Jump to content
Dogomania

Riki vel Bąbel zostaje u Nesiowatej!!! Mały Bąbel z przytuliska jedzie na DT!! Potrzebne fundusze na kastrację i weta!! Proszę!!!!


Recommended Posts

Dnia 21.09.2023 o 07:08, Moli@ napisał:

Na siusianko wyprowadzam bez kołnierza..., psa na smyczy mam pod kontrolą. W domu serce chowam do kieszeni i nie zdejmuję..., "cierpimy" razem.

Kiepsko z tą kontrolą na smyczy -musiałabym ciągnąc go bardzo mocno.  Od razu siadł na tyłku i łeb pod siebie. Musi być stale w kołnierzu, w końcu będzie musiał sikać.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2023 o 07:50, Nesiowata napisał:

Kiepsko z tą kontrolą na smyczy -musiałabym ciągnąc go bardzo mocno.  Od razu siadł na tyłku i łeb pod siebie. Musi być stale w kołnierzu, w końcu będzie musiał sikać.

 

A to urwis ...,  trafił się taki uparciuch.

ps

raz mi się trafił pies uczulony na zastosowany w lecznicy preparat na rany..., po zmyciu i popsikaniu innym przestał się interesować.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Już po zastrzyku. Na razie wszystko w porządku. Po wyjściu z lecznicy wreszcie się wysikał. Zapłaciłam 65 zł, ale paragonu nie mam - na całej ulicy wyłączony prąd,do 15.00 (jutro to samo) .Wszystkie operacje dzisiejsze i jutrzejsze poszły w diabły. Dobrze,że weterynarz został - miał  zamiar zamknąć do 15. Jutro pojadę po południu. A wczoraj jeszcze nikt nie wiedział, że będzie wyłączenie prądu!  Riki miał jednak szczęście z terminem (choć on pewnie tak  by nie myślał). Teraz trochę podjadł, popił i siedzi nadąsany.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.09.2023 o 09:48, Nesiowata napisał:

Już po zastrzyku. Na razie wszystko w porządku. Po wyjściu z lecznicy wreszcie się wysikał. Zapłaciłam 65 zł, ale paragonu nie mam - na całej ulicy wyłączony prąd,do 15.00 (jutro to samo) .Wszystkie operacje dzisiejsze i jutrzejsze poszły w diabły. Dobrze,że weterynarz został - miał  zamiar zamknąć do 15. Jutro pojadę po południu. A wczoraj jeszcze nikt nie wiedział, że będzie wyłączenie prądu!  Riki miał jednak szczęście z terminem (choć on pewnie tak  by nie myślał). Teraz trochę podjadł, popił i siedzi nadąsany.

 

Dnia 21.09.2023 o 09:53, Nesiowata napisał:

Nawet nie zauważyłam - Riki już na łóżku, na którym już wcześniej leżał Majki.I to wszystko bez żadnnego szczeknięcia!

Czyli wszystko układa się w jak najlepszym porządku i niech tak zostanie   🙂

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam napisać - rana sucha, wszystko w należytym porządku. Kolejna wizyta w następną  sobotę. I to będzie koniec udręki Rikiego. Wreszcie nauczył się sikać w kloszu. Był bardzo spokojny, nawet nie zauważył zastrzyków .Przy okazji zabrałam Lalę na szczepienie przeciw wściekliźnie. Nawet nie wstawiłam jej na stół-została zaszczepiona "w locie"na podłodze pod drzwiami. Też nie protestowała.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2023 o 12:17, Nesiowata napisał:

Dzisiejszy nieszczęśliwy Riki

 

DSCF0330.JPG

DSCF0331.JPG

Zastanawia mnie czy jest niezadowolony z kołnierza, czy braku klejnotów? Pierwszą noc po wykastrowaniu Toficzka spędziłam w kuchni pod stołem bo tam chciał spać na chodniku mój piesio. Nie chciałam, żeby było mu niewygodnie. Oczywiście czuwałam, żeby sobie nie zrobił krzywdy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.09.2023 o 19:34, Kate1 napisał:

Zastanawia mnie czy jest niezadowolony z kołnierza, czy braku klejnotów? Pierwszą noc po wykastrowaniu Toficzka spędziłam w kuchni pod stołem bo tam chciał spać na chodniku mój piesio. Nie chciałam, żeby było mu niewygodnie. Oczywiście czuwałam, żeby sobie nie zrobił krzywdy.

To chyba sprawa kołnierza - założyli coś na szyję nie wiadomo po co i na co, nic nie widać po bokach, nie wszystko słychać i do tego nie wszędzie można się zmieścić. Ale szczekania na akitę nie odpuszcza. Dziś wieczorem już szedł normalnie. Jakoś  wytrzyma najbliższy tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...