Jump to content
Dogomania

LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3


Recommended Posts

21 minut temu, Sara2011 napisał:

Iza, bardzo dobrze że zabrałaś Norcię. Nie wiem jak można z jednym psem spać w łóżku a drugiego trzymać na werandzie. Po co tej kobiecie w ogóle był drugi pies ?

 

16 minut temu, AlfaLS napisał:

Kiyoshi - jedyna słuszna decyzja.

Dzięki dziewczyny...

Przyznaje że zebrałam wiadro pomyj i Kasia niestety tez wysłuchała przekleństw od Pani (świeżo po pielgrzymce)....tylko po prostu to wszystko tak brzmiało jakby jednak ta weranda była miejscem Norki....nie wcale na chwile...zresztą- na jaką chwile jak cały czas sunie były nie równo traktowane....to jak miała Norcia to wszystko dobrze znosić :(

Strasznie mi przykro, że znowu nie wydałam jej dobrze.....Serce mi pęka :( taka fajna sunia a tak pech się ciągnie. Panie ZAPEWNIAŁY i Kasie i mnie, że Norka będzie na kanapie !! taki był tez zapis w umowie, że TYLKo warunki domowe,więc....

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Dobrze, że ja zabrałaś, zresztą za aprobatą tej pseudo właścicielki. Niech więc teraz nie wmawia, że źle zrozumiałaś.

Niech się pocałują w łokieć i d... nawzajem.

Dobrze napisałaś.... Już dziś trochę ochlonelam chociaż jakiś straszny ten wczorajszy dzień.. 

Najpierw sytuacja z Norka, potem sytuacja z Sejmu już całkiem mnie dobila... 

 

Może doradzcie mi jeszcze... Bo był ten drugi dom chętny na Norkę... Myślicie że powinnam spróbować się z nimi skontaktować? Czy odpuścić na razie, dać suni odsapnąć? 

Przyznam że tamten dom mi siedzi w głowie ale i boję się... To dom z ogrodem są dzieci 6 i 8 lat.... 

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Norci a tu takie wieści.....

Nie mogłaś inaczej postąpić jak tylko zabrać sunię. Skąd się biorą tacy ludzie, psa trzymać na werandzie....

Ja bym chyba z tym drugim domem z dziećmi się powstrzymała, niech sunia odetchnie chwilę w przyjaznym środowisku, dużo u niej zmian ostatnio i żadna dobra niestety.

Przyjdzie czas, znajdzie dobry dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mam inne zdanie. Nawiązałabym kontakt z tym domem. Dzieci nie są malutkie. Zależy jak są wychowane no i najważniejsze czy wiadomo jak sunia zachowuje się do dzieci.

Ona dużo przeszła, to prawda,  ale teraz przywiąże się jeszcze mocniej do DT ,a potem znowu zmiana.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Poker napisał:

Ja mam inne zdanie. Nawiązałabym kontakt z tym domem. Dzieci nie są malutkie. Zależy jak są wychowane no i najważniejsze czy wiadomo jak sunia zachowuje się do dzieci.

Ona dużo przeszła, to prawda,  ale teraz przywiąże się jeszcze mocniej do DT ,a potem znowu zmiana.

Norka w poprzednim domu była z dziewczynka w takim właśnie wieku, ona kocha dzieci.... 

Z kolei ta dwójka dzieci od małego była że starszym pieskiem... Przybleda którym rodzina się opiekowała wiele lat... 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Poker napisał:

Ja mam inne zdanie. Nawiązałabym kontakt z tym domem. Dzieci nie są malutkie. Zależy jak są wychowane no i najważniejsze czy wiadomo jak sunia zachowuje się do dzieci.

Ona dużo przeszła, to prawda,  ale teraz przywiąże się jeszcze mocniej do DT ,a potem znowu zmiana.

Też mam takie zdanie :) Ja bym się odezwała. Może ludzie mieliby możliwość wcześniejszego odwiedzenia Norki w  hoteliku, aby podpatrzeć jak wzajemnie na siebie reagują, to też pomogłoby w decyzji.

Trzymam kciuki za Norcię. Do trzech razy sztuka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Poker napisał:

Ja mam inne zdanie. Nawiązałabym kontakt z tym domem. Dzieci nie są malutkie. Zależy jak są wychowane no i najważniejsze czy wiadomo jak sunia zachowuje się do dzieci.

Ona dużo przeszła, to prawda,  ale teraz przywiąże się jeszcze mocniej do DT ,a potem znowu zmiana.

Mam dokładnie takie samo zdanie jak Poker. Jeśli to dobry dom to trzeba dać szansę. Zasiedzi się w DT, poczuje u siebie i znowu zmiana, lepiej tak z marszu i niech się wreszcie poczuje gdzieś tak naprawdę u siebie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kasia pisała wczoraj ze Norka wróciła niezmieniona. 

Napisałam do tego drugiego domu chętnego na Norkę. Serce mnie ta ciągnie chociaż też się boję.... Zobaczymy czy nadal szukają... Czy się odezwą.... 

Kasia spróbuję też dziś zrobić nowe zdjęcia. 

 

 

PS. PANI ODPISAŁA I PRZESŁAŁA ZDJĘCIE. MAJĄ JUŻ NOWEGO ŚLICZNEGO. PIESKA TEŻ Z ODZYSKU... EH.... :(((((

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Nadziejka napisał:

   

Wielkie ogromne pozdrowionka dla dziewczynek i kciuki mocno za domki

 

kramik zakonczony 
prosze slij num konta 

Dziękuję Ewunia konto stałe to samo. Podeślę wieczorkiem

 

Liwka za chwilę jedzie do weta coś złego się z nią dzieje, jest apatyczna..... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...