Jump to content
Dogomania

Dlaczego mnie porzucili? Dlaczego jestem na łańcuchu? 11.09. Finka pojechała do DS, potrzebne kciuki!


Recommended Posts

Jak wchodzę na Dogo i czytam o tych wszystkich idiotach, którzy do was dzwonią i piszą to ogromnie współczuję i podziwiam waszą cierpliwość bo ja chyba bym nie zdzierżyła i zaczęla rzucać brzydkimi słowami.  Coraz więcej kretynów i co gorsze również sadystow, przed chwilą czytałam o babie, która torturowała zwierzaki i nikt z sąsiadów nie reagował. A sąd pewnie uzna to za małą szkodliwość i da miesiąc w zawieszeniu. Nóż się w kieszeni otwiera.

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Finka nie wchodzi do budy, nawet w deszczu tkwi pod budą... :( Marta zawiozła jej kołdrę, wzięła na spacer, ale sunia zmarniała:( Dzisiaj Marta zastała ją wyjącą... jest coraz bardziej smutna. Na smyczy chodzi ciut lepiej, ale nadal jest spięta, stąpa, boi się. Przy dotyku kuli się, unika gwałtownych ruchów. Bidula okropna, a ja nie mam dla niej nic, żadnego miejsca.

received_1031927004276771.jpeg.d1dfb9ec87d6a1d334a0126530a42b40.jpeg

received_1499712087048730.jpeg.3cab8b54f0873954ce3c909fa5cab496.jpeg

received_4280130708768015.jpeg.093c93360fbb120ec30fe9e23346b0fa.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Dlaczego mnie porzucili? Dlaczego jestem na łańcuchu? Finka MARNIEJE, POTRZEBNE MIEJSCE DLA NIEJ!!!
38 minut temu, Nadziejka napisał:
matunku moja ...
 ale jaki cud ze jest ze jest ta kobieta dzielna P Marta 
 Mnostwo mnostwo modlitwy za Pania i pozdrowienia zasylam wielkie z podziekowaniem sercem calem

Marta już ledwo daje radę. Podobno Finka to straszne nieszczęście na żywo, nie da się tego opisać i przekazać przez ekran. Już dawno Marta nie widziała psa, który tak sobie nie radziłby z bezdomnością... :( Serce ściska.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.08.2021 o 09:32, Tyśka) napisał:

W przechowalni Finki nowy pies... Mały, rudy, piąta woda po kisielu w corgie, znaleziony w lesie :(( Jeszcze znalazca wierzył, że znaleziony, ale przez parę dni mimo ogłaszania nikt się po niego nie zgłosił... No i trafił do gminy :(

Pieska nie ma... zniknął. Podobno sam uciekł. Mały wystraszony piesek miałby uciec sam z dużego łańcucha. :( Biedny rudasek. :((( Tym sposobem w przechowalni są stare wyjadacze (Rufus, Enzo i Gabi), dzika sunia oraz biedna, przerażona Finka.

Link to comment
Share on other sites

O Enzo, kolegi Fini z przechowalni był pierwszy telefon. Pan dzwonił w sprawie... rasowego husky (w opisie jest zaznaczone że to mix i głównie to temperament odziedziczony po husky), ale okazało się, że dla niego 70km to za daleko, aby po psa przyjechać. No ale to był PIERWSZY telefon o Enzo od zimy, kiedy to trafił do przechowalni. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...