Jump to content
Dogomania

Albert - zwycięstwo wytrwałości. ZA TM (*)


gazzy

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gazzy']Co u Alberta ? Nikt nic nie pisze ... :([/QUOTE]

gazzy, to dogo tak działa, że wbić sie na niego graniczy z cudem. Właśnie taki cud stał się teraz:cool3: od prawie 3 dni byłam odcięta , inni pewnie mają te same problemy :mad: stąd to milczenie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']gazzy, to dogo tak działa, że wbić sie na niego graniczy z cudem. Właśnie taki cud stał się teraz:cool3: od prawie 3 dni byłam odcięta , inni pewnie mają te same problemy :mad: stąd to milczenie :roll:[/quote]

Dokładnie, ja od dwóch dni mam problemy, dziś się udało dopiero :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Dopiero dziś udało mi się napisac coś na dogo...wywalało mnie cały czas...
nie mam niestety żadnych wieści o Albercie...nie mogłam sie do niego wybrać w weekend, postaram sie w tym tygodniu pojechać.[/quote]

..Bo właśnie tak jest w schronie,że nie zawsze możemy do psa dojechać. Teraz są wakacje,ale niedługo się skończą...wolontariuszki wrócą do szkół, na uczelnie, do pracy....Szukajmy mu domu.
Erni znalazł dom, mieszkał kiedys z Albertem. Cuda się zdarzają!!:p

Link to comment
Share on other sites

...może Majka nam napisze jak się czuje [B]JEJ [/B]pies Albert. W pomoc Albertowi zaangazowanych jest dużo osób, więc przez szacunek do nich należałoby coś o nim napisać..Wątek Alberta jest niezakończony szczęśliwą adopcją... a co z rozliczeniem? Majka zapomniała wspomnieć ,że Albert pierwszy miesiąc ,czy dwa dostał gratis;)

Link to comment
Share on other sites

=__Lara;Dokładnie, ja od dwóch dni mam problemy, dziś się udało dopiero :roll:


Cioteczki bez paniki, [B]Dogo :mad::mad::mad:wariuje na calej lini ...nie mozna sie dostac na watki wlaczajac PW.:mad::mad:[/B]

[B]:loveu::loveu:Lara, napisze po przyjezdzie do Polski teraz mam zapych:angryy::angryy: z pakowaniem..oczywiscie psow..:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B]

Link to comment
Share on other sites

co jest grane????:angryy::angryy:

postanowiliście ukarać wszystkich brakiem wieści o Albercie???

czy tak trudno napisac pare słów jak sie czuje?? łatwo było pisac na poczatku posty co chwile z prosba o pomoc szczegolnie finansowa, a teraz jak Albercik zabezpieczony finansowo to przybrac taktyke ciężko urazonej nie wiadomo czym???

nie mówiąc o roliczeniach, których BRAK!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

19 lipca czyli w niedziele dostałam wiadomość :
" Z Albertem lepiej. Zrobił wielką kupę;-), nareszcie dobrą i wcale się w niej nie wytarzał.
Domaga się jedzenia, karmię go 4 razy dziennie." Z tego wynika , że jest z nim lepiej. Nareszcie.

Link to comment
Share on other sites

Znajomi mojego szefa dzwonili wczoraj w sprawie adopcji Alberta ale otrzymali dpowiedz,ze Albert jest bardzo chory ,jest diagnozowany i na dzien dzisiejszy nie do adopcji.Proszac o kontakt do weta ktory zajmuje sie obecnie Albertem otrzymali odpowiedz od Majka50 ,ze z wetem to ona bedzie rozmawiac.Zostali potraktowani jak intruzi a nie jak osoby ktore chca dac dom staremu i choremu psu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baldek2']Znajomi mojego szefa dzwonili wczoraj w sprawie adopcji Alberta ale otrzymali dpowiedz,ze Albert jest bardzo chory ,jest diagnozowany i na dzien dzisiejszy nie do adopcji.Proszac o kontakt do weta ktory zajmuje sie obecnie Albertem otrzymali odpowiedz od Majka50 ,ze z wetem to ona bedzie rozmawiac.Zostali potraktowani jak intruzi a nie jak osoby ktore chca dac dom staremu i choremu psu.[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
[B]proszę o wyjaśnienie tej sytuacji !!![/B]

[B]jaka jest obecnie prowadzona diagnostyka psa?[/B]

[B]czy Albert nie jest przewidziany do adopcji? po co w takim razie akcja ogłoszeniowa? wystarczy dalsze zbieranie kasy na "ciężko chorego" psa?[/B]

[B]gdzie jest aktualne rozliczenie uwzględniające allegro w wysokości ponad 850zł ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baldek2']Znajomi mojego szefa dzwonili wczoraj w sprawie adopcji Alberta ale otrzymali dpowiedz,ze Albert jest bardzo chory ,jest diagnozowany i na dzien dzisiejszy nie do adopcji.Proszac o kontakt do weta ktory zajmuje sie obecnie Albertem otrzymali odpowiedz od Majka50 ,ze z wetem to ona bedzie rozmawiac.Zostali potraktowani jak intruzi a nie jak osoby ktore chca dac dom staremu i choremu psu.[/quote]

Nie tylko ci ludzie chcieli adoptować Alberta i Majka o tym wie.Rozmawiano z Majką ,odpowiedź była podobna.W każdym razie ktokolwiek zadzwoni, dowie się,że pies jest bardzo chory,czeka go wózek ....
ja domyślam się o co chodzi.... Jest takie powiedzenie : "..że jak nie wiadomo o co chodzi ,to chodzi o ......;)"

Link to comment
Share on other sites

Albert czuje się już znacznie lepiej. Dostaje leki.Bardzo dużo zjada. Jak otrzymam rachunki za leczenie i karmę specjalistyczną zostanie to wklejone na wątek.
Co do rozliczenia to jak tylko otrzymam rozliczenie miesięczne za lipiec z banku zostanie wszystko uaktualnione na pierwszej stronie tak jak do tej pory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baldek2']Znajomi mojego szefa dzwonili wczoraj w sprawie adopcji Alberta ale otrzymali dpowiedz,[B]ze Albert jest bardzo chory ,jest diagnozowany i na dzien dzisiejszy nie do adopcji[/B].Proszac o kontakt do weta ktory zajmuje sie obecnie Albertem otrzymali odpowiedz od Majka50 ,ze z wetem to ona bedzie rozmawiac.[B]Zostali potraktowani jak intruzi a nie jak osoby ktore chca dac dom staremu i choremu psu[/B].[/quote]
Majka mozesz to wyjasnic??? Co to znaczy ze Albert jest nie do adopcji?? Dlaczego odradzasz ludziom adopcje Alberta rozmawiajac z Nimi jak z intruzami???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka50']Albert czuje się już znacznie lepiej. Dostaje leki.Bardzo dużo zjada. Jak otrzymam rachunki za leczenie i karmę specjalistyczną zostanie to wklejone na wątek.
Co do rozliczenia to jak tylko otrzymam rozliczenie miesięczne za lipiec z banku zostanie wszystko uaktualnione na pierwszej stronie tak jak do tej pory.[/quote]


Majka ,Ty ciągle o pieniądzach...a my chcemy też wiedzieć jak najwięcej o Albercie.Ciężko Ci to zrozumieć,ze ludzie dlatego psa wspomagali ,bo jest dla nich ważny?? Lekceważysz ich !! Rozumiem ,że czujesz się panią sytuacji .... Tak się nie postępuje ,jeśli w gre wchodzą uczucia i czyjeś pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...