Jump to content
Dogomania

Jest źle, potrzebne TK/MRI głowy i usunięcie pocisku. Ciemność spowiła mój świat - niewidomy Grey mix husky w schronisku.


Jaaga

Recommended Posts

Dnia 26.10.2022 o 09:59, Poker napisał:

Jak Wy w ogóle dajecie radę czasowo i finansowo ?

Mało śpimy 😉 Ze szczeniaków ogarniam bezdomniaki. Poza tym jestem w klubach hodowców  i mam zniżki w różnych sklepach. Najcześciej kupuję na zapas na promocjach przez internet. Juz nauczyłam się radzić. 

Dnia 26.10.2022 o 09:04, rozi napisał:

Jeszcze chwila i tak się zatkasz, że samo się odpuści, a Ty - z tej już kompletnej bezsilności - wylądujesz w psychiatryku.

W szpitalu nie, bo mam fobię. Nawet  z zapaleniem płuc wyszłam na własne rządanie. Już miałam taki czas, kiedy uznałam, że muszę odpuścić i na dogo wchodziłam kilka lat tylko na bazarek.

Na razie mamy jeszcze Jimmiego, bo nie mam sumienia go uśpić, ale bardzo chciałabym temu psu pomóc.

Dnia 26.10.2022 o 10:11, Mazowszanka13 napisał:

Dołożę dyszkę na karmę. Niewiele, ale zawsze do przodu:)

Slicznie dziękuję To sporo do przodu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Ciemność spowiła mój świat - niewidomy mix husky w schronisku. Brakuje 40 zł mies. na karmę do jego wolności
  • Jaaga changed the title to Ciemność spowiła mój świat - niewidomy mix husky w schronisku. Brakuje 30 zł mies. na karmę do jego wolności
Dnia 26.10.2022 o 21:48, Onaa napisał:

Fajnie że psiaczek już niedługo opuści schronisko :). A czy on ma jakieś imię ?

Nie, nie ma pełnych deklaracji na karmę, do wczorajszego wieczora nie mial żadnej opcji transportu. Nie myslalam o imieniu, skoro nie byłam pewna, czy uda mu się w ogóle pomóc. Zazwyczaj imie przychodzi samo, jak widze psa. Tak było z Andżelą 😆 Mąż proponowal inne, normalniejsze, a dla mnie ona była Andżelą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...