Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS!!! Isia - urocza, śliczna, proludzka, grzeczna, młoda, nieduża... co jest w takim razie nie tak? Wisi na łańcuchu przy budzie - trzeba go zdjąć i znaleźć jej kochającą Rodzinę.


Recommended Posts

Dnia 9.12.2022 o 10:00, agat21 napisał:

Zdjęcia piękne, ale mam wyrzuty sumienia patrząc na sterylnie czyste wnętrza. U mnie zgoła to tak nie wygląda 🤭😁

Ja tez mam wyrzuty sumienia 😄 u mnie jeden pies robi tyle bałaganu, że po 5 min nie widać że coś było sprzatane...

Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to JUŻ W DS!!! Isia - urocza, śliczna, proludzka, grzeczna, młoda, nieduża... co jest w takim razie nie tak? Wisi na łańcuchu przy budzie - trzeba go zdjąć i znaleźć jej kochającą Rodzinę.
Dnia 25.11.2022 o 19:03, Nadziejka napisał:

Rozliczam Swiąteczkowo Dla Przecudnej Isi 6.12

 

        Pin by Isla on Tatty Teddy in 2021 | Tatty teddy, Cute teddy bears, Teddy
                          
Malenka najnajnajlepsiutkiego wszelkiego ❤️
Ewa Marta
kramik maly zakonczony  trzydziesci kilka zlotych mam dla Isienki, na czyje konto ?
 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2022 o 18:41, Nadziejka napisał:
Malenka najnajnajlepsiutkiego wszelkiego ❤️
Ewa Marta
kramik maly zakonczony  trzydziesci kilka zlotych mam dla Isienki, na czyje konto ?
 

Kochana Nadziejko, na moje bardzo poproszę i przepiękne dziękuję za bazarek ♥️ Przed nami jeszcze oplata za hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...