Jump to content
Dogomania

Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)


gazzy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja widziałam Alberta 29 czerwca, hasał po wybiegu, przyglądałam mu sie bo myślałam ze to Erni,któremu miałam zrobić fotki, nie zauważyłam nic niepokojącego, ale to była chwila, chyba na poparcie słów trzeba by podac pisemna diagnoze weta prawda? weta nie z hotelu

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście w tygodniu wstawię diagnozę naszego weta.

A co do kąpania,kiedyś też się myło włosy raz na miesiąc albo i rzadziej.

Czyli uważacie,że pies po wyciągnięciu ze schroniska może cuchnąć?

A poza tym nikogo nie obrażam , tylko wyrażam swoją opinię.

To chyba wolny kraj?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Jak to możliwe??? [B]Przeciez Majka go odwiedzała u pana doktora, wszystko było cudnie.[/B]. Co się stało??
[/quote]

[quote name='Leyla']Widziałam Alberta ok 10 dni temu i chodził o własnych siłach(przywieziony nie chodził wcale) wyglądał super, a pcheł nie sprawdziłam.... No ale spodziewałam sie tego. Szczerze mówiąc wiedziałam ,że tak napiszecie...
[B]A Majka jak widziała Alberta u doktora ,chwaliła opiekę na głos i mówiła mi ,że przykro jej bedzie ich rozdzielić[/B]...Cóż za natychmiastowa zmiana..[/quote]

[quote name='ewatonieja']ja widziałam Alberta 29 czerwca, hasał po wybiegu, przyglądałam mu sie bo myślałam ze to Erni,któremu miałam zrobić fotki, [B]nie zauważyłam nic niepokojącego[/B][/quote]


szkoda słów.....
Bardzo to dziwne i jakoś nie chce mi sie wierzyć, jak Albert mogł byc w gorszym stanie skoro jak przyjechal ze schroniska to w ogole nie chodzil, a jak byłam Go odwiedzić to biegał????
To ze był agresywny do weta to chyba nie jakoś dziwne specjalnie skoro wyrwano Go z miejsca, ktore znał i pokochał i wywieziono:shake::shake:
w tym wszystkim szkoda mi tego psa, a taki był wcześniej juz szczesliwy

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/140/1c69c1dfc29f0b7bmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']....
Przyjechał [B]w stanie krytycznym:shake:[/B]
...
[/quote]

Rozumiem, że jest to [U]oficjalna diagnoza weterynarza[/U] i w związku z tym majka 50 wytoczy sprawę właścicielowi hoteliku w Radomsku o rażące zaniedbania prowadzące do śmierci psa.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, tego się już czytać nie da, naprawdę... Przecież już w chwili wyciągnięcia Alberta ze schronu było wiadomo, że u pana doktora jets przez dwa miesiące, a potem jedzie do mariamc. Wszyscy wiedzieliśmy, że taki jest plan. To straszne, że Albert sie do pana doktora przywiązal i teraz ma znów inne miejsce, ale powiedzcie, bo może ja po prostu nie wiem, czy była realna szansa, żeby u doktora został? Czy pan chciał go adoptować? Bo na oplacanie jego dalszego pobytu tam chyba brakowało pieniędzy.. Więc o co te żale? Czy ktoś go zabierał stamtąd dla zartu?

Sprawa jego kondycji to inna rzecz, nie będę się wypowiadać bo nie widziałam psa i nei wiem po prostu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Ciotki, tego się już czytać nie da, naprawdę... Przecież już w chwili wyciągnięcia Alberta ze schronu było wiadomo, że u pana doktora jets przez dwa miesiące, a potem jedzie do mariamc. Wszyscy wiedzieliśmy, że taki jest plan. To straszne, że Albert sie do pana doktora przywiązal i teraz ma znów inne miejsce, ale powiedzcie, bo może ja po prostu nie wiem, czy była realna szansa, żeby u doktora został? Czy pan chciał go adoptować? Bo na oplacanie jego dalszego pobytu tam chyba brakowało pieniędzy.. Więc o co te żale? Czy ktoś go zabierał stamtąd dla zartu?

Sprawa jego kondycji to inna rzecz, nie będę się wypowiadać bo nie widziałam psa i nei wiem po prostu.[/quote]

...tak owszem ,miał tam być jakiś czas,ale nie przewidzieliśmy tego,że sie tak przywiąże do człowieka. W ramach wyjątku i odstąpienia od decyzji zabrania psa ,chcieliśmy zebrać deklaracje. Szybko się okazało,że mamy mało do powiedzenia ,bo Majka jest prawną opiekunką. O Alberta dba dużo ludzi o czym swiadczy fakt ,że zostało mu ponad 500zł i była szansa na pozostawienie go w hoteliku który uznał za swój dom. Jest stary i chory ,mogliśmy go potraktować wyjątkowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Przecież już w chwili wyciągnięcia Alberta ze schronu było wiadomo, że u pana doktora jets przez dwa miesiące, a potem jedzie do mariamc. Wszyscy wiedzieliśmy, że taki jest plan. [/quote]

szkoda tylko, że nie wszyscy wiedzieliśmy, że jedzie do schroniska...... i nie byłoby problemu gdyby od razu ze schronu w Szczytnie pojechal do mariamc, ale nie teraz gdy juz opuscil schronisko i zasmakowal innego życia...jak On teraz musi sie czuc:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak'][B]szkoda tylko, że nie wszyscy wiedzieliśmy, że[/B] [B]jedzie do schroniska[/B]...... i nie byłoby problemu gdyby od razu ze schronu w Szczytnie pojechal do mariamc, ale nie teraz gdy juz opuscil schronisko i zasmakowal innego życia...jak On teraz musi sie czuc:shake::shake:[/quote]

Była mowa o hoteliku , a nie schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedzcie mi proszę na jedno pytanie, żebym mogła spokojnie myśleć o tym psiaku:

[B] Czy On jest dzisiaj szczęśliwszy niż był kilka dni temu?
Czy to było dla Niego najlepsze rozwiązanie?
Czy On dzisiaj tęskni?

[/B]Czy też było to rozwiązanie najlepsze dla Was?

Link to comment
Share on other sites

Drogie Panie..... jestem zaskoczona tym co tu czytam...i tym kogo tu widzę.Po pierwsze Baaardzo szanuje wszystkie (prawie) osoby na tymże wątku a niestety.....z niektorymi nie potrafię sie zgodzić. Irenko , Mariomc , Mario50.... nie jestem w stanie uwierzyć ,iż pies został w jakiś sposob zaniedbany w Radomsku.Znam to miejsce nazbyt dobrze.....wiem ,że nie jest to tani hotelik.....ale wiem ,że opieka w nim jest naprawdę doskonała. Skoro przerosły Was opłaty za tenże hotel..... to trzeba bylo poprostu o tym napisać. Nie chcę aby ktokolwiek szkalował doktora... wielokrotnie pomagal nam w trudnych sytuacjach....i psy zawsze na tym dobrze wychodzily. Nie uwierzę w to,że akurat tego jednego traktował w inny, gorszy sposob. Bardzo wspolczuje temu psiakowi ,że musiał opuscic to miejsce.....ale doskonale to rozumiem. Oplaty były zbyt wielkie. Mamy tam teraz psa.....w zeszlym roku tez mialysmy tam sukę , ktora w/g nas cudem doszla do siebie (guz sie wchlonąl) wlasnie w Radomsku. Kochane Baby....zweryfikujcie swoje osądy nad tym miejscem..... i puscmy wszystko w zapomnienie , bo zbyt Was wszystkie szanuję i lubię...... kilka nawet kocham :loveu: (Ircia....pamiętasz naszą upojną noc? ).....i zastanowmy się jak pomoc teraz temu biedakowi , ponieważ on przeżywa znow traumę związaną ze zmianą otoczenia.....

Link to comment
Share on other sites

LACRIMA sama chyba sobie odpowiedziałaś...

Nescca najsmutniejsze jest to, że nikt nie rozważył żadnej alternatywy (pozostanie w hoteliku, inny DT czy hotelik ale "kameralny"); Albert wcale nie ma ciężkiej sytuacji finansowej; padały kolejne deklaracje w przypadku gdy zostanie w Radomsku - zostały zlekceważone i potraktowane jako nie pożądane mieszanie się w sprawy psa majki50.
A tak apropos finansów - hotelik w Radomsku jest droższy od dogomaniackich ale 600zł miesięcznie z karmą Royala nie jest aż takim zdzierstwem jak tu krzyczeli co niektórzy (ostatnia faktura opiewa na 600zł i nie znalazłam w rozliczeniach dodatkowych faktur za specjalistyczną karmę:crazyeye: - poproszę o wyjaśnienie kwoty 1000zł miesięcznie, która podobno była konieczna na utrzymanie Alberta).

Teraz możemy tylko trzymać kciuki za zaaklimatyzowanie się Alberta i szukać mu DS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...