Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Jestem ,jestem.

Karolcia będzie miała super domek. Cała rodzinka stawiła się na spotkanie. Inicjatorem wzięcia psa był dorosły syn.

Państwo poprzedniego pieska, jamnisia, pochowali 5 lat temu. Uznali, że teraz maja odpowiednie warunki do dania domu kolejnemu.

Młody pańcio pracuje na nocki, więc właściwie suńka prawie wcale nie będzie przebywała w domu sama. Córa właśnie robi maturę,więc tez jest dużo w domu.

Są w pełni świadomi tego, że maluch może rozrabiać, niszczyć i brudzić.

Nie mogą się już doczekać małej. Córa śledzi na FB losy rodzeństw Karolci i wszyscy są zachwyceni.
Pani z córą i mamą chrzestną Karolci wybierają się po nią w sobotę. Już się nie mogą doczekać.

Prosiłam , żeby kupili dwu obręczowe szelki i adresatkę.

Poleciłam też, żeby poczytali stronę Sowy, nosem.pl

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2022 o 21:21, limonka80 napisał:

 

Tak bardzo się cieszę 🙂 Doczekała się malutka, dołączyła do szczęśliwców z własnymi domkami 😀 

Wiedziała, na kogo czeka;).

A my czekamy na relację Poker:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2022 o 04:01, Ellig napisał:

Jeszcze zdjęcie Koszałka. 

Dnia 25.05.2022 o 13:25, Ewa Marta napisał:

Wiadomości z DS Koszałka są bardzo optymistyczne:  bawi się z kotami, szaleje i po lękach nie ma już śladu 🙂

Bardzo się cieszę, Koszałek to był mój ulubieniec (oczywiście poza Karolcią :-)) 

Szczęśliwego życia Panie Foszasty 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2022 o 13:25, Ewa Marta napisał:

Wiadomości z DS Koszałka są bardzo optymistyczne:  bawi się z kotami, szaleje i po lękach nie ma już śladu 🙂

🙂

Dnia 25.05.2022 o 13:31, limonka80 napisał:

Bardzo się cieszę, Koszałek to był mój ulubieniec (oczywiście poza Karolcią :-)) 

Szczęśliwego życia Panie Foszasty 😁

❤️

283319197_1625995304429787_4788793138853052587_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2022 o 09:58, Poker napisał:

On ogólnie jest śmieszny , głowę ma jakby przyklejoną od innego psa. A w oczach ma diabelskie ogniki 🙂

Mój TZ jak mu pokazałam zdjęcie szczeniaczka, zapytał: "A cóż to za kaprys natury?" 😄

Dlatego dostał na imię Kaprys.

Pańcia Kaprysa vel Kropka tak cudnie o nim pisze, jest w nim po uszy zakochana. Na grupie, którą założyła pańcia Kapri vel Krety co chwilkę pojawiają się wpisy właścicieli o poczynaniach czy sukcesach szczeniaczków 🥰

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2022 o 23:01, Alaskan malamutte napisał:

Pani Basia na grupie napisała tak:

"Moje ciepłe myśli i wdzięczność posyłam dziś w Dzień Mamy - Mamie naszych szczeniąt z Lisiej Nory. Naprawdę wiele musiała przejść, żeby je wydać na świat i wychować.
Wszystkie Twoje dzieci są bezpieczne!
Dziękujemy, że mamy Kretę!"

 

 

Często o niej mysle. Maluchy mają 4 mies., ona właśnie ma następna cieczkę, za dwa miesiące znowu będzie musiała znaleźć norę, urodzić i jeśli jej się uda przeżyć poród i połóg,  to wychować nastepny miot szczeniąt.  Szkoda, ze gmina odpuściła jej złapanie.

Jest u nas Zoja spoza dogo, którą na klatkę łapke próbowano złapać 3 doby. Tylko trafiła na  bardzo zaangażowanych ludzi, którzy z kolei zaangażowali okolicznych mieszkańców do pomocy. Pan koczował od rana do wieczora, aż udało się ją złapać. Zoja po kilku dniach gryzienia okazała się fajną suczką, jest po sterylizacji aborcyjnej i zaczyna nowe życie.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...