Jump to content
Dogomania

Szorstka vel Czetka zaprasza wszystkich, których boli los niewidzialnych psów w schronisku. Zamieszkała w Kobyłce pod Warszawą :)


Tola

Recommended Posts

Dnia 13.11.2021 o 11:08, malagos napisał:

Kurze łapki są w Dino, 4,99 zł kg, ale cielęcych na wsi nie uświadczysz!... Taka galaretka to tez najlepsze lekarstwo na nasze, ludzie, stawy 🙂

Kochana, no niestety nie.. To mit szerzony przez lata na zasadzie, że jak się zje np.czyjeś serce, to się będzie miało zdrowe własne. Każdy produkt wymagający intesywnej przemiany w przewodzie pokarmowym i wydzielający masę kwasu moczowego i toksyn przy tej okazji, jest zabójczy dla naszych stawów. Mądry lekarz, który się kształci i nie osiadł na laurach po zakończeniu swej edukacji -dzieści lat temu, nigdy Ci nie zaleci galarety z innych nóg na problemy z Twoimi. Wprost przeciwnie. Polecam w tej kwestii dr Biernat - Kałużę, która jest specjalistką od wszelkich schorzeń stawów, sama doświadczyła takiego stadium choroby, że praktycznie nie wstawała z łóżka, a do toalety chodziła na czworaka. Są do niej wielomiesięczne kolejki, mimo, że przyjmuje prywatnie. Leczy ludzi od lat z bardzo dobrymi rezultatami. Powinny być dostępne w sieci nagrania z jej wykładów. 

Przepraszam za ten wtręt, ale bardzo Was lubię i zależy mi, żebyście były zdrowe i szczęśliwe 🙂

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pomyślałam sobie, że w związku z niepewną łapką może warto by skorygować treści ogłoszeń. Pierwotnie widziałam dla niej dom młodych, energicznych i usportowionych ludzi. Ponieważ nie wiadomo do końca co z tą kulawizną, dlatego może nie pisać o długich spacerach do lasu i charcich biegach. Za to zasugerować krótsze spacery za to częstsze. Tym samym poszerzymy krąg zainteresowanych, bo nie każdy lubi długie wycieczki z psem.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2021 o 21:44, Tola napisał:

Dzisiaj miałam zapytanie o Czetkę z Otwocka; pani była bardzo tajemnicza, a jak wspomniałam o wizycie PA, to rozłączyła się bez pożegnania.

Czekamy dalej.

Wg mojej teorii - pierwszy telefon nie nie TEN dom 🙂 ale już drugi...kto wie?... czekamy zatem na drugi 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 11/16/2021 at 9:27 AM, malagos said:

Wg mojej teorii - pierwszy telefon nie nie TEN dom 🙂 ale już drugi...kto wie?... czekamy zatem na drugi 🙂

Ja bylam pierwsza po moja Czetusie, to byl moj pierwszy w zyciu telefon w sprawie adopcji, ... czyli mialysmy szczescie i po prostu bylysmy sobie przeznaczone🥰.

Trzymam kciuki za najlepszy na swiecie dom dla Czetulca!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 08:55, CZETKA napisał:

Ja bylam pierwsza po moja Czetusie, to byl moj pierwszy w zyciu telefon w sprawie adopcji, ... czyli mialysmy szczescie i po prostu bylysmy sobie przeznaczone🥰.

Trzymam kciuki za najlepszy na swiecie dom dla Czetulca!

To rzeczywiście przeznaczenie:)

Dnia 16.11.2021 o 09:15, Mazowszanka13 napisał:

Miałam takie psy, o które był tylko jeden telefon, ten właściwy. Najgorzej jak trzeba wybierać. Decydować, który dom lepszy dla tego właśnie psa.

 O tak, zdecydowanie to najgorsza sytuacja, kiedy trzeba wybierać.

Życzę Czetuni  tego Jedynego, właściwego  telefonu:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 08:27, malagos napisał:

Wg mojej teorii - pierwszy telefon nie nie TEN dom 🙂 ale już drugi...kto wie?... czekamy zatem na drugi 🙂

z mojego doświadczenia -  i drugi często to nie ten.... jedno jest pewne - TEN telefon w końcu zadzwoni ❤️ 

Dnia 16.11.2021 o 08:55, CZETKA napisał:

Ja bylam pierwsza po moja Czetusie, to byl moj pierwszy w zyciu telefon w sprawie adopcji, ... czyli mialysmy szczescie i po prostu bylysmy sobie przeznaczone🥰.

Trzymam kciuki za najlepszy na swiecie dom dla Czetulca!

to był wspaniały wyjątek potwierdzający regułę 😉 przyłączam się do kciuków ! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...