Jump to content
Dogomania

Riki vel Bąbel zostaje u Nesiowatej!!! Mały Bąbel z przytuliska jedzie na DT!! Potrzebne fundusze na kastrację i weta!! Proszę!!!!


Recommended Posts

Chłopak był bardzo grzeczny, chociaż napyskował trochę na kotka. On raczej z tych łagodnych i proludzkich. Myślałam, że jest większy. Bardzo fajny, będą z niego ludzie.

No i podziękowania dla dziewczyn dbających o moje sadełko 😄

Od Asi ogórki w różnej postaci, a ja ogórkowa wybitnie jestem. I coś na reset 😛

Agata - vege pyszności (cynamonowe - bajka)

Danusia - wór przetworów różnej maści i buła drożdżowa ZE serem. A jajka od jakich kurek ?

Wczorajsza Wawa to koszmar, ale tak to jest jak wszędzie beton i drzewa w doniczkach 🙄

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2023 o 16:55, Aska7 napisał:

Chłopak był bardzo grzeczny, chociaż napyskował trochę na kotka. On raczej z tych łagodnych i proludzkich. Myślałam, że jest większy. Bardzo fajny, będą z niego ludzie.

No i podziękowania dla dziewczyn dbających o moje sadełko 😄

Od Asi ogórki w różnej postaci, a ja ogórkowa wybitnie jestem. I coś na reset 😛

Agata - vege pyszności (cynamonowe - bajka)

Danusia - wór przetworów różnej maści i buła drożdżowa ZE serem. A jajka od jakich kurek ?

Wczorajsza Wawa to koszmar, ale tak to jest jak wszędzie beton i drzewa w doniczkach 🙄

Kury moje. A Riki moich kotów po prostu nie widzi. W lecznicy były 3 i też ich nie słyszał choć wszystkie miauczały. Ale za to duże psy, które zobaczył - chciał zjeść.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I kolejna noc za nami. Lala obraziła się na mnie (przy okazji kąpieli Rikiego i  ona się wykąpała) i poszła spać z bratem, wierny Majki został ze mną na łóżku na a Riki obok na posłaniu. Spokój był dopóki się nie ruszałam. Wtedy Majkiemu włączał się system obronny i zaczynał powarkiwać na co bardzo chętnie odpowiadał Riki.jeden poszedł leżeć za mnie, drugi na posłanie i był spokój. Rano obydwaj wyszli na siku bez problemów. I o dziwo - dziś rano Riki zjadł trochę puszki. W ogóle to on je mało. Psie przysmaki absolutnie go nie interesują. Później pojadę po zlecenie na kastrację, odbiorę wyniki badań i ,mam nadzieję, ustalimy termin zabiegu. Tym razem brat będzie musiał posiedzieć z nimi kiedy ja pojadę.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...