Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 28.02.2024 o 08:27, mari23 napisał:

cudne te przebiśniegi 🙂

Oby wiosna przyniosła Guciowi naszemu lepsze samopoczucie ❤️ 

Niestety nie mam dobrych wieści o Guciu. 😞 

Od kilku dni nie chciał jeść i wczoraj pojechał na badania do weta. Wyniki nie są tragiczne, nerki trochę gorzej, ale na szczęście nie tak żle jak kilka miesięcy temu. Dostał kroplówki na przepłukanie, a w poniedziałek będzie kontrola. Generalnie jednak Gucio czuje się ostatnio gorzej, bo coraz częściej głównie leży, a jak się go stawia na łapki, to po paru krokach przewraca się i nie jest w stanie się podnieść. Noce też są coraz trudniejsze, bo bywa, że Gucio źle się ułoży i nie potrafi się sam poprawić - wtedy zawodzi i płacze aby wezwać pomoc. Librella działa coraz słabiej, na razie z powodu badania krwi nie można było jej znowu podać. Może przy kontroli w poniedziałek będzie na tyle dobrze, że Guciuś ją dostanie. Oby. Bo to jedyne, co jeszcze w jakikolwiek sposób "uruchamia" Gucia.

Coraz częściej pojawiają się myśli, że Guciuś już zdecydowanie ma bliżej niż dalej.. 😢

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2024 o 19:39, Poker napisał:

Można jeszcze  podać olejek CBD koniecznie  weterynaryjny.

Czy on działa w miarę szybko? Masz jakieś dobre doświadczenia? Kiedyś dawałam mojemu psiakowi przez kilka tygodni, ale nie było żadnej poprawy. A mój psisko ma znacznie mniejsze dolegliwości w porównaniu z Guciem. 😔

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2024 o 13:30, agat21 napisał:

Niestety nie mam dobrych wieści o Guciu. 😞 

Od kilku dni nie chciał jeść i wczoraj pojechał na badania do weta. Wyniki nie są tragiczne, nerki trochę gorzej, ale na szczęście nie tak żle jak kilka miesięcy temu. Dostał kroplówki na przepłukanie, a w poniedziałek będzie kontrola. Generalnie jednak Gucio czuje się ostatnio gorzej, bo coraz częściej głównie leży, a jak się go stawia na łapki, to po paru krokach przewraca się i nie jest w stanie się podnieść. Noce też są coraz trudniejsze, bo bywa, że Gucio źle się ułoży i nie potrafi się sam poprawić - wtedy zawodzi i płacze aby wezwać pomoc. Librella działa coraz słabiej, na razie z powodu badania krwi nie można było jej znowu podać. Może przy kontroli w poniedziałek będzie na tyle dobrze, że Guciuś ją dostanie. Oby. Bo to jedyne, co jeszcze w jakikolwiek sposób "uruchamia" Gucia.

Coraz częściej pojawiają się myśli, że Guciuś już zdecydowanie ma bliżej niż dalej.. 😢

Starość i choroby nie służą Guciowi...Trzymaj się chłopaku, najważniejsze, żebyś nie cierpiał  ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2024 o 13:30, agat21 napisał:

Generalnie jednak Gucio czuje się ostatnio gorzej, bo coraz częściej głównie leży, a jak się go stawia na łapki, to po paru krokach przewraca się i nie jest w stanie się podnieść. Noce też są coraz trudniejsze, bo bywa, że Gucio źle się ułoży i nie potrafi się sam poprawić - wtedy zawodzi i płacze aby wezwać pomoc. Librella działa coraz słabiej, na razie z powodu badania krwi nie można było jej znowu podać. Może przy kontroli w poniedziałek będzie na tyle dobrze, że Guciuś ją dostanie.

Coraz częściej pojawiają się myśli, że Guciuś już zdecydowanie ma bliżej niż dalej.. 😢

Jakbym widziała mojego Dżekunia pod koniec życia 😥 

Trzymaj się Guciu ❤️

Link to comment
Share on other sites

Z Guciem jest źle. Kroplówki nie obniżyły poziomu mocznika prawie wcale. I nie ma jak już inaczej tego zrobić. Krew gęsta, trudna do pobrania. Znowu nie miał apetytu, dopiero po podaniu sterydu nabrał chęci na jedzenie. Będę rozmawiać z wetką, która go prowadzi.

Trzymajcie za mnie kciuki. Jest mi bardzo smutno i źle. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2024 o 08:39, Gabi79 napisał:

Co by się nie działo, najważniejsze, że Guciu od kiedy jest u Anecik zaznał szczęścia, miłości i wszystkiego, co najlepsze. Trzymaj się Gosiu❤️❤️❤️ 

Tym się pocieszam.. Ponad 2 lata normalnego spokojnego życia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2024 o 12:28, Poker napisał:

agat, zrobiłaś  więcej niż było można.  Gucio ma dobre życie, ale niestety  ono nie trwa wiecznie, chociaż trudno  z tym się  pogodzić. 

Dziękuję za te słowa. Ale jak wiesz w takich sytuacjach nie ma tak naprawdę pociechy. To jest koszmarnie trudne. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...