Jump to content
Dogomania

Powędrowała za TM :( Starsza WENA dostała szansę, świeci dla niej słońce i pachnie trawa. Tylko brakuje własnego domu


Jaaga

Recommended Posts

Nie wierzę ...  

Co to za straszny czas, same straty ...

Wena umarła tak jak żyła, spokojnie i cicho. Żegnaj sunieczko, tak bardzo mi przykro.

 

Dnia 25.06.2023 o 21:05, Jaaga napisał:

Bardzo jest mi przykro przez to odejście,bo nie zdążyła zaznac swojego domu i miłości własnego człowieka. Była taka spokojna, cichutka, ułożona, zgodna.  Może gdyby nie gluchota, to ktoś dałby jej swoje serce i dom, a my bylibyśmy tylko tymczasowym przystankiem, a nie miejscem, gdzie skończy się jej historia.

 Jagna, Wena miała dom, zaznała miłości i opieki, była z Wami szczęśliwa, myślę że nie chciałaby żadnego innego domu.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam za słowa pożegnania Weny, wsparcia i otuchy.

Jest mi bardzo smutno, bo dawno żaden ze starszych psów u nas nie znalazł domu, a dla nich czas płynie jednak inaczej. Widać, jak starzeją się,  pojawiają się problemy, choroby, niektóre odchodzą. 

Przy każdym miałam nadzieję, że ktoś go wypatrzy, że odda serce ze wzajemnością na ta reszte życia. Teraz powoli tracę wiarę w to i brak mi zapału,  jaki miałam wcześniej. Tyle ogłoszeń, postów,  udostępnień,  a one dalej niewidzialne.

Barytona już znowu musimy nosić na rękach. W domu nie potrafi sam wstać, załatwia się pod siebie, nie pomagają jak na razie żadne środki i leki.

Linda ma kryształy w moczu i miała stan zapalny pęcherza. Też jest leczona. Niestety jej pęcherz normalnie się nie opróżnia, więc I problemy nawracają. Kody operacje stale odkładane przez wysokie temperatury. Dylanowi ciężej wstawać,  dostaje już preparat na stawy podarowany przez panią Annę GR. Boję się pomyśleć co będzie, jak jeszcze bardziej stawy osłabną, do tego ma przeciez slabe serce. 

Są i te starsze bez problemów,  jak Artur,  Zew czy Szymek.

Każdy chce się pogłaskać, przytulić, bawią sie, noszą pileczki, wzajemnie sie wyglupiają, a ja patrze na nich i marzę o tym, żeby znaleźli się ludzie, którzy zauważa i też pokochają te cudowne istoty.

 

 

 

 

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też przyszłam pożegnać Cię suniu, chociaż opłakuję od wczoraj, od telefonu Jagny😢 Byłaś mi szczególnie  bliska od pierwszej chwili wtedy w schronisku... Miałam dużo nadziei na znalezienie Ci domu, chociaż tak jak piszecie - Wena miała już dom od chwili, kiedy przyjechała do Jagny. Żegnaj sunieczko, a może do zobaczenia. Dziękuję Jagnie za opiekę,  wszystkim, którym była bliska za pomoc i obecność tutaj na wątku.  Wiele smutku jest teraz na dogomanii, musimy jakoś się z tym wspólnie uporać, a może  każdy oddzielnie.😢

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Jaaga changed the title to Powędrowała za TM :( Starsza WENA dostała szansę, świeci dla niej słońce i pachnie trawa. Tylko brakuje własnego domu
Dnia 31.05.2023 o 18:52, limonka80 napisał:

stan konta na 31.05.2023r.   :    +  173,79 zł    

         Elficzkowa                                 +  60 zł       02.06.2023r.

         Mruczka                                    +   50 zł       14.06.2023r.

         Tianku                                       +   10 zł        20.06.2023r.

         Iwona z Sosnowca                   +    30 zł       20.06.2023r.

         Malti                                          +    30 zł       29.06.2023r.

 hotelowanie VI + szczepienie         -   240 zł        paragon nr 0000165 str. 25

stan konta na 30.06.2023r.             +  103,79 zł 

 

To ostatnie rozliczenie Weny 🖤 

Proszę zaproponować komu przekazać pozostałą po Wenie kwotę, nie jest tego dużo, ale zawsze ..

    

 

                 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim dzięki którym Wena przez ponad rok mogła cieszyć się dobrym i godnym życiem. Dziękuję darczyńcom którzy wspierali Ją deklaracjami, Fundacji ZEA która pokrywała część utrzymania suni, dziękuję wszystkim którzy odwiedzali wątek i dobrze Wenie życzyli.

Bardzo dziękuję Jagnie i Andrzejowi za to, jak Wencia spędziła ostatni rok -  szczęśliwa, spokojna, otoczona opieką.

Że miała dom, że mogła u Was żyć tak jak chciała, i umrzeć jako Wena, której odejście boli wiele osób, a nie zniknąć jak numer w schronisku.

                                        Dziękuję wszystkim przyjaciołom Weny ❤️

Żegnaj sunieczko, mam nadzieję, że dalej świeci dla Ciebie słońce i pachnie trawa ...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ostatnio mam straszne zaćmienia, umykają mi rzeczy oczywiste  - przecież Wena do Jaagi Lufthansą nie przyleciała ...

Nie podziękowałam Aśce7, która specjalnie pojechała do Zamościa, tylko po Wenę, - choć kolejny transport był zaplanowany na przyszły tydzień - zrobiła dodatkowy kurs, żeby sunia nie musiała spędzać w schronie ani jednego dnia dłużej, podarowała Wenie dodatkowy tydzień życia na wolności ...

                             Aśka, bardzo, bardzo dziękuję za tę specjalną podróż ❤️ 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2023 o 17:23, limonka80 napisał:

stan konta na 30.06.2023r.             +  103,79 zł 

 

To ostatnie rozliczenie Weny 🖤 

Proszę zaproponować komu przekazać pozostałą po Wenie kwotę, nie jest tego dużo, ale zawsze ..

    

 

Chciałam zapytać deklarowiczów Weny, czy zgodzą się, by pozostałą kwotę przekazać Szymusiowi bez oczka, który też mieszka u Jaagi a u któremu zaczyna brakować na utrzymanie ... 

A może ktoś z wspierających Wenę zgodziłby się przenieść swoją deklarację, lub jej część na Szymcia ?

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 14:07, Mruczka napisał:

Chętnie przeniosę swoją deklarację na Szymka. Mnie ten pies wzrusza.

 

Dnia 5.07.2023 o 17:06, elficzkowa napisał:

Ja też przeniosę deklarację na Szymka. Poproszę o numer konta.

Bardzo Wam dziękuję ❤️

Szymuś miał szczęście że opuścił schronisko, tam na pewno nikogo by nie wzruszył bury pies bez oka, a teraz żyje sobie godnym, spokojnym życiem i jest szczęśliwy, tak jak szczęśliwa była Wena. 

Jeszcze raz dziękuję, że chcecie wspierać utrzymanie Szymcia 🌺🌼🌺 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...