Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 6.02.2022 o 09:42, elik napisał:

Podpowiedzcie proszę, które zdjęcie suni mogę podesłać Pani Kasi i co o niej powiedzieć. Pani Kasia chciałaby, jak każdy DT, czy hotel wiedzieć co nieco o piesku, który ma do Niej trafić.

A mogłabyś podesłać po prostu link do ogłoszenia? Byłoby najprościej - ogłoszenia mają najważniejsze informacje. Tutaj np. moje:
https://www.olx.pl/d/oferta/lagodna-ulegla-dianka-oaza-lagodnosci-i-spokoju-cudo-CID103-IDLLfS0.html

I zdjęcia: https://photos.google.com/share/AF1QipNtpNl8LoVjfSz7xikF3n24cM5h4TuEx8qXyw7IiPurgWafUcldYPMyGgzahhc_WQ?key=c2pqSVM5S0poSHQ5Um5zME5ack5vU0ZHNmtCbU9R

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2022 o 16:11, Tyśka) napisał:

Super  🙂  Zaraz przekażę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2022 o 17:03, elik napisał:

Nie m za co  🙂   Linki już powędrowały do Pani Kasi.

Dziękuję. Jeśli Pani Kasia podtrzymuje chęć przyjęcia Dianki to spróbuję zadzwonić/napisać do Niej, porozmawiać (choć jutro... w sumie dzisiaj mam już mocno napięty grafik, m.in. wizytę u lekarza). Nie chcę tym obciążać kogokolwiek, choć ja mam co prawda bardzo mało czasu... chyba że ktoś mógłby to zrobić.

 

Być może miałabym też alternatywne BDT dla Dianki. W Tomaszowie, u Pani Basi, która tymczasuje kotki. Aktualnie ma ich 10. Mieszka w mieszkaniu w bloku, jest emerytką. Odpowiedziała na apel o DT, dziewczyny ze Stowarzyszenia Tomaszów Adopcje znają Panią, mają u niej właśnie kotki. Na plus, że można by zorganizować spotkanie albo nawet kilka zanim Dianka, by tam trafiła. Możnaby też spokojnie zapoznać ją z kocim stadem. Spróbuję jutro zadzwonić i ustalić szczegóły. Wstępnie poprosiłam Pani Marzenkę o to, czy mogłaby podjechać tam z Dianką na zapoznanie. Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale niewątpliwie plusem byłaby odległość (nie trzeba by transportować Dianki) oraz fakt, że to BDT, za karmę i koszty wet. Na minus, spore stado kotków na małym metrażu (nie wiem jak Dianka to zniesie). Oczywiście, to jeszcze nic pewnego, więc proszę o trzymanie miejsca u Pani Kasi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 10:39, Aska7 napisał:

Justynko, jak Córcia ?

Dopiero dzisiaj mamy lekarza. Bidulka bardzo mało śpi przez swoje problemy brzuszkowe. Dzisiaj od 5 do 11 nie spała, w nocy zresztą też tylko z 3h, ziewała ale z bólu zasnąć nie mogła. Mamy do diagnozy parę rzeczy. Wolałabym być mniej wiedzącym rodzicem, a tak wyłapuję niepokojące rzeczy już od pierwszego kangurowania. Sama Córcia to spokojny aniołek, na nic się nie skarży, bardzo mało płacze (tylko wtedy kiedy po raz kolejny ulane mleko zatka jej drogi oddechowe w nosku), oczka rezolutne, no cudo. Jeszcze niech tylko zdrowie do niej wróci, lekarze postawią trafna diagnozę i wdrożą prawidłowe leczenie to będziemy przeszczęsliwi.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 11:12, Tyśka) napisał:

Dopiero dzisiaj mamy lekarza. Bidulka bardzo mało śpi przez swoje problemy brzuszkowe. Dzisiaj od 5 do 11 nie spała, w nocy zresztą też tylko z 3h, ziewała ale z bólu zasnąć nie mogła. Wolałabym być mniej wiedzącym rodzicem, a tak wyłapuję niepokojące rzeczy już od pierwszego kangurowania. Sama Córcia to spokojny aniołek, na nic się nie skarży, bardzo mało płacze (tylko wtedy kiedy po raz kolejny ulane mleko zatka jej drogi oddechowe w nosku), oczka rezolutne, no cudo. Jeszcze niech tylko zdrowie do niej wróci, lekarze postawią trafna diagnozę i wdrożą prawidłowe leczenie to będziemy przeszczęsliwi.

Pięknie mówisz o Córuni  673508599_serce8.gif.e063b10e981d660a378bd93cbd9be52e.gif

Niechby zdrówko jak najszybciej wróciło. Życzę tego z całego serca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 14:49, elik napisał:

Pięknie mówisz o Córuni  673508599_serce8.gif.e063b10e981d660a378bd93cbd9be52e.gif

Niechby zdrówko jak najszybciej wróciło. Życzę tego z całego serca.

Nie da się inaczej o Niej mówić.
Dziękuję ❤️ 

Dnia 7.02.2022 o 14:58, Aska7 napisał:

Trzymam kciuki za zdrówko, bo teraz w pandemii o dobrą diagnostykę jest jeszcze trudniej.

Dziękuję. Na ten moment lekarz nie powiedział nic więcej co sama wiedziałam, ale chociaż dostaliśmy skierowania do specjalistów. Niewiele zmienia, bo terminy do nich są kosmiczne, ale... zawsze to coś. Najważniejsze, że Kruszynka rośnie, z resztą się uporamy, musimy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tysiu, problemy brzuszkowe to bardzo częsta historia u niemowląt, też noszę często na zmianę z córcią Jadzię na brzuszku, masuję ten brzuszek, i czasem nie ma rady - widać, że boli, że coś tam się dzieje. A czasem jest dobrze. Nie ma reguły. Czasem dzień jest spokojny, a noc zarwana, a czasem odwrotnie. I nie ma na to lekarstwa. Trzeba przetrzymać. 

Link to comment
Share on other sites

Z całych sił trzymam. Dianusi należy się super domek! Bardzo należy się. Odchować szóstkę dzieciaków w bezdomności i wypuścić je wszystkie w świat do super domków, to nie byle co. Nagroda należy się!           

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapoznanie przebiegło bardzo dobrze. Dianka spodobała się Pani i jej buldożkowi, zresztą z wzajemnością- Dianka zareagowała wesoło na nowego kolegę, bawiła się z nim. Pani mieszka sama, nie ma dzieci, w lecie przeprowadza się do większego mieszkania z dużym balkonem i łąkami pod blokiem. W piątek po 15 odbędzie się kolejne spotkanie, najpierw spacer, a potem odwiedziny w mieszkaniu. Jak tam będzie ok to Dianka już tam zostanie. Potrzebne kciuki nadal. 

received_573578880769220.jpeg.873784c008908b99234c3404dbf7032f.jpeg

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.02.2022 o 17:17, Tyśka) napisał:

Zapoznanie przebiegło bardzo dobrze. Dianka spodobała się Pani i jej buldożkowi, zresztą z wzajemnością- Dianka zareagowała wesoło na nowego kolegę, bawiła się z nim. Pani mieszka sama, nie ma dzieci, w lecie przeprowadza się do większego mieszkania z dużym balkonem i łąkami pod blokiem. W piątek po 15 odbędzie się kolejne spotkanie, najpierw spacer, a potem odwiedziny w mieszkaniu. Jak tam będzie ok to Dianka już tam zostanie. Potrzebne kciuki nadal. 

Trzymam bardzo mocno!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...