Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Mysle, że za kilka dni będzie ok. Koszałek tak samo reagował na pierwsze wyjście na spacer, potem już było fajnie. Boi się zmian. Ale za to jako jeden z nielicznych szczeniaków bez protestu kapal się i dal suszyć. Zazwyczaj maluchy są przerażone suszarka, a Koszalek nie. Na pewno będzie zagubiony, bo nie ma Karolci. Dotąd robil to, co ona.  Teraz musi sam podejmować decyzje.

Nie zsiusial się wczoraj jak go dalam nowej panci a rece, a to juz cos, bo wcześniej sikał od razu. Gdybym nie miala ich wszystkich od malutkich bąbli,  to nigdy nie uwierzyłabym,  że chowane w tych samych warunkach szczeniaki tak bardzo moga się różnić. Koszalek przyjął i utrzymał zachowania przekazane przez matkę, a Karolcia od początku jest taka, jakby była wychowywana przez ludzi na butelce, a nie urodzona przez dzika suke w lisiej norze.

Link to comment
Share on other sites

Wyjątkowe, jedyne szczeniaczki z lisiej nory mają też wyjątkowe i cudne domki!!❤️❤️❤️❤️

Pani Basia, domek Kapri wpadła na pomysł, aby założyć prywatną grupę na FB, na której rodzinki będą pokazywały zdjęcia, filmiki swoich psiaczków. Grupa nosi nazwę "Szczeniaki z lisiej nory w swoich domkach" Domki chcą się wymieniać pomysłami, doświadczeniem, radami, wzajemnie się wspierać. W przyszłości jest plan spotkania 🙂

Na grupie jest już Kapri vel Kreta, Koszałek vel Bambi, Kimbo, Kaprys vel Kropek. Czekamy na Barbi i na Karolcię ❤️

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2022 o 21:34, Alaskan malamutte napisał:

Wyjątkowe, jedyne szczeniaczki z lisiej nory mają też wyjątkowe i cudne domki!!❤️❤️❤️❤️

Pani Basia, domek Kapri wpadła na pomysł, aby założyć prywatną grupę na FB, na której rodzinki będą pokazywały zdjęcia, filmiki swoich psiaczków. Grupa nosi nazwę "Szczeniaki z lisiej nory w swoich domkach" Domki chcą się wymieniać pomysłami, doświadczeniem, radami, wzajemnie się wspierać. W przyszłości jest plan spotkania 🙂

Na grupie jest już Kapri vel Kreta, Koszałek vel Bambi, Kimbo, Kaprys vel Kropek. Czekamy na Barbi i na Karolcię ❤️

 

Cudownie ♥️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2022 o 21:34, Alaskan malamutte napisał:

Wyjątkowe, jedyne szczeniaczki z lisiej nory mają też wyjątkowe i cudne domki!!❤️❤️❤️❤️

Pani Basia, domek Kapri wpadła na pomysł, aby założyć prywatną grupę na FB, na której rodzinki będą pokazywały zdjęcia, filmiki swoich psiaczków. Grupa nosi nazwę "Szczeniaki z lisiej nory w swoich domkach" Domki chcą się wymieniać pomysłami, doświadczeniem, radami, wzajemnie się wspierać. W przyszłości jest plan spotkania 🙂

Na grupie jest już Kapri vel Kreta, Koszałek vel Bambi, Kimbo, Kaprys vel Kropek. Czekamy na Barbi i na Karolcię ❤️

 

Napisałam do pani Magdy o tej inicjatywie, jest na FB, może do nas dołączy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2022 o 08:45, limonka80 napisał:

Od rana myślę o tym,  jak wypadnie wizyta dla mojej Karolci  .... 

 

Dnia 24.05.2022 o 09:30, Poker napisał:

Myślę,.że dobrze

Też myślę, że będzie dobrze i baaaardzo mocno trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2022 o 09:30, Poker napisał:

Myślę,.że dobrze

Dnia 24.05.2022 o 10:32, Tola napisał:

Też myślę, że będzie dobrze i baaaardzo mocno trzymam kciuki!

Dnia 24.05.2022 o 10:51, Ellig napisał:

Trzymam kciuki!

Dnia 24.05.2022 o 10:58, Alaskan malamutte napisał:

Trzymam i ja!!

Dziękuję 🙂  Rodzeństwo się rozjechało i moja Karolcia została sama, tak bym chciała żeby też dołączyła do grona szczęśliwców i miała swój własny dom ... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...