Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dnia 2.11.2021 o 11:44, Tyśka) napisał:

I ja trzymam...

Szkoda, że było za mało czasu aby zaplanować transport rudej z łańcucha, jasna pojechałaby tym transportem:( 

 

Dnia 2.11.2021 o 13:36, Jaaga napisał:

Tez o tym myślałam, ale były dni wolne i schronisko nie pracowało. Przetrzyłabym sunię do czasu transportu do Szafirki.

Schronisko wydałoby psa nawet jak nie pracuje, bo każdego dnia musi być pracownik przynajmniej parę godzin.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 19:18, Tola napisał:

 

Schronisko wydałoby psa nawet jak nie pracuje, bo każdego dnia musi być pracownik przynajmniej parę godzin.

 

To mi nie przyszlo do głowy, choc od razu pomyślałam, żeby się obie zabrały, tylko byłam pewna ze w święta nie wydają i dlatego Tyśce nie mówiłam nawet. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2021 o 08:03, Anula napisał:

Jestem u suczek.Jeżeli będzie brakować pieniążków na Hotelik to dołożę wraz z Bogusią brakującą kwotę z pieniążków,które pozostały po naszych psiakach.Damy radę,teraz tylko jakoś ogarnąć transport co jest bardzo trudne.

Witaj Anulko  275196803_zsercem.jpg.61875ca13f7db43233c38a9b1166cfc9.jpg  

Bardzo dziękujemy za przybycie i ofiarowaną pomoc dla dziewczynek. Tyle nieszczęścia wokoło i bardzo trudno jest zebrać potrzebne finanse, żeby utrzymać psiaki w hotelu, a każda pomoc jest na wagę życia tych biednych stworzeń.

60067927_dzikuj7.jpg.ebe9198f2379be7d878b42beb4e6f1eb.jpg

Serdeczne pozdrowienia i uściski także dla Bogusi.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy za przybycie i ofiarowaną pomoc dla dziewczynek. Tyle nieszczęścia wokoło i bardzo trudno jest zebrać potrzebne finanse, żeby utrzymać psiaki w hotelu, a każda pomoc jest na wagę życia tych biednych stworzeń.

60067927_dzikuj7.jpg.ebe9198f2379be7d878b42beb4e6f1eb.jpg

Serdeczne pozdrowienia i uściski także dla Bogusi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2021 o 10:39, Nesiowata napisał:

Poproszę o nr konta.

Danutka kochana, zasoby Twojego portfela wydają się być równie wielkie, jak i Twoje serce. Ogromnie dziękujemy    1629081251_dzikuj7.jpg.66b5045a1054e19543dd014c92564461.jpg   Nr konta leci na PW

EDIT
Przepraszam, ale napisałam tak żebym mogła dołączyć do rozmowy następne osoby, żeby nie pisać PW dla każdego oddzielnie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2021 o 08:03, Anula napisał:

Jestem u suczek.Jeżeli będzie brakować pieniążków na Hotelik to dołożę wraz z Bogusią brakującą kwotę z pieniążków,które pozostały po naszych psiakach.Damy radę,teraz tylko jakoś ogarnąć transport co jest bardzo trudne.

Pięknie dziękuję Tobie i Bogusik, kochane jesteście; wiem, że Bogusia też sercem jest tutaj z nami i z psiakami.

Mam nadzieję, że jakoś uda się to wszystko poskładać i obie suczki wyjadą ze schroniska, nie wyobrażam sobie innej sytuacji.

Mam tez nadzieję, że ta brakująca kwota będzie jak najmniejsza.

Dziękuję serce-ruchomy-obrazek-0212.gifserce-ruchomy-obrazek-0212.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2021 o 16:33, Tola napisał:

Dzisiaj w godzinach rannych ruda sunia miała zabieg, wszystko jest ok, TZ rozmawiał o 14.00 z wetem.

Jasna suczka została dzisiaj zaszczepiona p. chorobom wirusowym.

Uffffff Miałam jakieś złe myśli, bo ostatnio same nieszczęścia mnie spotykają.
Teraz jeszcze tylko przeżyć ten czas do zdjęcia szwów i potem sunie będą miały już tylko z górki

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2021 o 16:45, elik napisał:

Uffffff Miałam jakieś złe myśli, bo ostatnio same nieszczęścia mnie spotykają.
Teraz jeszcze tylko przeżyć ten czas do zdjęcia szwów i potem sunie będą miały już tylko z górki

Oj ,elik witaj w klubie.Ja od wczorajszego wieczora do dzisiejszego popołudnia to chyba że 3 lata życia straciłam,ale na szczęście jest już ok.

Biała sunia,to chodząca subtelność,ale za to kudłata to mój typ,taki czorcik prześliczny. Kocham takie rozczochrance.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystkie się denerwujemy, trzeba jakoś przetrwać te dni.

Na pocieszenie  zdradzę cichutko, że jeśli wszystko uda się zgrać, to jasna w sobotę będzie mogla opuścić schronisko razem z niufkiem; pojechałaby  do Jagny i tam poczeka na szorstką koleżankę.

Potem spokojnie obie pojadą do szafirki.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 15:58, Tola napisał:

Wszystkie się denerwujemy, trzeba jakoś przetrwać te dni.

Na pocieszenie  zdradzę cichutko, że jeśli wszystko uda się zgrać, to jasna w sobotę będzie mogla opuścić schronisko razem z niufkiem; pojechałaby  do Jagny i tam poczeka na szorstką koleżankę.

Potem spokojnie obie pojadą do szafirki.

Wspaniałe wieści 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 15:11, kado napisał:

Oj ,elik witaj w klubie.Ja od wczorajszego wieczora do dzisiejszego popołudnia to chyba że 3 lata życia straciłam,ale na szczęście jest już ok.

Ja stresy i dramaty mam od stycznia i trwają z małymi przerwami nadal  😞 Nawet nie chce o tym myśleć, bo zamiast stabilizacji, albo poprawy, jest huśtawka, a co rusz to gorzej, ale zmuszam się, z różnym skutkiem, do pozytywnego myślenia.

A ja dzisiaj od 8-mej do 13-tej ciężko pracowałam na działce. Potem regularne prace domowe 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 15:58, Tola napisał:

Na pocieszenie  zdradzę cichutko, że jeśli wszystko uda się zgrać, to jasna w sobotę będzie mogla opuścić schronisko razem z niufkiem; pojechałaby  do Jagny i tam poczeka na szorstką koleżankę.

To faktycznie pocieszenie  🙂  Do soboty już tylko jeden dzień i dzieciak będzie bezpieczny. Miejmy nadzieje, że rudaski nikt nam nie podkradnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...