Jump to content
Dogomania

Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)


Tola

Recommended Posts

Dnia 21.04.2022 o 12:06, Alaskan malamutte napisał:

Zrobiłam ogłoszenie Złotce na Kraków...

Niestety, coś się dzieje z moim olx...najpierw nie mogłam dodać ogłoszenia a teraz nie mogę wrzucić linku...

Zrestartuje komputer, zobaczymy....

Asiu, zrobiłam ogłoszenie
Złotka na Kraków z wyróżnieniem na 7 dni.
https://www.olx.pl/d/oferta/malutka-sunia-szczeniaczek-do-adopcji-CID103-IDORXo2.html?bs=olx_pro_listing

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 12:06, Alaskan malamutte napisał:

Zrobiłam ogłoszenie Złotce na Kraków...

Niestety, coś się dzieje z moim olx...najpierw nie mogłam dodać ogłoszenia a teraz nie mogę wrzucić linku...

Zrestartuje komputer, zobaczymy....

Mnie na komputerze też olx szwankuje... 😞 Nie widzę nawet swojej zawartości (obserwowanych wyszukiwań i ogloszen). 

Link to comment
Share on other sites

Teraz hit, nie bijcie 😛 bo musicie zmieniać ogłoszenia. Bialy w latki mial być chlopak, brązowa sunia. Trzymałam na rękach, robiłam zdjęcia i nie zwracałam uwagi na podwozie. Teraz biorę sunie na kolana i dociera do mnie, że... ma siusiaka! Biala w latki to sunia, a Poker moze wymyślać męskie imię. Niestety, trzeba zmienić dane w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 10:44, Ellig napisał:

 

Dnia 21.04.2022 o 12:45, Ellig napisał:

Asiu, zrobiłam ogłoszenie
Złotka na Kraków z wyróżnieniem na 7 dni.
https://www.olx.pl/d/oferta/malutka-sunia-szczeniaczek-do-adopcji-CID103-IDORXo2.html?bs=olx_pro_listing

 

Dnia 21.04.2022 o 13:58, Tyśka) napisał:

Pięknie  dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069.gif

A to się porobiło;).

Kuka będzie teraz Maczkiem, a Maczek Kuką;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.04.2022 o 21:02, Jaaga napisał:

Teraz hit, nie bijcie 😛 bo musicie zmieniać ogłoszenia. Bialy w latki mial być chlopak, brązowa sunia. Trzymałam na rękach, robiłam zdjęcia i nie zwracałam uwagi na podwozie. Teraz biorę sunie na kolana i dociera do mnie, że... ma siusiaka! Biala w latki to sunia, a Poker moze wymyślać męskie imię. Niestety, trzeba zmienić dane w ogłoszeniach.

Jaaga pozmieniałam ogłoszenia, na Facebooku piszesz , ze Złotka to sunia.
prosze napisz tu jeszcze raz
Rudy szczeniak to jest...?
Łaciaty biało czarny to...?
Czarny podpalany to ...?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.04.2022 o 13:09, Ellig napisał:

Jaaga pozmieniałam ogłoszenia, na Facebooku piszesz , ze Złotka to sunia.
prosze napisz tu jeszcze raz
Rudy szczeniak to jest...?
Łaciaty biało czarny to...?
Czarny podpalany to ...?

O, nieporozumienie jest stad, ze nie ma szczeniaka czarnego. Piesek jest brązowy podpalany, a suczka jest kremowa. Druga biala w łatki .

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj telefon dzwonił wiele razy, najwięcej zapytań było o białą sunię, u mnie Meliska i być może dla niej  wykluje się domek z tych zapytań, proszę o kciuki.

O Złotkę jest sporo zapytań, ale albo dzwonią starsze małżeństwa, albo ludzie z malutkimi dziećmi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...