Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

Od 20. sierpnia jest miejsce w hoteliku domowym pod Lublinem (u Reksa),  koszt 500zl/msc wraz z wyżywieniem. To hotelik z polecenia znajomych i paru fundacji Lubelskich. Kiedyś pisałam o nim na wątku Kokoska. Pytanie tylko czy uda sie uzbierać taką kwotę? 

Inne hoteliki, terminy od września, a cena waha się już od 17zł doba w górę, bez wyżywienia. :( 

Najszybciej chyba jest dexterka. Mam nadzieję, że zwolni się jej miejsce w domu. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Teraz trudniej o miejsca, bo są wakacje i miejsca są zajęte psami właścicielskimi.

To też racja :( Liczę na jakiś cud, może ktoś wypatrzy ją na olx... albo zaoferuje DT.

55 minut temu, elik napisał:

Też jestem z zaproszenia Nadziejeczki.

Sunia jest ogromnie ujmująca.Na pewno wzruszy czyjeś serduszko, tak, jak wzruszyła nasze serca.

Dziękuję, elik że pomimo masy swoich spraw, obowiązków i zajęć znalazłaś chwilę, aby zajrzeć ♡ 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Isiak napisał:

Cena 500 zł miesięcznie za tak małego psa trochę mnie zaskoczyła. Chyba po tyle jestem...

W tej chwili w większości hoteli (przynajmniej w tych, które pytałam) cena nie jest uzależniona od wielkości psa. A cena 500zł w domowych warunkach okazuje się być okazyjna, no chyba że ktoś prowadzi PDT (nie płaci podatków) albo hotelowanie to nie jedyne jego źródło utrzymania. I te tańsze miejsca są pozajmowane (przynajmniej te, które znam i pytałam). Ciężka sprawa. :( Nie wiem już, gdzie uderzać, bo i terminy odległe, i ceny nie dla nas. Szukałam hotelu i w swojej okolicy, aby móc kontrolować warunki, ale i tutaj brakuje miejsca dla Myszki. Nie wiem czy się uda... :( 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

Może jednak u dexterki się zwolni, a u niej jaki koszt ?

Miejsce po Makarym jest już zarezerwowane, ale jest duża szansa, że w sierpniu będzie jeszcze jedna adopcja i wtedy się zwolni miejsce dla Myszki. Kojec wewnątrzny - 450zl z wyżywieniem. W październiku będzie wolne miejsce w domu, koszt 500zl z wyżywieniem. Tak jak w hoteliku "U Reksa". 

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, tyle kasy za kojec?... Drogi te hoteliki :(

Gdybym miała więcej ikry, to bym zaproponowała swój mały kojec, za darmo. Problem w tym, ze nie jestem zmotoryzowana, i podjechanie na sterylkę to dla mnie problem. Gminne suczki wozi pan z gospodarki komunalnej, albo - jak ostatnio pani sekretarz na moją prośbę :) ... Jakby moze Mazowszanka pomogła, to .........

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, malagos napisał:

Kurcze, tyle kasy za kojec?... Drogi te hoteliki 😞

Gdybym miała więcej ikry, to bym zaproponowała swój mały kojec, za darmo. Problem w tym, ze nie jestem zmotoryzowana, i podjechanie na sterylkę to dla mnie problem. Gminne suczki wozi pan z gospodarki komunalnej, albo - jak ostatnio pani sekretarz na moją prośbę :) ... Jakby moze Mazowszanka pomogła, to .........

Ojej to by było wspaniale.  Przecież znajdzie się ktoś  kto pomoże zawieźć psiaka do weta. Małgosiu nawet na taksówkę by się zebrało w ostateczności. 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, malagos napisał:

Kurcze, tyle kasy za kojec?... Drogi te hoteliki :(

Gdybym miała więcej ikry, to bym zaproponowała swój mały kojec, za darmo. Problem w tym, ze nie jestem zmotoryzowana, i podjechanie na sterylkę to dla mnie problem. Gminne suczki wozi pan z gospodarki komunalnej, albo - jak ostatnio pani sekretarz na moją prośbę :) ... Jakby moze Mazowszanka pomogła, to .........

Jejku... malagos... ♡ To byłby cud nad cudami! Mam nadzieję, że i Mazowszanka wejdzie na wątek, i w końcu coś zadzieje się pozytywnego u Myszeńki. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, ewu napisał:

Cudna jest, powinna szybko znaleźc dom.

Mam taką nadzieję, że szybko pojedzie na swoje.

35 minut temu, ewu napisał:

Ojej to by było wspaniale.  Przecież znajdzie się ktoś  kto pomoże zawieźć psiaka do weta. Małgosiu nawet na taksówkę by się zebrało w ostateczności. 

Taksówka to też dobry pomysł, o ile takie jeżdżą. Dziękuję, że jesteście na wątku. :)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Tyśka) napisał:

Jejku... malagos... ♡ To byłby cud nad cudami! Mam nadzieję, że i Mazowszanka wejdzie na wątek, i w końcu coś zadzieje się pozytywnego u Myszeńki. 

zacisnęłam mocno kciuki! Musi się coś pozytywnego wydarzyć, będzie dobrze, Myszeńko <3

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Jejku trzeba by ją zabrać jak najszybciej z tego kojca, żeby nie osiadła przy budzie  😞 

A dzwoniłaś Tysiu do tego DT, do którego podałam Ci nr telefonu? 

Święte słowa Elu.

Link to comment
Share on other sites

Jaka ona malutka.. Prawie identycznego pieska usiłowałam złapać pod Włodawą.

Ktoś go wyrzucił z samochodu. Niestety nie podchodzi do ludzi. Puszki ani wody nie chciał.

Niestety dowiedziałam się o nim w przeddzień wyjazdu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...