Jump to content
Dogomania

Bezdomna suczka i jej 3 szczeniaki spod ukraińskiej granicy doczekały się bezpiecznego miejsca u Jagny, teraz proszą o pomoc. Cała rodzinka już w nowych domach: mamcia w DS w Warszawie, Kuki pod Częstochową, Meliska w Bytomiu, Złotka w Katowicach:):):)


Tola

Recommended Posts

Dnia 3.05.2022 o 18:25, Tola napisał:

Tak jak napisała Jagna, Meliska też ma dom, zamieszka w Bytomiu, w bloku.🙂🙂🙂 Państwo mają 24 letnią córkę, która już z nimi nie mieszka, ale była na wizycie. Meliska jest bardzo podobna do suczki Kropki, która żyła 14 lat, była pupilką rodziny, jeździła wszędzie, nawet na zagraniczny wypoczynek. W domu mieszka jeszcze kot Simba ze schroniska. Bardzo dziękuję Iwonie z Sosnowca za wizytę🌹🌹🌹

Fantastycznie, zdejmuję ogłoszenie. Powodzenia, Melisko.

Link to comment
Share on other sites

Tu jest mój tekst dotyczący Maszy, jaki dałam na FB. Bardzo prosze o ogłoszenia, bo adopcją Maszy zajmujemy się Tola i ja. Jesli będą ogłoszenia na OLX, to wtedy linki wstawię jej opiekunkom, zeby wyrózniły.

Do adopcji jest mała suczka Masza. Znaleziona pod ukraińską granicą razem ze szczeniakami. Dzięki pomocy i opiece ludzi o dobrych sercach cała rodzinka do nas przyjechała. Maluszki rozjeżdżają się powoli do nowych domów i Masza tez rozgląda się za własnym.
Masza waży ok. 6 kg, jest młodą suczką, zaszczepiona, odrobaczona, po sterylizacji, zachipowana. Jest grzeczna, miła, nie niszczy. Najlepiej jakby była jedynaczką w nowym domu.
Nie zostanie wyadoptowana do domu z małymi dziećmi dla jej komfortu psychicznego. Jest delikatna i niepewna w kontaktach z człowiekiem. Wymaga domu spokojnego, troskliwego i cichego. Kontakt w sprawie adopcji: 609160440.
Sunia do adopcji będzie po przeprowadzeniu spotkania w potencjalnym nowym domu oraz po podpisaniu umowy adopcyjnej z fundacją. Przebywa w Jarząbkowicach woj. śląskie.

Mysle, ze warto ogłosić na Bielsko -Białą, Katowice i Kraków. Na razie jesteśmy bez auta, więc odpadamy z robieniem wizyt PA. Jak bedziemy miec już samochód, to mozna jeszcze Żory, bo blisko i jesteśmy w stanie sami sprawdzić dom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 13:02, Alaskan malamutte napisał:

Masza, u mnie Mimi na Katowice 

Mimi do adopcji! Katowice Śródmieście • OLX.pl

Ślicznie dziękuję. zaraz wysyłam im do wyróznienia. Teraz przyjechał znajomy, żebysmy jechali odebrac sunie po operacjach, więc raczej potem nie bede miała czasu na nic. Jeszcze nie pilnowalam jednocześnie trzech psów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 14:02, Poker napisał:

Które numerki zdjęć wzięłyście do ogłoszeń? Zrobię Maszy na Bielsko-Białą.

Poker, każda z nas przed wystawieniem OLX obcina zdjęcia, jak wystawiamy na 2 - 3 miasta to nie ma obawy, że usuną, trzeba raczej zmienić treść i imię psa. Jest 10 zdjęć, trudno byłoby podzielić, po 3 zdjęcia w ogłoszeniu to trochę za mało...

Link to comment
Share on other sites

Malutka Złotka miała mieć dzisiaj 2 zabiegi - przepuklina i oczko, niestety w tym zamieszaniu wetka zapomniała o przepuklinie 😞

Teraz trzeba byłoby czekać przynajmniej 3 tyg. żeby po raz kolejny podać narkozę.

Coś nie ma malusia szczęścia:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2022 o 14:02, Poker napisał:

Które numerki zdjęć wzięłyście do ogłoszeń? Zrobię Maszy na Bielsko-Białą.

Na razie wstrzymaj się proszę z ogłoszeniem.  Pani już dzwonila drugi raz, przegadałyśmy sporo czasu. Jeśli wszystko będzie dobrze, to powinien być ten dom.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.05.2022 o 07:54, Jaaga napisał:

Na razie wstrzymaj się proszę z ogłoszeniem.  Pani już dzwonila drugi raz, przegadałyśmy sporo czasu. Jeśli wszystko będzie dobrze, to powinien być ten dom.

OK, poczekam. I życzę, żeby to był TEN dom.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam sporo zapytań o Złotkę, ale domu z z nich na pewno nie wybrałybyśmy.

Mam nadzieje, ze ten dom w Katowicach okaże się tym dla Złotki.

Trochę martwię się przepukliną, ale będę musiała chyba przygotować oddzielnie zobowiązanie do podpisania.

Link to comment
Share on other sites

Pani Olga tak o nim pisze:

Jest CUDOWNY!! żywe srebro śmiejemy się, że on jest cały czas w trasie 😉 jak nie śpi to biega😁😁
Istne cudo!! Z naszym Stefciem kontakt ma SUPER! Rewelacyjnie szczeka i to jest słodkie!!! 
Nasz promyczek!! ❤❤

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...