Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

Myszka, Myszeńka - urocza słodzizna o umaszczeniu szylkretowym. Malutka, młodziutka i bardzo sympatyczna. Waży może z 5kg, jest bardziej dłuższa niż wyższa. Ślicznotka, która nie wiedzieć czemu marnuje się w gminnym przytulisku. Nie ma tam wolontariatu, nie ma tam kontroli, gdzie trafiają psy. Aktualnie pracownik-psiarz jest na urlopie, a chętni jacy się trafiają są "dziwni". Taka niepozorna, malutka i urokliwa suczka, a grozi jej marne życie :( Nie jest wysterylizowana.

Nie wiem, czym mnie ujęła - może przez tę swoją niepozorność... ale łamię swoją zasadę o nieangażowanie się w kolejnego psa, i zakładam wątek licząc na to, że wspólnie sie uda ustrzec Myszeńkę przed losem łańuchowego psa.
Ja już ją widzę w czyjejś pościeli...

Jest cudowna i ciepła, taki dobry duszek. Uległa, bez cienia agresji. A jak wlepi te swoje rezolutne oczka w człowieka to można przepaść. I oby ktoś przepadł, i się zakochał... i oby udało się jej pomóc.
 

myszka4.jpg.95cb6cbebfc6c6f6137ffad4074a75aa.jpg  myszka2.jpg.b205b9e548bdd2e8a7eaf354437eed36.jpg

Suczka przebywa w przytulisku w okolicach Tomaszowa Lubelskiego. Wiek i wielkość mam oszacowaną przez pracownika, któremu na sercu leży los psiaków.
Tylko, że... zaczynamy od zera. Nie mam deklaracji, nie mam też miejsce hotelowego dla Myszeńki. Imię też jest robocze.

EDIT:  05.08. Mysia zaczęła nowy rozdział w życiu - dojechała do DT u malagos.
             12.09. Mysia znalazła swoją Rodzinę w Łodzi <3 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Deklaracje stałe

Nesiowata - 10 zł
elficzkowa - 10 zł (VIII)


Inna pomoc

malagos - DT <3
Mazowszanka - zawiezienie suczki na sterylizację
Pani Marzenka - transport suczki do Zamościa (bezpłatny) + wyprawka (karma, smycz, obróżka, zabawki) + opłacenie I etapu transportu Zamość -> Warszawa 
Nadziejka - bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/353851-ksiezniczka-mafii-2-zlserce-ratan-1-zlksiazkagranatowe-mundury-1-zllyzka-do-sosu-starunka-1-zl-poslalam-dla-myszeczki-cegielki-50-zl-dziekuje-wam-dobreduszki-nesiowata-koja-radziu-dla-myszki-tysiowej-309-g2200/

Tyśka) - bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/353903-a-gdyby-tak-rzucić-wszystko-i-wyjechać-na-wymarzone-wakacje-bazarek-cegiełkowy-na-podróż-sterylizację-i-potrzeby-myszki-do-1208/

Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE 🙂

Wpłaty:

- 60 zł - lipsik - 02.08.2021

- 30 zł - Bgra - 03.08.2021

- 265 zł - Poker - 03.08.2021

- 10 zł - elficzkowa - stała VIII - 06.08.2021

- 376 zł - z bazarku Tyśka) - 13.08.2021
- 50 zł -  z bazarku Nadziejka - 01.09.2021

- 20 zł -  z bazarku Nadziejka - 06.09.2021


Wydatki:
- 30 zł - dopłata do transportu, potwierdzenie - 05.08.2021
- 208,20 zł - karma, potwierdzenie - 10.08.2021
- 18,68 zł - zwrot transporterka do Pani Marzenki, potwierdzenie - 11.08.  (zwrot poszedł na konto malagos)
- 40 zł - zwrot za antybiotyk - 
paragon, potwierdzenie - 12.08. (zwrot na konto Mazowszanka13)
- 17,81 zł - wyróżnienie olx - potwierdzenie - 26.08.
- 1 zł - odświeżenie olx - 27.08.
- 17,81 - wyróżnienie olx - potwierdzenie na str. 25  - 03.08.2021
- 45 zł - zwrot dla Mazowszanki za rejestrację chipa w SAFE-Animal - potwierdzenie - 15.09.2021
- 216,50 zł - przekazanie części spadku Psiej Rodzince - 18.09.2021
- 216 zł - przekazanie pozostałości spadku Dzikiej Sabince i Uli
 - potwierdzenie na s. 33 - 13.10.2021 zł

 

STAN KONTA Myszki w dn. 13.10.2021: 0zł

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze króciutki filmik z Myszeńką. 

Spacery ma dzięki życzliwości tego jednego pracownika-psiarza, przyjeżdża specjalnie w dzień wolny (sobotę) i zajmuje się suczką. Teraz jest na urlopie, więc Myszeńka niestety ogląda świat z kojca.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Nadziejka napisał:
Poslalam zaproszenia na watus malenkiej do Dobrychduszek

Bardzo Ci dziękuję, to duża pomoc <3 

27 minut temu, mari23 napisał:

Jaka kruszyneczka rozczulająca <3

To prawda, ujmująca mocno. Trochę jak Tinusia z dzikuskowej ulicy. Dziękuję, że zajrzałaś :)

7 minut temu, Nesiowata napisał:

Słodkie maleństwo.Daję 10 zł stałej

Ojej, Nesiu... dziękuję! Zapisuję. :*

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Radek napisał:

Cudowna jest. 

Dziękuję, że zajrzałeś :) Może się uda, piszę...

49 minut temu, elficzkowa napisał:

Dam 10 zł stałej od sierpnia. 

Ojeeej! Dziękuję! <3

41 minut temu, Poker napisał:

dokąd je zabrać ,żeby nie trafiły do drani?

Jest... ciężko. Ja skupiłam się na Myszce, bo dwóch już nie dam rady wziąć pod opiekę. Dogomaniackie hoteliki nie mają miejsca, więc skrobnęłam jeszcze do Hoteliku Tymczasik, który ostatnio zaopiekował się 2 suniami z lasu spod Tomaszowa (sunie trafiły pod skrzydła fundacji) - czekam na odpowiedź. Pisałam do paru DT, ale aktualnie nie mają jak pomóc, jeden właśnie ruszył na zasłużony urlop. Jak ktoś ma jakiś pomysł, jakiś hotelik w zanadrzu... to proszę o pomoc, będę szukać. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...