Jump to content
Dogomania

TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.


Tola

Recommended Posts

  • Tola changed the title to TOLA I STEFCIA POKONAŁY PARWO i mają własne domy-w Krakowie i w Bytomiu:) Koffi i Bea już we własnych domach-w Bielsku B. i w Krakowie:) Cudne malizny w schronisku, nie dadzą rady w ogólnym boksie, pomóżcie zabrać je przed zimą do ciepłego miejsca.

 

Tola i Stefcia pokonały parwo, wszystkie 4 suczki mają swoje własne rodziny, więc jest powód do radości.

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za ogromną pomoc na tym wątku - przede wszystkim za pomoc w zebraniu funduszy na leczenie szczeniaków, bo to ogromna psia tragedia, ale i ogromny  koszt.

Dziękuję za  wszystkie ciepłe słowa, które tutaj zostaną na zawsze i za ogromną wiarę, że musi się udać -  to bardzo podnosi na duchu.

Dziękuję też za wsparcie finansowe Bei i Kofi, za bazarki, ogłoszenia;  bez Waszej pomocy ten sukces nie byłby możliwy.

 Asi dziękuję za transport, Elik  za profesjonalne zadbanie o finanse,  Jagnie za opiekę nad suczkami  -  bez Jej doświadczenia i wiedzy być może dzisiaj nie byłoby Toli i Stefci.

serce-ruchomy-obrazek-0886.gif

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2022 o 21:22, Tola napisał:

Rozliczenie końcowe  Lusia vel Bea - 293 zł

hotelowanie 31 dni x 8 zł - 248 zł
35 zl szczepienie Vanguard Plus 5
10 zł paliwo do weta na badania
 
Rozliczenie końcowe Kofi - 310 zł
Koffi 27 dni po 10 zł=270 zł
30 zl kapiel i pielęgnacja
10 zł odrobaczenie
 
 

FAKTURA ZEA styzcen.pdf 61.43 kB · 0 downloads

Faktura jest wystawiona w styczniu, ale odnosi się do hotelowania w grudniu. Jeszcze w rozliczeniu za Lusię/ Bee bedzie 60 zł za pobyt styczniowy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2022 o 09:12, Jaaga napisał:

Faktura jest wystawiona w styczniu, ale odnosi się do hotelowania w grudniu. Jeszcze w rozliczeniu za Lusię/ Bee bedzie 60 zł za pobyt styczniowy.

  Bea i Kofi mają na koncie kwotę 1.754,55 zł. Co z tą kasą?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2022 o 10:05, elik napisał:

  Bea i Kofi mają na koncie kwotę 1.754,55 zł. Co z tą kasą?

Elu, to może wstawię tu dowód wpłaty na te 60 zł i zwrócisz z tych pieniędzy? Tak bedzie mi łatwiej, niż angażować księgową w wystawianie faktury na taką kwotę, bo faktury niestety robi nam biuro rachunkowe. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2022 o 10:34, Jaaga napisał:

Elu, to może wstawię tu dowód wpłaty na te 60 zł i zwrócisz z tych pieniędzy? Tak bedzie mi łatwiej, niż angażować księgową w wystawianie faktury na taką kwotę, bo faktury niestety robi nam biuro rachunkowe. 

Myślę, że na taką kwotę nie warto fatygować księgowej  🙂  Ale co z resztą kasy poczekajmy na decyzję Martusi.
Ps.
paragony, jak zwykle poproszę hurtem na mój adres. Przypomnieć, czy masz pod ręką?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2022 o 20:43, Tola napisał:

Niespodzianka dla wszystkich, którzy kibicowali szczeniakom w ich walce

 Pierwszy spacer Toliserce-ruchomy-obrazek-0824.gif

https://youtu.be/c18LCY3HWrA

Dobrze, że malutka poznaje świat.  🙂❤️ Zaproponowałabym tylko inną smycz, bo ta nie uczy współpracy z człowiekiem. Flexi jest fajna, ale dla ułożonych dorosłych psów. Teraz najlepsza byłaby długa (min. 2-2,5m) przepinana parciana. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2022 o 11:12, elik napisał:

Myślę, że na taką kwotę nie warto fatygować księgowej  🙂  Ale co z resztą kasy poczekajmy na decyzję Martusi.
Ps.
paragony, jak zwykle poproszę hurtem na mój adres. Przypomnieć, czy masz pod ręką?

Elu, tu wstawię z telefonu. Oczywiście, nie zamierzałam nawet decydować o reszcie pieniędzy 😉 Chodziło mi tylko o te 60 zł, bo taka opcja jest najsprawniejsza w rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2022 o 12:02, Jaaga napisał:

Elu, tu wstawię z telefonu. Oczywiście, nie zamierzałam nawet decydować o reszcie pieniędzy 😉 Chodziło mi tylko o te 60 zł, bo taka opcja jest najsprawniejsza w rozliczeniu.

Jaguś wstrzymaj się na razie.
Rozmawiałam z Martusią. Wieczorem zrobi rozliczenie i mam przelać na konto Fundacji taką kwotę, jaka będzie potrzebna  na pokryć do końca należności za suczki i szczeniorki. O reszcie kasy zadecydujemy wspólnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2022 o 12:22, elik napisał:

Jaguś wstrzymaj się na razie.
Rozmawiałam z Martusią. Wieczorem zrobi rozliczenie i mam przelać na konto Fundacji taką kwotę, jaka będzie potrzebna  na pokryć do końca należności za suczki i szczeniorki. O reszcie kasy zadecydujemy wspólnie.

Teraz tez rozmawiałam. Wstawię rachunek na te 60 zł, bo Marcie chodziło opłatność za faktury juz wystawione i dotychczas opłacone przez ZEA. ZEA wyłozyła  i zapłaciła faktury listopadowe i grudniowe. Wieczorem Tola ma wstawić linki do faktur z rozliczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...