylko 1. wpłata.

Poprosiłam ok. 20 osób SMSami o wpłaty. Moja przyjaciółka z Kanady poleciła mi wpłacić 100 zł, co też już uczyniłam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 14:15, Poker napisał:

Wydaje mi się, że nie jest ważny adres mejlowy tylko nr konta. Tola mówiła mi ,że z danego konta może być tylko 1. wpłata.

Poprosiłam ok. 20 SMSami.  Moja przyjaciółka z Kanady poleciła mi wpłacić 100 zł, co też już uczyniłam.

Konto tez nie, bo robiłam przelewy 3 razy z tego samego i kolejny dopiero z drugiego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 14:15, Poker napisał:

Wydaje mi się, że nie jest ważny adres mejlowy tylko nr konta. Tola mówiła mi ,że z danego konta może być tylko 1. wpłata.

Poprosiłam ok. 20 osób SMSami o wpłaty. Moja przyjaciółka z Kanady poleciła mi wpłacić 100 zł, co też już uczyniłam.

Przed chwilą zrobiłam dwa przelewy jeden za drugim z tego samego konta.Głosy wzrosły o dwa punkty,że wszystko jest w porządku.Rano zrobiłam 4 i też było tak samo jak teraz.

Wsparli

m0-225005d6d3177d11a15825ce3b60968454421
1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 minuta temu ·  Udostępnij
 
m0-225005d6d3177d11a15825ce3b60968454421
1 zł

Anonimowy Pomagacz

4 minuty temu ·  Udostępnij
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 14:15, Poker napisał:

Wydaje mi się, że nie jest ważny adres mejlowy tylko nr konta. Tola mówiła mi ,że z danego konta może być tylko 1. wpłata.

Poprosiłam ok. 20 osób SMSami o wpłaty. Moja przyjaciółka z Kanady poleciła mi wpłacić 100 zł, co też już uczyniłam.

Na stronie zbiórki nie było informacji o takich ograniczeniach, ale wczoraj pisałam z dziewczyną z dużej fundacji i tak zasugerowała, przekazałam więc taka wiadomość Tobie. No a dzisiaj mam parę  wiadomości, że z jednego konta można wpłacać wielokrotnie.  Bardzo Wam dziękuję za wsparcie💖💖💖 Spóźniłam się ze zbiórką, nie miałam czasu wcześniej, dopiero w niedzielę zasiadłam, ale cieszę się, że  już jest i że sporo osób wspiera nas w tym konkursie 🙂🥰.

Link to comment
Share on other sites

       https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zeaskarbonka                                              Bardzo słabo idzie natomiast zbiórka na staruszki, jest bardzo mało udostępnień, a bez tego są małe szanse na uzyskanie większej kwoty☹️ Odczuwam bardzo małe zainteresowanie zbiórką tutaj na dogo, może się mylę... Zbiórkę zrobiłam z nadzieją, że uda się zebrać chociaż po 500 zł na każdego psa i  naprawdę jest to możliwe, tylko trzeba rozsyłać link wśród znajomych z prośbą o wpłatę np 2 zl, 5 zł; taka kwota nie przeraża ludzi, a może zachęcić do dalszej pomocy. Grosz do grosza i będzie dobrze!  Najpierw wystawiłam 7000 zł, potem zmniejszyłam, bo może kwota odstraszała, ale wszystko można zmienić. Nie będę wpisywała już prośby na poszczególne wątki psów, ale jeszcze raz zachęcam do rozsyłania linku.

Link to comment
Share on other sites

To kawałek regulaminu :

9. Na potrzeby ustalenia liczby unikalnych Darczyńców, liczy się liczba unikalnych Darczyńców, a nie wysokość zebranej kwoty lub ilość wpłat. Wpłaty dokonywane przez jednego Darczyńcę, niezależnie od ich liczby w ramach danej Skarbonki, liczone są jako jedna wpłata. 2/4 Regulamin konkursu “Łap dotacje na Organizacje!”

10. Jako Darczyńcy w rozumieniu ustępu 9 powyżej nie będą uważane osoby, które w procesie przekazywania Darowizny na Zbiórkę wskazują nieistniejący lub nienależący do niej adres e-mail.

11. Rzeczywista liczba unikalnych Darczyńców zostanie podliczona przez Organizatora po zakończeniu Konkursu

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 19:11, mdk8 napisał:

To kawałek regulaminu :

9. Na potrzeby ustalenia liczby unikalnych Darczyńców, liczy się liczba unikalnych Darczyńców, a nie wysokość zebranej kwoty lub ilość wpłat. Wpłaty dokonywane przez jednego Darczyńcę, niezależnie od ich liczby w ramach danej Skarbonki, liczone są jako jedna wpłata. 2/4 Regulamin konkursu “Łap dotacje na Organizacje!”

10. Jako Darczyńcy w rozumieniu ustępu 9 powyżej nie będą uważane osoby, które w procesie przekazywania Darowizny na Zbiórkę wskazują nieistniejący lub nienależący do niej adres e-mail.

11. Rzeczywista liczba unikalnych Darczyńców zostanie podliczona przez Organizatora po zakończeniu Konkursu

Czyli chyba o tym mówiła mi wczoraj dziewczyna z Ducha  Leona ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 19:11, mdk8 napisał:

To kawałek regulaminu :

9. Na potrzeby ustalenia liczby unikalnych Darczyńców, liczy się liczba unikalnych Darczyńców, a nie wysokość zebranej kwoty lub ilość wpłat. Wpłaty dokonywane przez jednego Darczyńcę, niezależnie od ich liczby w ramach danej Skarbonki, liczone są jako jedna wpłata. 2/4 Regulamin konkursu “Łap dotacje na Organizacje!”

10. Jako Darczyńcy w rozumieniu ustępu 9 powyżej nie będą uważane osoby, które w procesie przekazywania Darowizny na Zbiórkę wskazują nieistniejący lub nienależący do niej adres e-mail.

11. Rzeczywista liczba unikalnych Darczyńców zostanie podliczona przez Organizatora po zakończeniu Konkursu

Czy to znaczy, że do określenia jednego darczyńcy liczy się adres e-mail?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 19:11, mdk8 napisał:

To kawałek regulaminu :

9. Na potrzeby ustalenia liczby unikalnych Darczyńców, liczy się liczba unikalnych Darczyńców, a nie wysokość zebranej kwoty lub ilość wpłat. Wpłaty dokonywane przez jednego Darczyńcę, niezależnie od ich liczby w ramach danej Skarbonki, liczone są jako jedna wpłata. 2/4 Regulamin konkursu “Łap dotacje na Organizacje!”

10. Jako Darczyńcy w rozumieniu ustępu 9 powyżej nie będą uważane osoby, które w procesie przekazywania Darowizny na Zbiórkę wskazują nieistniejący lub nienależący do niej adres e-mail.

11. Rzeczywista liczba unikalnych Darczyńców zostanie podliczona przez Organizatora po zakończeniu Konkursu

Wyłapują adresy mailowe...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2022 o 19:47, Tola napisał:

Zrobiłam też zbiórkę dla zamojskich staruszków, wystawiłam na dłuższy okres, będziemy cierpliwie zbierać, a uzyskane pieniądze podzielimy równo na wszystkie psy.

Jeśli trzeba będzie zrobić zbiórkę oddzielnie dla Łatusia, to usunę go z tej zbiorowej zbiórki.

Proszę o rozsyłanie linku znajomym, udostępnianie, bo to szansa na dodatkowe pieniądze.

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/en/zamojskiestaruszki

 

Może ktoś inny tytuł podsunie?

Jak coś trzeba zmienić - proszę dać znać.

Ta zbiórka nie pójdzie. Moim zdaniem. Zmieniłaś w miarę dobry tytuł na taki, co wszystkie fundacje mają.

Druga rzecz, to konkretny pies. Na jednego trzeba, nie ogólnie.

Według mnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2022 o 19:57, rozi napisał:

Ta zbiórka nie pójdzie. Moim zdaniem. Zmieniłaś w miarę dobry tytuł na taki, co wszystkie fundacje mają.

Druga rzecz, to konkretny pies. Na jednego trzeba, nie ogólnie.

Według mnie.

Zamiast dawania dobrych rad, wymądrzania się i pokazywania palcem "co", to rusz się i zrób.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...