Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

Stefcia ma super domek w Bytomiu:)

Państwo mieli od 2011 r pieska ze schroniska w Tychach, odszedł na nowotwór.

 Pani Kamila kontaktowała się ze mną parę dni temu, pisałam o tym - dzwoniła w sprawie Kofi, ale sunia na pewno nie byłaby zachwycona zabawami z 10 letnim chłopcem; pokazałam rodzinie Stefcię, przedyskutowali to i wczoraj zadzwonili, że są na tak:).

Wieczorem wypełnili ankietę, dzisiaj Iwona i malti były na wizycie i jest zielone światło, domek superowy:)

Stefcia zamieszka w bloku, w dużym mieszkaniu, obok sporo zieleni.

Jutro rodzina jedzie do Krakowa, pani Kamila jest już paru rozmowach z p. Anią 🙂

Iwona, malti - pięknie dziękuję za wizytę serce-ruchomy-obrazek-0212.gif

  • Like 6
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 20:23, Poker napisał:

Super. Malizny  pewnie przeżyją rozstanie, ale i tak wygrały los na loterii.

Myślę ze będzie dobrze.

Przez moment była szansa na dom dla Stefci u przyjaciółki p. Ani, ich córki chodzą razem do szkoły, suczki mogłyby się spotykać. Ale rodzina jest bardzo dużo poza domem, zwyciężył rozsądek męża...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 20:05, Tola napisał:

Stefcia ma super domek w Bytomiu:)

Państwo mieli od 2011 r pieska ze schroniska w Tychach, odszedł na nowotwór.

 Pani Kamila kontaktowała się ze mną parę dni temu, pisałam o tym - dzwoniła w sprawie Kofi, ale sunia na pewno nie byłaby zachwycona zabawami z 10 letnim chłopcem; pokazałam rodzinie Stefcię, przedyskutowali to i wczoraj zadzwonili, że są na tak:).

Wieczorem wypełnili ankietę, dzisiaj Iwona i malti były na wizycie i jest zielone światło, domek superowy:)

Stefcia zamieszka w bloku, w dużym mieszkaniu, obok sporo zieleni.

Jutro rodzina jedzie do Krakowa, pani Kamila jest już paru rozmowach z p. Anią 🙂

Iwona, malti - pięknie dziękuję za wizytę serce-ruchomy-obrazek-0212.gif

Tolu, to ta miła pani, która do mnie dzwoniła o Koffi? I proponowałam jej zastanowienie się nad Stefcią?

Córka miała dziś sprawdzić Koffi na koty, ale z powodu zamieszania z okazji wyjazdu Brawurki i przyjazdu Miśka wyleciało mi z głowy zapytac o próbę. Jutro dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 22:19, Jaaga napisał:

Tolu, to ta miła pani, która do mnie dzwoniła o Koffi? I proponowałam jej zastanowienie się nad Stefcią?

Córka miała dziś sprawdzić Koffi na koty, ale z powodu zamieszania z okazji wyjazdu Brawurki i przyjazdu Miśka wyleciało mi z głowy zapytac o próbę. Jutro dam znać.

Tak, ta sama:)

Myślała, że mąż będzie jednak za adopcją dorosłego psa, a tu niespodzianka  - zobaczył zdjęcie Stefci i po nim;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stefcia już w domciu w Bytomiu, jest troszkę przestraszona.

Przy rozstaniu wszyscy płakali, łącznie z nowymi właścicielami.

Obie rodziny umówiły się na stały kontakt i planują spotkania, a p. Ania chce nadal pomagać:).

 Pomagać chce też rodzina z Krakowa, która zadzwoniła też w sprawie adopcji Stefci, chcą być DT:)

 Ile dobra się dzieje dzięki tym maleństwom:)

-1353592738653605992.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...