Jump to content
Dogomania

Myszeńka: bo taka mała i niepozorna - już w objęciach kochanej malagos! 12.09 MYSIA ZAMIESZKAŁA W ŁODZI, powodzenia kochana!


Recommended Posts

1 godzinę temu, malagos napisał:

Tysiaku kochany, a mogę ja ogłosić też Myszkę?...  Zrobiłam kilka fajnych zdjęć Mysiakowi - i mogę dać ją na Warszawę?

Możesz, oczywiście, choć ja też ogłaszam na Warszawę i nie wiem czy jest sens powielać miasta. Moze jedno niech będzie na Łódź? (Mogę swoje przenieść). Czy podmienić numer telefonu na Ciebie? :) 

A zdjęcia chetnie też wykorzystam, choćby do pokazania jeszcze raz na fb.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To się pochwalę - do domu pojechał duży jasny pies z gminnego kojca, a było o niego tylko jedno zapytanie :) i się chłopak doczekał od 20 lipca. Ludzie doświadczeni psiarze, odszedł im niedawno podobny pies, i nasz ich od razu zauroczył. Czeka na psisko posłanie w salonie, spacery, duży ogród. 

Mysi zrobiłam ogłoszenie z nowymi zdjęciami, by nie usunęli. Spróbujemy, cóż szkodzi.

Wyróżniłam za 17,81 zł

https://www.olx.pl/d/oferta/urocza-malenka-sunia-slodkie-zywe-sreberko-CID103-IDLihou.html

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, malagos napisał:

To się pochwalę - do domu pojechał duży jasny pies z gminnego kojca, a było o niego tylko jedno zapytanie 🙂 i się chłopak doczekał od 20 lipca. Ludzie doświadczeni psiarze, odszedł im niedawno podobny pies, i nasz ich od razu zauroczył. Czeka na psisko posłanie w salonie, spacery, duży ogród. 

Mysi zrobiłam ogłoszenie z nowymi zdjęciami, by nie usunęli. Spróbujemy, cóż szkodzi.

Wyróżniłam za 17,81 zł

Czy to ci państwo, o których rozmawiałyśmy? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

To się pochwalę - do domu pojechał duży jasny pies z gminnego kojca, a było o niego tylko jedno zapytanie 🙂 i się chłopak doczekał od 20 lipca. Ludzie doświadczeni psiarze, odszedł im niedawno podobny pies, i nasz ich od razu zauroczył. Czeka na psisko posłanie w salonie, spacery, duży ogród. 

Adopcja dużego psiaka i w dodatku do tak dobrych warunków to duży sukces, zwłaszcza, że ostatnio nie było chętnych do adopcji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Adopcje bezpośrednio z kojców cieszą mnie chyba najbardziej. Trzymam kciuki za Jasnego, aby jego życie teraz było w samych jasnych barwach ♡ 

Twoje ogłoszenie jest świetne:) Za chwilę za wyróżnienie Ci zwrócę. Mysia ma kasę, a Tobie przyda się dla bezdomniaków. Dziękuję za wszystko co dla niej robisz ♡

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, malagos napisał:

To się pochwalę - do domu pojechał duży jasny pies z gminnego kojca, a było o niego tylko jedno zapytanie :) i się chłopak doczekał od 20 lipca. Ludzie doświadczeni psiarze, odszedł im niedawno podobny pies, i nasz ich od razu zauroczył. Czeka na psisko posłanie w salonie, spacery, duży ogród. 

Mysi zrobiłam ogłoszenie z nowymi zdjęciami, by nie usunęli. Spróbujemy, cóż szkodzi.

Wyróżniłam za 17,81 zł

https://www.olx.pl/d/oferta/urocza-malenka-sunia-slodkie-zywe-sreberko-CID103-IDLihou.html

 

1 godzinę temu, malagos napisał:

Ojej, dziękuję Tyśko kochana! Mariusz pp przelał mi na konto 100 zł :) DZIĘKUJĘ SERDECZNIE!

31ccb8b4e70b.jpg

ccb708f468ce.jpg

566c9ead4acc.jpg

44b033fc1a72.jpg

 

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Adopcje ruszyły, z jednego przytuliska, w którym oglaszam psy w tym tygodniu do adopcji poszło 7 psiaczków, zostały 2. A do tej pory była posucha. Może i o Mysię telefon się rozdzwoni. Obyyyy!

Rozdzwoni, rozdzwoni, bo Mysia cudna:)

Wszystkie Mysie są cudne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...