Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony.Mamy całą kwotę + 110,- nadwyżki. Bazarek transportowy dla suni seniorki, aby nie odeszła za kratami w bólu i smutku oraz młodego pieska i suni, by nie utknęły na długie lata w schronisku.


Gabi79

Recommended Posts

  • Gabi79 changed the title to Bazarek transportowy dla suni seniorki, aby nie odeszła za kratami w bólu i smutku oraz młodego pieska i suni, by nie utknęły na długie lata w schronisku. Do pokonania pozostało 200km.
9 godzin temu, Livka napisał:

Poproszę 20 km. 

Pozdrawiam wszystkich 🙂

 

8 godzin temu, limonka80 napisał:

Dzień dobry, ja podwiozę psiaki 50 km :-))

 

7 godzin temu, mari23 napisał:

Dzień dobry :) ja 20 km też poproszę :)

 

4 godziny temu, Tola napisał:

Poproszę 30 km

 

3 godziny temu, elik napisał:

Tak się pięknie bazarek rozwija, że aż chce się pomóc psiakom, żeby szybko i bezpiecznie dojechały do celu.

20 km poproszę

 

1 godzinę temu, Figunia napisał:

50 km poproszę. Nr konta chyba mam o ile nic się nie zmieniło.

Pięknie Wam dziękuję i już zapisuję

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Bazarek transportowy dla suni seniorki, aby nie odeszła za kratami w bólu i smutku oraz młodego pieska i suni, by nie utknęły na długie lata w schronisku. Do pokonania pozostało 190 km.
3 godziny temu, Tola napisał:

Transportem, na który tutaj zbieramy fundusze, jako trzecia zamojskie schronisko opuści ta sunia  1628937812516.jpg.61ef3d79fff6efd7baa9eced5f428eaa.jpg1628937801678.jpg.b9f1112a24c18be30f4c942bf76277d0.jpg

 

4 godziny temu, Tola napisał:

Bardzo dziękuję Gabrysi za bazarek, to ogromna pomoc w sytuacji, kiedy jedzie więcej niż jeden pies i trudno o transport okazyjny. Bardzo dziękuję!!!:). Dzisiaj postaram się porozsyłać link do wątku. 

Martusiu, nie ma za co dziękować. Zamojskie psiaki są bliskie mojemu sercu.

Wspaniale, że pojedzie jeszcze druga sunieczka

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Mamy całą kwotę. Bazarek transportowy dla suni seniorki, aby nie odeszła za kratami w bólu i smutku oraz młodego pieska i suni, by nie utknęły na długie lata w schronisku.
  • Gabi79 changed the title to Mamy całą kwotę + 10,- nadwyżki. Bazarek transportowy dla suni seniorki, aby nie odeszła za kratami w bólu i smutku oraz młodego pieska i suni, by nie utknęły na długie lata w schronisku.

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym na bazarku❣️🌺Jutro wielki dzień, PatiC ma być około 13.30 w schronisku i nam nadzieję,  że wszystko odbędzie się bez żadnych problemów. Proszę o kciuki, bo to wielki dzień dla 3 zamojskich psiaków. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...