Jump to content
Dogomania

Nasz Michu ma DOM :) MICHU już poza schroniskiem. Bardzo potrzebuje kasy na hotel i weta.


mdk8

Recommended Posts

Deklaracje stałe:

  15,00 zł  -  Gabi 79   
 
20,00 zł  -  mari23  
 100,00 zł  -  Asia znajoma mari23  
   10,00 zł  -  Nesiowata  
 
  20,00 zł  -  elik  
 
  20,00 zł  -  Agnieszka, znajoma elik 
  
20,00 zł  -  hamam  
 
  30,00 zł  -  wiolhelm170
(szorstka) 
  10,00 zł -  kikou    
 100,00 zł  -  Anna G-R  
   25,00 zł  -  Monika z Katowic 
   20,00 zł  -  jankamałpa
   50,00 zł  -  Iwona z Sosnowca, znajoma Toli
   20,00 zł  -  Livka  
   20,00 zł  -  mdk8
   15,00 zł  -  Tianku
= = = = = = = = = = = = = = = =
 495,00 zł

Deklaracje jednorazowe:

   100,00 zł  -  maarit   
 
    92,00 zł  -  na koncie Alaskan malamutte  
 
  500,00 zł  -  od córki Figunia na koncie Fundacji ZEA    
   
100,00 zł  -  od  mari23 na koncie Fundacji ZEA     
   
200,00 zł  -  ze Staruszkowej Skarpety – mari23
      50,00 zł  -  jankamałpa
    100,00 zł  -  znajomy agat21
    100,00 zł  -  maarit
    100,00 zł  -  UlaFeta
    200,00 zł  -  WiosnaA
 
  100,00 zł  -  rozi

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
 1.642,00 zł 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2021 o 21:30, jankamałpa napisał:

Poprosiłam AnieB  o pomoc  i to ona bardzo się przejęła i szukała miejsca. Znalazała miejsce  poprzez dziewczyny z fundacji Frikaj, które tam umieszczają psy.  To komu przekazać szczegóły? W kontakcie z hotelikiem dobrze byłoby się powołac na fundacje.  hotelik Amok Iwanowice.

Jeśli mam się powołać na fundację, a biorąc pod uwagę proponowaną cenę, muszę, to powinnam wiedzieć na kogo konkretnie, bo jak mnie właściciel hotelu zapyta, to co odpowiem?  Będzie wyglądało na kłamstwo, a to byłby zły początek. Te 450 zł to patrząc na ceny na stronie hotelu,  znacznie zaniżona cena więc pewnie już ktoś z tej fundacji rozmawiał z właścicielem hotelu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.12.2021 o 23:21, elik napisał:

Jeśli mam się powołać na fundację, a biorąc pod uwagę proponowaną cenę, muszę, to powinnam wiedzieć na kogo konkretnie, bo jak mnie właściciel hotelu zapyta, to co odpowiem?  Będzie wyglądało na kłamstwo, a to byłby zły początek. Te 450 zł to patrząc na ceny na stronie hotelu,  znacznie zaniżona cena więc pewnie już ktoś z tej fundacji rozmawiał z właścicielem hotelu.

Tak z hotelikiem rozmawiała dziewczyna z funadacji Firkaj i dlatego trzeba się powołać na fundacje i że to miejsce dla psa Firkajowego.  Ja przekazuję tylko info od AniB. Elik jeśli masz kontakt do Ani to może jeszcze zadzwoń do niej i dopytaj o szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z AniaB i panią z hotelu. Okazuje się, że znam ten hotel sprzed około 10-ciu lat. Wtedy był na etapie powstawania. Byłyśmy tam razem z AniaB  🙂  

Pani sympatyczna, potwierdziła, że ktoś z Fundacji Frikal  rozmawiał z nią i nasz Misio byłby traktowany, jak pies tej fundacji. Dlatego tak niska cena. Normalna cena dla psów dużych, to 50,00 zł/doba.

Misiu może przyjechać do hotelu w każdej chwili, ale prosi o wiadomość na dzień przed przyjazdem Misia do hotelu. Na początek może być umieszczony w ogrzewanym boksie. Pani będzie chciała zobaczyć jak się tam sprawdza i co będzie dla niego najlepsze.

Czy deklarowicze zgadzają się, żeby,  Misiu tam pojechał?

EDIT

Wychodzę z domu i przez około 2 godziny nie będę mogła być na dogo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 09:56, elik napisał:

Jestem po rozmowie z AniaB i panią z hotelu. Okazuje się, że znam ten hotel sprzed około 10-ciu lat. Wtedy był na etapie powstawania. Byłyśmy tam razem z AniaB  🙂  

Pani sympatyczna, potwierdziła, że ktoś z Fundacji Frikal  rozmawiał z nią i nasz Misio byłby traktowany, jak pies tej fundacji. Dlatego tak niska cena. Normalna cena dla psów dużych, to 50,00 zł/doba.

Misiu może przyjechać do hotelu w każdej chwili, ale prosi o wiadomość na dzień przed przyjazdem Misia do hotelu. Na początek może być umieszczony w ogrzewanym boksie. Pani będzie chciała zobaczyć jak się tam sprawdza i co będzie dla niego najlepsze.

Czy deklarowicze zgadzają się, żeby,  Misiu tam pojechał?

Czy się zgadzają????? Z radości pewnie się popłaczą, jak ja teraz...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 09:56, elik napisał:

Misiu może przyjechać do hotelu w każdej chwili, ale prosi o wiadomość na dzień przed przyjazdem Misia do hotelu. Na początek może być umieszczony w ogrzewanym boksie. Pani będzie chciała zobaczyć jak się tam sprawdza i co będzie dla niego najlepsze.

Czy deklarowicze zgadzają się, żeby,  Misiu tam pojechał

Pytanie!

Link to comment
Share on other sites

Muszę Wam powiedzieć, że i ja poryczałam się, jak bóbr po rozmowie z hotelikiem. 
                                        

jankamałpa wielgachne dzięki dla Ciebie, bo to Ty wyczarowałaś ten hotel
                                1194897781_dzikujlicznie.jpg.0a08e02cd65ca4ea104e81fc23c49198.jpg      936797089_dzikuj7.jpg.c11576ae71cdb337b1bdc67656f60045.jpg

Aska7, biorąc pod uwagę, że darmowy transport nie czeka na Misia, a, jak pisała Tola, wkrótce mają być u nich tęgie mrozy, to będziemy się nisko kłaniać i pięknie dziękować za przewiezienie Misia ze schronu do hoteliku.

Zadzwonię do Toli, powiem co uzgodniliśmy i poproszę, żeby dowiedziała się wszystkiego, co tylko jest możliwe, o Misiu.

EDIT

Tola już wie, będzie rezerwować Misia  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 12:37, Nesiowata napisał:

A konto dla chłopaka?

Muszę pomyśleć, ale chyba znowu wleze na konto męża  😞  Tak tego nie lubię, bo to osobne konta, inne logowanie i nie widzę wszystkich majątków.  Jak robię aktualizacje, to muszę dwa razy się logować i jak jest przeksięgowanie, bo ktoś wpłaci nie na konto tego psa, dla którego chce wpłacić, to robi się galimatias     😞     Muszę to ogarnąć.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 09:59, Aska7 napisał:

Jak nie znajdzie się jakiś darmowy transport przez fb na dniach, to jadę

Tola mówi, że dla tak dużego psa raczej nie widzi możliwości darmowego przewozu  😞   Czy w takim razie mogłabyś przewieźć Misia ze schroniska do hotelu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...