Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 4.02.2022 o 11:28, elik napisał:

No już myślałam, że nie znajdę tego postu.  Gdy go napisałaś, nie miałam czasu  żeby dopytać o którego pieska chodzi (nie śledzę dokładnie wątku), a potem nie mogłam sobie przypomnieć o którego to pieska, na którym wątku pytałaś  🙂  

Przepraszam, ale nie mam czasu, żeby przeszukać wątek, bardzo proszę o określenie o jakiego pieska chodzi - suczka, piesek...?  Zapytam dzisiaj Panią Kasię.

 

Dnia 4.02.2022 o 13:07, Tyśka) napisał:

Chyba chodzi o Diankę, czy Pani Kasia nie mogłaby jej wziąć od marca? Dianka waży 22kg (powinna zrzucić z 3kg), sięga poniżej kolana. Bardzo uległa do ludzi i psów. 

Marta z biłgorajskiego azylu wrzuciła post, że szukamy DT dla suni, ale nie wiem czy ktoś się zgłosi 😞

Tak chodziło o Dianę jeśli nic innego się nie znajdzie. Przepraszam za lakoniczność pytania.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 10:36, Poker napisał:

A możecie podesłać ludziom z kotem moją Bunię ? Ona przebywa z 3. kotami. Jest bardzo spokojna. W jakim wieku są dzieci, bo na 4. latka w pierwszym kontakcie szczekała.

Państwo mieszkają w Rzeszowie i chcieli osobiście poznać psiaka przed adopcją. Zmartwili się odległością do Dianki, więc myślę, że w ogóle nie będą zainteresowani psiakiem z Wrocławia. Przykro mi 😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 13:07, Tyśka) napisał:

Chyba chodzi o Diankę, czy Pani Kasia nie mogłaby jej wziąć od marca? Dianka waży 22kg (powinna zrzucić z 3kg), sięga poniżej kolana. Bardzo uległa do ludzi i psów. 

Marta z biłgorajskiego azylu wrzuciła post, że szukamy DT dla suni, ale nie wiem czy ktoś się zgłosi 😞

 

Dnia 4.02.2022 o 15:44, Aldrumka napisał:

 

Tak chodziło o Dianę jeśli nic innego się nie znajdzie. Przepraszam za lakoniczność pytania.

Zaraz zapytam o nią Panią Kasię.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 19:32, Tyśka) napisał:

Państwo mieszkają w Rzeszowie i chcieli osobiście poznać psiaka przed adopcją. Zmartwili się odległością do Dianki, więc myślę, że w ogóle nie będą zainteresowani psiakiem z Wrocławia. Przykro mi 😞 

Rozumiem.

Ale gdyby ktoś był chętny, to pamiętajcie o Buni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 19:40, elik napisał:

 

Zaraz zapytam o nią Panią Kasię.

Wczoraj SMS-em poprosiłam o rozmowę (tak się komunikujemy z uwagi na kłopoty z dostępnością zasięgu w Bieszczadach) i dzisiaj dostałam odpowiedź, żebym zadzwoniła o 17-tej. Potem dam znać co powiedziała Pani Kasia.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2022 o 10:47, elik napisał:

Wczoraj SMS-em poprosiłam o rozmowę (tak się komunikujemy z uwagi na kłopoty z dostępnością zasięgu w Bieszczadach) i dzisiaj dostałam odpowiedź, żebym zadzwoniła o 17-tej. Potem dam znać co powiedziała Pani Kasia.

Wielkie kciuki! 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z Panią Kasią. Kciuki pomogły  🙂  Jeśli do marca nie znajdzie się dla suni dom, to Pani Kasia przyjmie ją do siebie. Nie pytałam o finanse, bo nie czuję się upoważniona, a i nie wiem jakie są suni finanse.  Mam podesłać informacje o suni i jakieś zdjęcie. Co proponujecie?             

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2022 o 19:12, Alaskan malamutte napisał:

Elu, jestem skarbnikiem suni. Sprawdzę jeszcze konto, jeśli są jakieś wpływy, to dopiszę, ale na ten moment sunia ma  113,67zł 

Aska7 deklarowała 20zł stałej. 

 

Asiu, myślę, że chodzi nie tyle o aktualny stan kasy, co o ilość miesięcznych deklaracji. Pani Kasie nie da rady przyjąć kolejnego pieska bez deklaracji na jedzenie i weta. Ma na prawdę dużo piesków pod swoją opieką bez żadnych środków, tylko na swoim utrzymaniu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2022 o 19:17, elik napisał:

Asiu, myślę, że chodzi nie tyle o aktualny stan kasy, co o ilość miesięcznych deklaracji. Pani Kasie nie da rady przyjąć kolejnego pieska bez deklaracji na jedzenie i weta. Ma na prawdę dużo piesków pod swoją opieką bez żadnych środków, tylko na swoim utrzymaniu.

Elu, nie znamy kosztu pobytu u p. Kasi. Ile tych deklaracji potrzeba? 

Ja nie jestem osobą decyzyjną, jeśli chodzi o Diankę. Pomagałam przy adopcji jej dzieci, pomagam i jej jak mogę, np ogłaszając...

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2022 o 19:21, Alaskan malamutte napisał:

Elu, nie znamy kosztu pobytu u p. Kasi. Ile tych deklaracji potrzeba? 

Ja nie jestem osobą decyzyjną, jeśli chodzi o Diankę. Pomagałam przy adopcji jej dzieci, pomagam i jej jak mogę, np ogłaszając...

 

Czy sunia ma jakieś stale deklaracje? Ja za swoje psiaczki 12-15 kg płacę 200,00 zł + opieka weterynaryjna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2022 o 19:43, agat21 napisał:

Postaram się skombinować grosz przynajmniej na pierwszy miesiąc pobytu Dianki u p.Kasi. Poza tym chyba trzeba błagać o kolejne deklaracje 😕

Na szczęście jest jeszcze trochu czasu do marca więc może się uzbiera. Robię bazarek to uwzględnię sunię, zawsze to trochu kasy wpadnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2022 o 19:43, agat21 napisał:

Postaram się skombinować grosz przynajmniej na pierwszy miesiąc pobytu Dianki u p.Kasi. Poza tym chyba trzeba błagać o kolejne deklaracje 😕

Czy możesz zmienić tytuł wątku? Pewnie nie każdy wie, że Dianka nie ma bezterminowego DT... 😞

Dziękuję, elik. Kto zapyta Pani Kasi o koszty utrzymania?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2022 o 20:12, elik napisał:

Może trzeba zwiększyć ilość ogłoszeń. Dać ogłoszenia tez na Gumtree. Tam można na kilka miast i nie ma protestów. Przynajmniej mnie to nie spotkało.

https://www.gumtree.pl/

 

Może tak... tutaj jest spis ogłoszeń na olx:

Dnia 19.09.2021 o 13:27, Tyśka) napisał:

Do tego ode mnie Dianka ma na Gumtree, lento, alegratka i morusek. Ale po jednym tylko. 

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Szczeniorki mają DS :)) Ale ich mama wciąż nie ma domu, nikt o nią nie pyta, niedługo traci DT, potrzebne deklaracje na utrzymanie!! OGROMNA PROŚBA! Pomocy!
Dnia 5.02.2022 o 19:06, elik napisał:

Mam podesłać informacje o suni i jakieś zdjęcie. Co proponujecie?             

Podpowiedzcie proszę, które zdjęcie suni mogę podesłać Pani Kasi i co o niej powiedzieć. Pani Kasia chciałaby, jak każdy DT, czy hotel wiedzieć co nieco o piesku, który ma do Niej trafić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2022 o 09:42, elik napisał:

Podpowiedzcie proszę, które zdjęcie suni mogę podesłać Pani Kasi i co o niej powiedzieć. Pani Kasia chciałaby, jak każdy DT, czy hotel wiedzieć co nieco o piesku, który ma do Niej trafić.

Spróbuję zebrać te informacje z wątku w wolnej chwili. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...