Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS!!! Isia - urocza, śliczna, proludzka, grzeczna, młoda, nieduża... co jest w takim razie nie tak? Wisi na łańcuchu przy budzie - trzeba go zdjąć i znaleźć jej kochającą Rodzinę.


Recommended Posts

Wylosowany przeze mnie na bazarku dla Isi naszyjnik, wystawiłam na swoim bazarku i uzyskałam za niego 25,00 zł. Jak obiecałam kwotę tę otrzyma Isia. Co prawda ona ma już swój wymarzony DS, ale kwota ta przyda się następnym Waszym podopiecznym. Na czyje konto przelać?

 

 4d5abdbd8dfb.jpg.bbe8dcb9c821fc56345d4b415ec06cf8.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2023 o 18:58, elik napisał:

Wylosowany przeze mnie na bazarku dla Isi naszyjnik, wystawiłam na swoim bazarku i uzyskałam za niego 25,00 zł. Jak obiecałam kwotę tę otrzyma Isia. Co prawda ona ma już swój wymarzony DS, ale kwota ta przyda się następnym Waszym podopiecznym. Na czyje konto przelać?

 

 4d5abdbd8dfb.jpg.bbe8dcb9c821fc56345d4b415ec06cf8.jpg

Bardzo Ci Elu dziękujemy ❤️ jeśli możesz, na moje konto. Pójdzie na konto Kiry, która wróciła z adopcji 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2023 o 19:20, Ewa Marta napisał:

Bardzo Ci Elu dziękujemy ❤️ jeśli możesz, na moje konto. Pójdzie na konto Kiry, która wróciła z adopcji 😞

O jej  biedna sunieczka, pewnie już się tam zadomowiła   😥  Współczuję Wam  😞

Oczywiście zaraz zrobię przelew.      

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam info z domu Isi.

Sunieczka w domu ideał. Kochany przytulak dla całej rodziny. 

Na spacerach szczekacz straszny. Pani nspisała, że nawet na powietrze szczeka. Bardzo lubią się z Brysią. 

Isia zaliczyła weta. Miała zrobione echo serca i jakiś tam niewielki szmer wetka wysluchała. Do kontroli za 2 lata. Leków nie dostala bo nie trzeba. Poza tym wszystko dobrze. 

Brysia ma problemy jelitowe. Jest to sunia adoptowana z koszmarnych warunków i teraz to wszystko wychodzi. Dobrze że sunieczki mają taką troskliwą rodzinę❤️

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...