Jump to content
Dogomania

Dlaczego mnie porzucili? Dlaczego jestem na łańcuchu? 11.09. Finka pojechała do DS, potrzebne kciuki!


Recommended Posts

  • Tyśka) changed the title to Dlaczego mnie porzucili? Dlaczego jestem na łańcuchu? Finka. POTRZEBNE DEKLARACJE STAŁE, ABY OPUŚCIŁA ŁAŃCUCH

Dzisiaj Frodo miał gości, dla których kilkaset (ponad 300km) to nie za dużo, aby osobiście odebrać psiaka, o którym wiadomo MNIEJ WIĘCEJ, bo jego życie składa się z budy i łańcucha... ;) No i pojechał na swoje. Powodzenia, Frodusiu.

received_1040329483413899.jpeg.51e52d6b0bf4a106f08278b11617f605.jpeg

Aktualnie w przytulisku Finki jest 5 psów, z czego większość jest tutaj już prawie rok. No i "nowa" Finka, która bardzo źle znosi łańcuch, boi się wychylać, chciałaby zniknąć, dla której każdy dzień w tym miejscu trwa wieki :( Mam nadzieję, że teraz przyjdzie pora i na nich.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo chwyta za serce. Ech, żeby chociaż jeden z moich czterch psińców znalazł dom.. Brałabym ją. A tak - djupa. :/ 

:( U mnie teraz cudownie znalazł dom dziadzio Krecik, ale problemem jest brak miejsca dla Finki, brak DT. :(

Wierzę, że teraz przyjdzie pora na Twojego słodkiego Pongusia pączusia ♡

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

A u Anecik w miejsce Krecika nie dałby rady zainstalować Finki?

Finansowo niestety nie wspomogę, bo zbieram dużo kasy na szczeniaka z Ukrainy. Może coś jednorazowo wyskrobię z portfela.

Krecik był w ramach bdt, mieszkał w domu, a i dla niego miejsce jest zatrzymane jeszcze przez około miesiąc "w razie w". Finka trafiłaby do psiego budynku, gdyby było tam miejsce, a i nie wiem czy na hotelowe warunki u anecik uzbieram deklaracje:(. Na razie mam tylko jedną, od wiolhelm170. Wiem, że każdy jest mocno zadeklarowany albo ma na głowie swojego bezdomniaka. :(

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dzisiaj Frodo miał gości, dla których kilkaset (ponad 300km) to nie za dużo, aby osobiście odebrać psiaka, o którym wiadomo MNIEJ WIĘCEJ, bo jego życie składa się z budy i łańcucha... ;) No i pojechał na swoje. Powodzenia, Frodusiu.

received_1040329483413899.jpeg.51e52d6b0bf4a106f08278b11617f605.jpeg

Aktualnie w przytulisku Finki jest 5 psów, z czego większość jest tutaj już prawie rok. No i "nowa" Finka, która bardzo źle znosi łańcuch, boi się wychylać, chciałaby zniknąć, dla której każdy dzień w tym miejscu trwa wieki :( Mam nadzieję, że teraz przyjdzie pora i na nich.

Jak dobrze czytać, że są tacy ludzie :) Nieczęsto, ale zdarzają się i dają nadzieję dla innych psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Poker napisał:

Mam na OLX 50% zniżki na ogłoszenia zwierzaków. Któreś wyróżnić?

Aktualnie Finka ma wszystkie ogłoszenia wyróżnione, dziękuję :) Ale w jej przytulisku są inne psiaczki, niemalże rezydenci. Pokażę te olxy, które dzisiaj odświeżyłam, to może będziesz mogła wyróżnić jedno :)
Enzo (ogłoszenie nr 1, nr 2 i nr 3)
Rufus (ogłoszenie nr 1, nr 2)
Tam jeszcze jest Gabi, dzika sunia, no i Finka - ale Gabi nie odświeżałam teraz ogłoszeń (będą na dole strony), a dzikuska nie ma zdjęć, nie jest ogłaszana.

Link to comment
Share on other sites

Taka wymiana sms:

- ja w sprawie tego pieska

- którego?

- czarnego

Eh... zgaduj-zgadula ;)

- Proszę uważnie przeczytać ogłoszenie i podesłać adres e-mail to od razu prześlę ankietę do uzupełnienia. 

- wie pani że jest to nielegalne i zato może pani isc do więzienia !!!

No cóż. Nie będę ryzykować. Zablokowałam osobnika :-)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Wyróżniłam Enzo i Rufusa

  • 30 dni promowania na górze listy ogłoszeń

  •  
  • 9 odświeżeń

  •  

7 dni promowania na stronie głównej

Ojej, dziękuję ♡♡♡ Byłoby cudownie, gdyby drugą zimę nie spędzili jako bezdomni, ale już domni.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyśka) napisał:

W przechowalni Finki nowy pies... Mały, rudy, piąta woda po kisielu w corgie, znaleziony w lesie :(( Jeszcze znalazca wierzył, że znaleziony, ale przez parę dni mimo ogłaszania nikt się po niego nie zgłosił... No i trafił do gminy :(

Ma jakieś ogłoszenia? Takie, żeby wrzucić na Fb?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nadziejka napisał:

!Zupelnie Inny Kramik Z Niespodziankami Zajrzyjcie Serca Dla Suzi,Timusia ,Finki Tysiowej i Fidusia 27.09

            Biblioteczka. Na operację Duszka. - Page 2 - Zakończone - Dogomania

zapraszam calem serduchem kramik dla czterech istotek biedusnych

Ojej, bardzo Ci dziękuję. Nie spodziewałam się! 

Mam problem z miejscem dla Finki :( Chciałabym, aby już opuściła łańcuch, a niestety, nie mam dokąd zabrać. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...