Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

Pan Maciej nie ma terminów w najbliższym czasie.

Dzwoniłam do pana, który też jeździ z bezdomniakami, wyjeżdża spod Warszawy. 770km = koszt ok. 600zł, chyba że uda się jakiś transport połączyć. Najbliższy termin możliwy w poniedziałek. Inny przewoźnik policzył aż 900.

600zł to bardzo dużo, ale czas też mamy ograniczony :( Damy radę uzbierać na transport i sterylizację, i start? :(

Szukam jeszcze transportu z Tomaszowa do Warszawy, może akurat ktoś ze znajomych znajomych jedzie i można by zamówić profesjonalny transport dopiero od Warszawy do malagos, koszt wtedy wyniósłby ok. 200zł.

Bazarek cegiełkowy mogę zrobić dopiero po weekendzie, więc może ktoś ma więcej czasu i ruszy z nim wcześniej? 


 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jak się uda zgrać to mam cały transport, koszt ok 250zł :) Do Warszawy zawiózłby pan Czarek, a z Warszawy pan Grzegorz Kucharz.

Z przytuliska do Tomaszowa do DT przywiezie Pani Marzenka i Ona też zgodziła się zawieźć do Zamościa, bo stąd rusza pan Czarek.

Panowie są gotowi zawieźć nawet w poniedziałek, ale trzeba zebrać fundusze. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - kochana Malagos użyczy jej kojec i swoje serce! Zbieramy na transport (250zl) i sterylizację
45 minut temu, Tyśka) napisał:

Jak się uda zgrać to mam cały transport, koszt ok 250zł 🙂 Do Warszawy zawiózłby pan Czarek, a z Warszawy pan Grzegorz Kucharz.

Z przytuliska do Tomaszowa przywiezie Pani Marzenka. Jeszcze tylko kwestia zawiezienia Myszki z Tomaszowa do Zamościa, bo Pan Czarek rusza z Zamościa. 

Panowie są gotowi zawieźć nawet w poniedziałek, ale trzeba zebrać fundusze. 

Ale super logistyka.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ellig napisał:

Ale super logistyka.

Wieczorem mam rozmawiać z tomaszowskim DT w sprawie opieki nad suczką, może się zgodzi zaopiekować Myszką po sterylce. 

Dla Bruno też pojawiła się szansa. Proszę o kciuki, bo być może ma DT, dziewczyna ma dać odpowiedź po niedzieli.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

Wieczorem mam rozmawiać z tomaszowskim DT w sprawie opieki nad suczką, może się zgodzi zaopiekować Myszką po sterylce. 

Trudno tyle na raz rzeczy zgrać i ogarnąć, powodzenia! Bardzo mocno trzymam kciuki.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Wieczorem mam rozmawiać z tomaszowskim DT w sprawie opieki nad suczką, może się zgodzi zaopiekować Myszką po sterylce. 

Dla Bruno też pojawiła się szansa. Proszę o kciuki, bo być może ma DT, dziewczyna ma dać odpowiedź po niedzieli.

Kciuki koniecznie mocno zaciśnięte 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze, wszystko się uda :)

A z tym moim wyjazdem do sanatorium, to muszę trochę poczekać, co najmniej miesiąc :) A moja siostra już dopytuje, kiedy przyjechać, i czy będzie jakiś nowy lokator do opiekowania się , he, he!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pani z Tomaszowa nie da rady zaopiekować się suczką po sterylizacji, bo ma szalonego młodego labradora i obawia się, że będzie ją męczył. Sama swoje zwierzaki kastrowała za jednym zamachem, aby wspólnie dochodzili do siebie. Jednak podtrzymuje gotowość zaopiekowania się Myszką na parę dni.

Malagos, jeśli nie masz nic przeciwko to może na spokojnie Mysza zostanie wysterylizowana już u Ciebie. Wiem, że Mazowszanka obiecała pomoc w transporcie do lecznicy, za co Jej mocno dziękuję ♡. A może ta chwila na sterylizacji pozwoli nam na wynegocjonowanie od gminy pokrycia kosztów?

Teraz musimy się skupić na zebranie środków na transport. Mnie przez weekend nie będzie na Forum, więc mogę zająć się tematem dopiero w poniedziałek.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Radek napisał:

Trochę czasu nie zaglądałem, a tu tyle się dzieje. 

no, jak zwykle z TYMI kobietami!!  :)

Jak najbardziej, zajmę się i sterylką, i opieką po, i socjalizacją Mysi z moimi 3 suczydłami. Obu tylko kotów nie goniła!......

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Marta z Biłgoraja założy na transport potrzebną kwotę. W związku z tym mała może jechać szybciej,  nie mieć kociokwiku w główce i być przerzucana z miejsca na miejsce. Zwłaszcza,  że w gminie mają ją nie wydawać nigdzie, tzn ma byc zarezerwowana dla nas. Czekam na odpowiedź Panów i Pani Marzenki kiedy im pasuje najbardziej. Pani Marzenka ma wyjechać bardzo wcześnie, aby zdążyć z formalnościami i zawiezieniem do Zamościa przed 9tą. Później przejmuje Pan Czarek i zawozi do Warszawy. W Warszawie odbiera pan Grzegorz i albo zawiezie do malagos, albo do pracy TŻ malagos, wiele zależy od tego na którą dojedzie. Oby udało się wszystko spiąć. :) Dzisiaj powinno być wszystko wiadomo.

W sprawie Lary czekam na zwrot ankiety. :)

A Bruno ma jakiegoś Anioła, który na zrzutce wpłacił 1100zł, wiec uda się pokryć dług. Dzisiaj Bruno opuszcza klinikę i jedzie awaryjnie do jednego z hoteli (nie ma miejsca, ale przetrzyma parę dni) I potem, miejmy nadzieję, pojedzie do Rzeszowa do DT (czekamy na odpowiedź Dziewczyny). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, malagos napisał:

no, jak zwykle z TYMI kobietami!!  :)

Jak najbardziej, zajmę się i sterylką, i opieką po, i socjalizacją Mysi z moimi 3 suczydłami. Obu tylko kotów nie goniła!......

 

 

Malagos, Aniele ♡♡♡ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...