Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Dnia 31.10.2021 o 23:31, Poker napisał:

Biała ma różowy brzuszek. Miała sterylizację?

Nie, jest traktowana jako szczeniak i będzie wydana bez zabiegu. Ruda jest przed sterylką. We wtorek Też będzie dzwonił do weta i postara się wszystkiego dowiedzieć. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2021 o 23:33, Tola napisał:

Nie, jest traktowana jako szczeniak i będzie wydana bez zabiegu. Ruda jest przed sterylką. We wtorek Też będzie dzwonił do weta i postara się wszystkiego dowiedzieć. 

Czyli będzie musiała poczekać na sterylkę, a po, też nie od razu może jechać w tak długą drogę  😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2021 o 23:38, elik napisał:

Czyli będzie musiała poczekać na sterylkę, a po, też nie od razu może jechać w tak długą drogę  😞

Będzie wydana wlasnie bez sterylki jako szczeniak. O tym Tola pisała.  Gdyby miała mieć w schronisku zabieg to juz była zainteresowana nią rodzina. Tylko warunkiem była właśnie sterylizacjia i tolerowanie kotow. Zabieg będzie dopiero w hoteliku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 07:49, Jaaga napisał:

Będzie wydana wlasnie bez sterylki jako szczeniak. O tym Tola pisała.  Gdyby miała mieć w schronisku zabieg to juz była zainteresowana nią rodzina. Tylko warunkiem była właśnie sterylizacjia i tolerowanie kotow. Zabieg będzie dopiero w hoteliku. 

To ta biała, ale tu pisałam o tej rudej, którą przywieźli do schrony z dzieciakami 😞  i która czeka na sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2021 o 23:40, kado napisał:

A Szafirka bierze za hotel z góry czy z dołu? 

Nie da się dogadać,żeby bez sterylki wydali?...

Za hotel płacimy z dołu.

Jutro TZ będzie rozmawiał z wetem o suczkach, ale o wydaniu bez sterylki nie ma co marzyć, chyba ze są jakieś przeciwwskazania.

Mam nadzieję, ze jutro będziemy wiedzieć więcej.

Link to comment
Share on other sites

serce-ruchomy-obrazek-0212.gif

Dnia 31.10.2021 o 23:12, kado napisał:

Ode mnie jednorazowo 100 zł i po 10 zł stałej dla każdej.

Trzeba je wyciągać przed mrozami,a wierzę, że zimę już spędzą w swoich domkach,bo cudne są obydwie ❤️

 

Dnia 1.11.2021 o 10:49, Poker napisał:

Pytałam o białą. Ruda czeka na sterylkę, niestety w schronie.

Pięknie dziękujemyserce-ruchomy-obrazek-0212.gif

Link to comment
Share on other sites

TZ rozmawiał z wetem. Jutro zaplanowana jest sterylizacja owczarki, która ma jechać do Jaaga no i małej rudej suni, więc obie będą do wydania za ok. 10 dni. Jasna sunia będzie niestety musiała też tyle czekać, żeby jechać tym samym transportem. Tz poprosił o zaszczepienie jasnej na koszt fundacji, chivuwz tak ja zabezpieczymy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 09:42, kado napisał:

Ale jest szansa,że ja przetrzymają i nikomu nie wydadzą???

Tak, TZ zarezerwował obie. Rudej na pewno nie wydadzą, trochę nerwów będzie z jasną, ale wytrzymamy, nie mamy innego wyjścia. Przez też czas trzeba dobrze zaplanować transport, żeby zaraz po zdjęciu szwie mogły wyjechać. U nas dzisiaj zdecydowanie zimniej 😔

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 09:45, Tola napisał:

Tak, TZ zarezerwował obie. Rudej na pewno nie wydadzą, trochę nerwów będzie z jasną, ale wytrzymamy, nie mamy innego wyjścia. Przez też czas trzeba dobrze zaplanować transport, żeby zaraz po zdjęciu szwie mogły wyjechać. U nas dzisiaj zdecydowanie zimniej 😔

Super ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 11:44, Tyśka) napisał:

I ja trzymam...

Szkoda, że było za mało czasu aby zaplanować transport rudej z łańcucha, jasna pojechałaby tym transportem:( 

Tez o tym myślałam, ale były dni wolne i schronisko nie pracowało. Przetrzyłabym sunię do czasu transportu do Szafirki.

Link to comment
Share on other sites

Sunie są zarezerwowane i za około 10 dni będą mogły wyruszyć do hotelu u Szafirki. Jest jednak pewien problem. Koszt doby w hotelu będzie kosztował po 10,00 zł od suni, czyli 20,00 zł x 30 dni = 600,00 zł + oczywiście koszt ewentualnej opieki weterynaryjnej. Na razie są deklaracje na 110,00 zł/m-c, czyli jeszcze dużo brakuje  😞 

Bardzo prosimy o dalsze deklaracje. Bez nich sunie nie będą mogły opuścić schroniska  😞 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...