Jump to content
Dogomania

Szczeniorki mają DS :)) Ich mama Diana - też :)) Ogromne dzięki wszystkim za pomoc! :*


agat21

Recommended Posts

Dnia 28.01.2022 o 03:39, Tyśka) napisał:

Jak juz się dowiedziałam, dla ich rodziców też. Od niedzieli ciągle myślę, że mamy poniedziałek 😉 Wszystko się zlewa w jeden dzień. 

Powoli, na spokojnie wypracujecie sobie swój rytm doby. Cierpliwości i wytrwałości życzę 🙂 I mimo niedogodności to jest jeden jedyny niepowtarzalny czas w życiu - taka bliskość z dzieckiem. Zwłaszcza, jeśli jest to dziecko pierwsze 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2022 o 20:34, agat21 napisał:

Może jutro uda mi się zrobić jeszcze kolejne ogłoszenie. Muszę tylko sprawdzić, które zdjęcia już wykorzystałam w pozostałych. 

 

Dnia 25.01.2022 o 15:04, Ellig napisał:

Dzisiaj w prezencie przedłużyłam wyróżnienie ogłoszenie Dianki do końca lutego 2022 r.

 

Dnia 27.01.2022 o 17:24, Tianku napisał:

Dianko gdzie Twoj domek 😞

 

Dnia 27.01.2022 o 17:26, Alaskan malamutte napisał:

Jakoś nikt nie dzwoni...

Troszkę drgnęło w adopcjach...może i o Diankę ktoś zapyta,...

Dziękuję Wam za pomoc. Został miesiąc, aby znaleźć Diance domek. Zaczęłam się martwić... nikt nie dzwoni 😞

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Może trzeba by zmienić tytuł wątku, że poszukiwany jest DT dla Dianki? 

Czas leci nieubłaganie... 😞 Znajoma zaoferowała się jakiś czas temu, że weźmie Diankę na siebie do hotelu, ale... potem uratowała 28 psów po śmierci właściciela (miały trafić do mordowni). Część psów znalazło dom, ale część jest nieadopcyjna jak na razie, więc znajoma w takich okolicznościach nie może wziąć odpowiedzialności prawnej i finansowej za Diankę. Nie podźwignie finansowo kolejnego psa, nie ma też gdzie jej ulokować. 

Link to comment
Share on other sites

Z ogłoszeń są pobrania telefonów, ale rozumiem, że na tym się kończy i nikt nie dzwoni 😕

Nie wiem naprawdę czemu Diana nie ma zainteresowanych, przecież nie jest gorsza od innych psów 😞

Czy w ostateczności nie trzeba myśleć o hotelu? 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 11:11, Aska7 napisał:

Ale Michu ma deklaracje, a Dianka golas. Trzeba zebrać chociaż trochę grosza, szukać tymczasu, bo DS do marca to w kategorii cudu. Dam 20.00 stałej tylko : (

Sorki, ja nie w temacie finansów, tylko czasu pobytu w DT.   Przecież tu nikt kasy nie dzieli  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Pani Marzenka miała przed chwilą telefon z Rzeszowa, odesłała do Alaskan Malamutte. Dom z ogrodem, w domu 19letni kot. Dzieci już dorosłe. Może Pan zadzwoni i będzie z tego dom...

A tutaj wieści diankowe:

"U nas wszystko dobrze, psiaki siedzą, śpią i bawią się zgodnie w domu. Dianka już nie załatwia się w domu, coraz bardziej się otwiera. Je razem z moimi, chodzimy też we czwórkę na spacerki. Wypuszczam też  na moją  posesję razem z moimi i nie ucieka."

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 16:30, Tyśka) napisał:

Pani Marzenka miała przed chwilą telefon z Rzeszowa, odesłała do Alaskan Malamutte. Dom z ogrodem, w domu 19letni kot. Dzieci już dorosłe. Może Pan zadzwoni i będzie z tego dom...

A tutaj wieści diankowe:

"U nas wszystko dobrze, psiaki siedzą, śpią i bawią się zgodnie w domu. Dianka już nie załatwia się w domu, coraz bardziej się otwiera. Je razem z moimi, chodzimy też we czwórkę na spacerki. Wypuszczam też  na moją  posesję razem z moimi i nie ucieka."

Super wieści!

A za dom bardzo mocno trzymam kciuki. To by było wspaniale, gdyby Diana zamieszkała w Rzeszowie 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2022 o 08:35, Alaskan malamutte napisał:

Na razie cisza. Nikt nie dzwonił. Pewnie chcą przemysleć, tam kotek w domku.

Szkoda, bo Państwo się młodymi emerytami, brzmiali na spokojnych i ciepłych:( Ale pierwsze pytanie jakie mieli to stosunek Dianki do kotów. Raczej krzywdy by nie zrobiła, jej wystarczy zakazać, ale kontaktów z kotami nie miała (poza tym jednym na spacerze).

Do Rzeszowa miałabym nawet dla Dianki darmowy transport...

Link to comment
Share on other sites

Pani Marzenka dostała zapytanie na olx z Łodzi. Pani mieszka w domu z ogrodem i szuka spokojnego pieska. Jedyne co to odwiedzają ją 2x w tygodniu wnuki i zapytała jaki stosunek Dianka ma do dzieci, dlaczego raczej do domu bez nich. Pani Marzenka odpisała i odesłała do AM.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.02.2022 o 14:58, Aldrumka napisał:

A pani Kasia (chyba Bieszczady) nie wzięła Sabinki bo dzikuska czy nie miała miejsca ? a może coś się zwolniło ?

No już myślałam, że nie znajdę tego postu.  Gdy go napisałaś, nie miałam czasu  żeby dopytać o którego pieska chodzi (nie śledzę dokładnie wątku), a potem nie mogłam sobie przypomnieć o którego to pieska, na którym wątku pytałaś  🙂  

Przepraszam, ale nie mam czasu, żeby przeszukać wątek, bardzo proszę o określenie o jakiego pieska chodzi - suczka, piesek...?  Zapytam dzisiaj Panią Kasię.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 10:36, Poker napisał:

A możecie podesłać ludziom z kotem moją Bunię ? Ona przebywa z 3. kotami. Jest bardzo spokojna. W jakim wieku są dzieci, bo na 4. latka w pierwszym kontakcie szczekała.

Mogę poprosić Panią Marzenkę o to, aby podsunęła tym ludziom z Rzeszowa Bunie. Akurat w tym domu z kotem nie ma dzieci ani wnuków. Nic nie wspominali. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.02.2022 o 11:28, elik napisał:

No już myślałam, że nie znajdę tego postu.  Gdy go napisałaś, nie miałam czasu  żeby dopytać o którego pieska chodzi (nie śledzę dokładnie wątku), a potem nie mogłam sobie przypomnieć o którego to pieska, na którym wątku pytałaś  🙂  

Przepraszam, ale nie mam czasu, żeby przeszukać wątek, bardzo proszę o określenie o jakiego pieska chodzi - suczka, piesek...?  Zapytam dzisiaj Panią Kasię.

Chyba chodzi o Diankę, czy Pani Kasia nie mogłaby jej wziąć od marca? Dianka waży 22kg (powinna zrzucić z 3kg), sięga poniżej kolana. Bardzo uległa do ludzi i psów. 

Marta z biłgorajskiego azylu wrzuciła post, że szukamy DT dla suni, ale nie wiem czy ktoś się zgłosi 😞

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...