Jump to content
Dogomania

Riki vel Bąbel zostaje u Nesiowatej!!! Mały Bąbel z przytuliska jedzie na DT!! Potrzebne fundusze na kastrację i weta!! Proszę!!!!


Recommended Posts

Tak, już jest. Trochę wystraszony (choć jeszcze żadne na niego nie szczeknęło). Zwiedza kąty, napił się trochę. Ale jeść jeszcze  nie chce. Za to zdążył wskoczyć na łóżko. Faktycznie - jego futerko jest mięciutkie. Aska na długo będzie miała dość jeżdżenia po Warszawie. Obrożę miał tak założoną, że ledwo wyszedł z samochodu-wszystko spadło. Założyłam mu szelki.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to Riki vel Bąbel juz u Nesiowatej! Mały Bąbel z przytuliska jedzie na DT!! Potrzebne fundusze na kastrację i weta!! Proszę!!!!
Dnia 30.08.2023 o 20:04, Alaskan malamutte napisał:

A jak Lala? Też na niego pyszczy?

A  pewnie - jedno i drugie równie uparte.  Muszę przyznać, że był dość spokojny kiedy wyciągałam mu pozostałe dredy. Lala przy czymś takim dawno by uciekła i z daleka szczerzyła kły. Na szczęście ona ma krótką sierść. Tym razem poszedł na wspólnej smyczy z Majkim. Jakoś dali radę. Powoli przyzwyczaja się do posłania, zdążył 3 zaliczyć.

Ciekawe  jak Aska dojechała.

Link to comment
Share on other sites

Po 3 obudziłam się nieszczęśliwie. Lala spała ze mną więc od razu zaczęła pomrukiwać. O dziwo - Majki zdecydował się tym razem na posłanie i pozostał na parterze. Też od razu zaczął pyskować. A biedak Riki nie pozwolił sobie na takie traktowanie i ruszył na Majkiego. Na szczęście zostawiłam mu szelki i odciągnęłam. Majki wskoczył na łóżko i stamtąd dalej warczał. On się po prostu boi. A Riki bardzo nieszczęśliwy bo on też chciałby spać na łóżku ale chwilowo nie ma takiej możliwości. Teraz jest  spokój, każde w innym miejscu i cisza. Riki próbuje za mną chodzić wszędzie tak jak Majki. a dworze nie ma z nimi problemów. A - Riki w ogóle nie reaguje na koty, przechodzi koło nich jakby były niewidoczne.

Pojedziemy później do weterynarza, zobaczymy co on powie. Zdjęcia też będą później. Buro i ponuro ale da się żyć.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2023 o 06:28, Alaskan malamutte napisał:

Mam nadzieję ze wszystko powolutku się ułoży i psiaki zaakceptują nową sytuację.

Czekam na info z wizyty u weta no i oczywiscie na zdjęcia.

U nas tez buro i ponuro ale nareszcie chłodniej. 

U nas chłodniej to było wczoraj, teraz jest zimnawo.

Link to comment
Share on other sites

No to jesteśmy po wizycie. Była walka o krew, ale jakoś udało się pobrać, pełen profil. Wyniki będą jutro. Pazurki obcięte (drapał wczoraj jak kot). I tu już było spokojnie. Waży 8 kg, zaraz dam mu tabletkę na robaki. Oczy, uszy i zęby czyste, osłuchowo wszystko w  porządku. Ledwo wróciłam do  domu - sms z gminy, że mam do odebrania zlecenie na kastrację. Odbiorę jutro  bo chłopak ma miłosne zapędy do obydwojga, zaczyna się rozkręcać. Trzeba będzie go zaczipować. Ale to już przy kastracji. Do tej pory była ta usługa darmowa. Później wstawię dzisiejszy paragon, muszę zająć się ogórkami, które mi zostały do zrobienia. Na szczęście - niewiele.

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2023 o 11:42, Nesiowata napisał:

No to jesteśmy po wizycie. Była walka o krew, ale jakoś udało się pobrać,pełen profil. Wyniki będą jutro.Pazurki obcięte (drapał wczoraj jak kot). I tu już było spokojnie. Waży 8 kg, zaraz dam mu tabletkę na robaki. Oczy, uszy i zęby czyste, osłuchowo wszystko w  porządku. Ledwo wróciłam do  domu - sms z gminy, że mam do odebrania zlecenie na kastrację. Odbiorę jutr  Bo chłopak ma miłosne zapędy do obydwojga, zaczyna się rozkręcać.Trzeba będzie go zaczipować. Ale to już przy kastracji. Do tej pory była ta usługa darmowa.Później wstawię dzisiejszy paragon,muszę zająć się ogórkami, które mi zostały do zrobienia. Na szczęście - niewiele.

 

Można powiedzieć zdrowy psiak Ci się trafił  🙂  Super  🙂    

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...