Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

Dnia 25.02.2022 o 13:54, Ewa Marta napisał:

Jezu kochany, jaki biduś 😞 Na pewno w lecznicy można mu będzie od razu porobić badania i wdrożyć ewentualne leczenie. Szczęśliwej drogi, zaraz wpłacam moją deklarację Ani.

 

Niestety, w tej przychodni krew jest wysyłana do zewnętrzego laboratorium. I tak jestem bardzo wdzięczna, ze doktor zgodził się go przyjąć. Limonka80 wczesniej obdzwoniła sporo przychodni i wszyscy jej odmówili. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 17:24, agat21 napisał:

Asiu, potwierdzisz też na wątku bazarkowym, pliss?

Już biegnę Agatko...

Jestem cała w nerwach...ciśnienie mam potworne. Czekam na dwie kobiety i troje dzieci z Ukrainy...Siedzę jak na szpilkach..Stoją na granicy w Budomierzu...Mój syn Paweł zorganizował pomoc, ma dla nich miejsce w Warszawie. U nas tylko odpoczną, zjedzą... 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 17:12, Alaskan malamutte napisał:

Limonko...oby...ale to mało prawdopodobne...Drugi sika krwią, skóra dramat...😭

 

Tak, może coś mieć w pecherzu i/lub zapalenie dróg moczowych. Sika z rozwodnioną krwią, a zapach moczu jest koszmarny. Pewnie szaleją tam bakterie. Chodzi na smyczy nawet dobrze, łapki stawia pewnie. Skóra jest chora, trzeba ją zbadać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 17:27, Alaskan malamutte napisał:

Już biegnę Agatko...

Jestem cała w nerwach...ciśnienie mam potworne. Czekam na dwie kobiety i troje dzieci z Ukrainy...Siedzę jak na szpilkach..Stoją na granicy w Budomierzu...Mój syn Paweł zorganizował pomoc, ma dla nich miejsce w Warszawie. U nas tylko odpoczną, zjedzą... 

Robicie cudowną rzecz. Będzie dobrze. Chociaż przeżycie na pewno ogromne i smutne. Ściskam serdecznie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 17:27, Jaaga napisał:

Tak, może coś mieć w pecherzu i/lub zapalenie dróg moczowych. Sika z rozwodnioną krwią, a zapach moczu jest koszmarny. Pewnie szaleją tam bakterie. Chodzi na smyczy nawet dobrze, łapki stawia pewnie. Skóra jest chora, trzeba ją zbadać.

Tyle lat na betonie.. ☹

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.02.2022 o 17:27, Alaskan malamutte napisał:

Już biegnę Agatko...

Jestem cała w nerwach...ciśnienie mam potworne. Czekam na dwie kobiety i troje dzieci z Ukrainy...Siedzę jak na szpilkach..Stoją na granicy w Budomierzu...Mój syn Paweł zorganizował pomoc, ma dla nich miejsce w Warszawie. U nas tylko odpoczną, zjedzą... 

Wielkie uznanie i podziękowanie dla Ciebie Asiu i dla syna. To wielka sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...