Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Mała dropiata Łatka.


Tyśka)

Recommended Posts

  • Tyśka) changed the title to Mała dropiata Łatka po śmierci opiekuna straciła wszystko: dom i sens życia, mieszka w przydomowej szopie
Dnia 22.12.2022 o 23:21, Tyśka) napisał:

Moja znajoma, Kasia J. już wysłała swoją deklarację + coś ekstra na start (razem 50zł). I już ustawiła przelew stały.

Świetnie  🙂 

Tysiu jeśli znajdziesz czas, to bardzo Cię proszę o dane osób z f.b.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 01:24, elik napisał:

Świetnie  🙂 

Tysiu jeśli znajdziesz czas, to bardzo Cię proszę o dane osób z f.b.

Tak, pamiętam:) Podeślę jak znajdę chwilę, żeby przysiąść przy laptopie. Z telefonu nie mam jak, nie mam aplikacji fb, a nie mogę wejść na profile darczyńców bez zalogowania.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 12:18, Tyśka) napisał:

Tak, pamiętam:) Podeślę jak znajdę chwilę, żeby przysiąść przy laptopie. Z telefonu nie mam jak, nie mam aplikacji fb, a nie mogę wejść na profile darczyńców bez zalogowania.

Myślę, że się z tym nie pali i tak jutro wyjeżdżamy i wracamy po świętach i raczej nie będą zasiadać  do kompa więc informacje o wpłatach będą dopiero po świętach.

Teraz to chyba sprawa transportu jest pilna.

Link to comment
Share on other sites

Wrzucę dzisiaj post na fb (wczoraj mi sie nie udalo) , ze poszukuję transportu, a i popytam znajomych z Tomaszowa. Dziewczyny ze Stowarzyszenia tomaszowskiego też wrzucą post, zresztą zaproponowały, że jeśli ktoś z fb będzie  bał się wpłacać na prywatne konto to te osoby mogą wpłacać do nich. Po świętach założą zrzutkę na ew. potrzeby Łatki, jak już będzie wiadomo po badaniach profilaktycznych czy wszystko ok. Chciałyby pomóc więcej, ale w samej lecznicy mają dług na 2 tys złotych po swoich kotach, 3 nieadopcyjne psy w hotelu i dwa młode owczarki w DT które pochłaniają sporo pieniędzy, więc na razie nie mogą więcej pomóc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 13:31, Ellig napisał:

Nie do mnie Elu 🙂

Przepraszam Elu  🙂  masz rację, wysłałam do Elig, a nie do Ellig.

Jeszcze nie wysyłam, miałam przerwę obiadową  🙂     Już wysyłam.

EDIT
Poszło  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2022 o 13:00, Tyśka) napisał:

zaproponowały, że jeśli ktoś z fb będzie  bał się wpłacać na prywatne konto to te osoby mogą wpłacać do nich.

Daj znać proszę, kto będzie wpłacał na konto Stowarzyszenia, żebym mogła "zdjąć" te osoby z deklaracji na dogo. Trzeba się będzie kontaktować w sprawie płatności za hotel, czy inne należności. Będzie zamieszanie. Zapytaj Tysiu, czy nie zgodziłyby się przyjmować wszystkich wpłat i regulować wszystkie należności. Tak będzie o wiele prościej, a przede wszystkim transparentnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...