Jump to content
Dogomania

Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)


gazzy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majka50'][B]AguusS[/B] dziękuję Ci serdecznie. Zapytam Izy czy nie mogłybyśmy wykorzystać tekstu z allegro. Jeżeli będziesz go ogłaszać to dodaj go też proszę na stronkę dla starszych piesków.
Ostatnio mam problemy z zalogowaniem się na dogo więc jeżeli Iza się zgodzi i zrobi wpis na wątku to nie czekaj na mnie z decyzją tylko rób ogłoszenia.[/quote]

`. Nie dziękuj Majeczko. :kiss_2:
Okej, najwyżej dzisiaj się postaram posiedzieć i jutro nad ogłoszeniami. A co to za stronka dla starszych piesków?.
Z tego allegra mam brać tekścik i zdjęcia?. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=671550576[/url][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=671550576"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

No udało mi się zalogować.AguusS tak to jest to Allegro. A tekst jest Marysi 55 tylko okrojony dla potrzeb allegro i można go wykorzystać. Jak wejdziesz na dogomanie to wrzuć hasło adopcja starszych piesków i Ci wyskoczy link. To chyba jest ,,psiegrane marzenie,, ale nie pamiętam dokładnie. Mogę sprawdzić i Ci napiszę??????Gazzy książki prześlij na mój adres jeżeli możesz. Przydadzą się do następnego bazarku.
Agata51 i Marysia55 jak tylko sprawdzę konto to napiszę.Dziękuję także za:loveu:
Reniu ja się niczym nie martwię. Ja jestem trwarda baba.I szybko zdania nie zmieniam.:lol:Wszystko jest dobrze.Wiem na kogo mogę liczyć. I tym osobom bardzo dziękuję. Mam tylko ostatnio problemy z netem i wejściem na dogo i to mnie wkurza.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka50']Agata51 i Marysia55 jak tylko sprawdzę konto to napiszę.Dziękuję także za:loveu:
Reniu ja się niczym nie martwię. Ja jestem trwarda baba.I szybko zdania nie zmieniam.:lol:Wszystko jest dobrze.[B]Wiem na kogo mogę liczyć[/B]. I tym osobom bardzo dziękuję. Mam tylko ostatnio problemy z netem i wejściem na dogo i to mnie wkurza.:angryy:[/QUOTE]
majka50 ja może nie zawsze piszę, ale wchodzę na wątek prawie codziennie.
Trzymam kciuki za Alberta i Ciebie. Zdaję sobie sprawę że tylko dzieki Tobie ten pies wyszedł ze schronu ( nie umiejszając w tym momencie osobom, które tę akcję wsparły finansowo). Podczas mojej bytność na Dogo to była pierwsza taka adopcja prawie z jednego końca Polski na drugi. Jestem pełna podziwu dla Ciebie:loveu: że tak mocno zaangażałowałaś sie w losy psa, którego nikt nie chciał :shake: wyadoptować na siebie.

Link to comment
Share on other sites

`. Ogłoszenia dla chłopaka.
bono-polska.pl
ojej.pl
animalia.pl
adopcjapsa.pl
rozglos.net
anonseogloszenia.pl
twoje-ogloszenia.pl
najpewniej.pl
mammisia.pl
olx.pl
sprzedasz.pl
szybko-sprzedam.pl
vendito.pl
petsy.pl
e-zwierzak.pl
Dawałam pocztę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i niektóre ogłoszenia trzeba "potwierdzić". ;-)

I czy mogę prosić o mały banerek Alberta?.

Link to comment
Share on other sites

Albert jest już w Szczecinku.
Przyjechał w stanie krytycznym:shake:

Brudny, śmierdzący, odwodniony:shake:

Natychmiast dostał kroplówkę, według Krzysia i Gosi, którzy zabierali go ze schroniska, w stanie o wiele gorszym niż wtedy.

Zdjęcia będą póżniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Zapomniałam dodać , był jeszcze zapchlony:mad:

A Marysia jest u mnie i przeżyła spory szok na jego widok:shake:[/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: matko na niebie , jak to możliwe przecież był pod opieką wetów.
Dodam jeszcze , że Marysia to majka50:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Jak to możliwe??? Przeciez Majka go odwiedzała u pana doktora, wszystko było cudnie.. Co się stało??

Mariamc, dzieki za opieke i błyskawiczną akcję, jak będziesz miała chwilkę napisz jak Albert, czy po kroplówce lepiej? I jak psyche?[/quote]

Widziałam Alberta ok 10 dni temu i chodził o własnych siłach(przywieziony nie chodził wcale) wyglądał super, a pcheł nie sprawdziłam.... No ale spodziewałam sie tego. Szczerze mówiąc wiedziałam ,że tak napiszecie...
A Majka jak widziała Alberta u doktora ,chwaliła opiekę na głos i mówiła mi ,że przykro jej bedzie ich rozdzielić...Cóż za natychmiastowa zmiana..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...