Jump to content
Dogomania

6 szczeniaków z lisiej nory - wszystkie juz w swoich domach! Kaprys zamieszkał w Mikołowie, Kapri w Częstochowie, Barbie w Będzinie, Kimbo w Sosnowcu, Koszałek w Tychach, a Karolcia we Wrocławiu:)


Tola

Recommended Posts

Dziewczyny, ogromnie wam współczuję, że musicie się użerać z tymi dzwoniącymi kretynami bo inaczej nie umiem ich nazwać. Ja bym chyba nie dala rady i zaczęła takich ostro opierniczać. Skąd się bierze tyle debili.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2022 o 12:40, Jaaga napisał:

Jesli zastanawialiście się kiedyś, co mają w środku pod warstwą gąbki wasze fotele, to szczeniaki z nory to przed wami odkryły.

Resized_20220423_123750.jpeg

Koszałek udaje niewiniątko...

Dnia 23.04.2022 o 14:35, Alaskan malamutte napisał:

Wczoraj wieczorem zadzwonił pan o Koszałka. Ledwo bełkotał...Powiedziałam, że piesek juz nie jest do adopcji/ Ależ przepraszał,że zawraca głowę,  całował rączki i pozdrawiał...😂

Dobrze zrobiłaś

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2022 o 14:35, Alaskan malamutte napisał:

Wczoraj wieczorem zadzwonił pan o Koszałka. Ledwo bełkotał...Powiedziałam, że piesek juz nie jest do adopcji/ Ależ przepraszał,że zawraca głowę,  całował rączki i pozdrawiał...😂

To ten,co dzwonił do mnie o Karolcię był mniej grzeczny. A może to ten sam, tylko już stracił cierpliwość, bo dzwoni, dzwoni i nie może dostać szczeniaka. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.04.2022 o 08:37, Jaaga napisał:

Dzis do nowego domu do Sosnowca jedzie Kimbo.

 

Dnia 23.04.2022 o 10:42, Ellig napisał:

Powodzenia Kimbo!
Zamykam ogłoszenie psiaka.

Kapri cudna i chyba nie będzie duża😉 A Kimbo już w domciu, wczoraj była wizyta - pięknie dziękuję Iwonie z Sosnowca, że pomimo dużego bólu nogi nie odwołała spotkania❣️🌹🌹. Dziękuję też za za pomoc tutaj w ogłaszaniu🌹🌹O rodzinie Kimbo już pisałam, teraz tylko trzeba trzymać kciuki za szybką aklimatyzację, bo na razie maluszek przestraszony. Chwilę się bawił i za moment był już pod komoda. 

IMG_20220423_175831.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

SMS sprzed chwili: Kimbo mówi dobranoc! Pierwszy dzień już pokazał, że to było przeznaczenie. Cudowny szczeniak, upodobał sobie córkę, cały czas za nią chodzi. Wystarczy, że straci ją z oczu już piszczy. A jak Agatka "się odnajdzie", to ogonek szaleje. Przepraszam, że piszę tak późno, ale chciałam podzielić się dobrymi wiadomościami😊 Do Pani Jagny też wyślę tego SMSa. Dziękuję jeszcze raz!

IMG_20220423_214311.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...