Jump to content
Dogomania

Iza - Uratowana przed głodową śmiercią - Za TM :(


Ewa OTOZ Animals

Recommended Posts

[quote name='ewa36'].......Skurwysyny ........................

[/quote]


Kiedy weszłam dzisiaj na wątek Izy , byłam tak wstrząśnięta , że najchętniej niestety również , użyłabym tego słowa ...

Jak czarne trzeba mieć serce , żeby tak strasznie, potwornie i perfidnie zagłodzić psa ! :angryy: Jak można ? :mad:
Dlaczego ludzie :shake: sprawiają taki ból psu , skąd taki sadyzm ? :-(:placz:
Patrzyli na sunię codziennie i udawali że wszystko jest o.k. ?

Mam nadzieję , że zostanie to w mediach nagłośnione , a właściciele zostaną napiętnowani i pociągnięci do odpowiedzialności :angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Akucha to bardzo dobry pomysł. i tylko ludzkie języki żadne sumienia :mad: wiem coś o tym - kto ma sumienie nigdy tak nie zrobi to jasne jak słońce bo sumienie jest najskuteczniejszym dla zła hamulcem lepszym niż prawo lepszym niż kary

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem za akcjami odwetowymi ale w tym wypadku uważam że takie skurwysyństwo należy naglośnić medialnie i imiennie.
To dla takich jedyna dolegliwośc :shake:
Bardzo, bardzo czarne serca :shake:
Wiecie patrząc na te skorupu tylko kształtem podobne do człowieka trudno nie wierzyć w demoniczność, w opętanie .............. Człowiek nie jest w stanie czegoś takiego zrobić .................... To już nie są ludzie ............ Mieszka w nich samo zło .................
Dlatrgo pomysł mszy za zamęczone stworzenia jest bardzo dobrym pomysłem
To nikła pociecha ale Pan Bóg krzywdy bezbronnych nie wybacza ..........................

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze, że na opieke jak należy i ludzi przy sobie .......... Właśnie ludzi ................. Nie kazdy może być wielkim człowiekiem i zresztą nie ma takiej potrzeby, być człowiekiem to już bardzo dużo ...........
Niech im ziemia lekką bedzie bo obciązyła swoje sumienie klnąc te ludzkie skorupy, te ludzkie ..............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']........................... kto ma sumienie nigdy tak nie zrobi to jasne jak słońce bo sumienie jest najskuteczniejszym dla zła hamulcem lepszym niż prawo lepszym niż kary[/quote]


Dokładnie tak !
Sumienie trzeba najpierw MIEĆ , a właściciele zagłodzonej tragicznie Izy , o istnieniu sumienia chyba nawet nie słyszeli :angryy::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']............... Nie kazdy może być wielkim człowiekiem i zresztą nie ma takiej potrzeby, być człowiekiem to już bardzo dużo ...........
..............[/quote]

Cytowanie Ciebie Ewo - wchodzi mi w nawyk ;):evil_lol:


Człowiek to brzmi dumnie ....
dlaczego nie zawsze ? :roll:

Rozesłałam trochę wątek Izy ;)

Link to comment
Share on other sites

Dano, miło mi bardzo :loveu: a jeszcze bardziej, że rozesłałaś watek :loveu:

Działanie byłych opiekunów suczyny nie jest ani zezwierzęceniem ani zbydlęceniem, jakie czasami widuje się w więziweniach o b. zapstrzonym rygorze lub gdzie jest autantyczna walka o przetrwanie (w Turcji, a Ameryce Łacińskiej).
To dzialanie zła w czystej postaci, złowrogiej siły, istniejącej realnie i wrogiej człowiekowi od początku.
Nie mieli żadnego powodu, aby tak zrobić, im żywności nie brakowało. I to stawianie resztek tak aby nie mogła sięgnąc jest formą szczególnego okrucieństwa .

Jakiś czas temu miałam trochę inne na ten temat wyobrażenie, ale obecnie na takich i innych przykładach doszłam do takich wniosków. Działanie świadome, długotrwałe, zamierzone i powtarzalne bez powodu, bez potrzeby obrony własnego życia ..............
Sprawcą w istocie nie jest człowiek ................

Można rzecz jasna mieć onne zdanie, tylko jak to inaczej wyjaśnić ? Z pozoru "normalni" ludzie, żyjący w przyzwoitym, zasdbanym domu ................

Link to comment
Share on other sites

:shake::shake:zapisuje sie i ja ....[COLOR=Blue][SIZE=4]Ewo dziekiiiii za uratowanie biduni...az strach pomyslec czego nauczyli swoje dzieci :angryy::shake:jaki dali przyklad na szanowanie zycia ....suniu tys pieknotka :thumbs::thumbs:[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, jak widzi sie te zdjecia to wlos staje na glowie. Zastanawiam sie, czy publikujac zdjecia domu w ktorym to sie dzialo, bez podania danych wlascicieli, jest naruszenie danych osobowych i miru domowego. Moze ktos organizacje pomagajace zwierzetom juz przerabialy ten temat. Warto sprawdzic, bo trzeba szukac drog napietnowania i zawstydzania publicznego takich oprawcow!

Link to comment
Share on other sites

życzę tym potworom wszystkiego najgorszego!
niech ich piekło pochłonie!! :2gunfire::2gunfire:
wątpię, czy jakis ksiądz zgodzi się odprawić mszę za zamęczone zwierzęta, bo według KK zwierzęta duszy nie mają, a czlowiek, który mówi, że kocha swojego psa ma coś z głową, bo psa nie można kochać! - tak powiedział na religii w LO mojej córki jeden ksiądz a drugi potwierdził :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']życzę tym potworom wszystkiego najgorszego!
niech ich piekło pochłonie!! :2gunfire::2gunfire:
wątpię, czy jakis ksiądz zgodzi się odprawić mszę za zamęczone zwierzęta, bo według KK zwierzęta duszy nie mają, a czlowiek, który mówi, że kocha swojego psa ma coś z głową, bo psa nie można kochać! - tak powiedział na religii w LO mojej córki jeden ksiądz a drugi potwierdził :angryy:[/quote]
Więc po co chodzić na taką religię????? Tych ludzi tylko obchodzi pełna taca i kompletnie nic więcej. A jak będziesz kochal swojego psa to bedziesz wydawał na psa a nie na tacę. Założę się, że rodzinka pastwiąca sie nad suczką pobożnie uczestniczyła w nabożeństwach i pewnie do spowiedzi chodziła, do komunii i na tacę dawała.....

Link to comment
Share on other sites

Z tą tacą komunią i okrucieństwem to niestety bardzo często .......
Modli się pod figurą a diabła ma za skórą .............
A dziecko niech powie na religii, żeby odprawiona msze za przemianę ludzkich serc - nie wyłączając księży :diabloti:
Aj nie żartuję, trzeba uczyć takich tylko umiejętnie - takie wojny wygrywa się spokojem i godnością osobistą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Za sprawą 3x, która robi bazarki na Izę i ja postanowiłam takowy zrobić:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/anioly-misie-diably-sznaucery-inne-rasy-psow-na-zaglodzona-ize-do-05-05-a-136468/#post12194934[/URL]

Zapraszam serdecznie !!!
Proszę o pomoc w unoszeniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...