Jump to content
Dogomania

LIWIA- wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. Znalazła DS w Bielsko-Biała :) <3 NORCIA też ma DS w Czechowicach <3


Recommended Posts

Ostatnio miałam dwa telefony o Liwcie- pierwszy od przemiłego Pana, który niestety miał nie najlepsze warunki dla suni (tzn blok bez windy)....drugi dom z ogrodem- warunki idealne, ale Pan który dzwonił tak trudny w kontakcie, jakiś przewrazliwiony bo ciągle tylko powtarzał, że mamy wygórowane warunki adopcji...a ja praktycznie nic nie mówiłam wręcz chwaliłam, że ma dobre warunki dla suni...nawet idealne...no ale nie dało się dogadać...Pan chciał żeby sunie mu dowieść i w ogóle jak najmniejszy mieć kontakt 😞 eh....

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje mdk8 za 10 zł dla Liwci :))

 

Dzis miałam o nią kolejny telefon i mam nadzieje, że nie zapesze, ale w czwartek u Liwki mają być goście...Pierwsi...bardzo jestem ciekawa jak się zaprezentuje, czy się spodoba....zobaczymy co los przyniesie, kciuki nie zaszkodzą 😉

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 16:26, kiyoshi napisał:

Dzis miałam o nią kolejny telefon i mam nadzieje, że nie zapesze, ale w czwartek u Liwki mają być goście...Pierwsi...bardzo jestem ciekawa jak się zaprezentuje, czy się spodoba....zobaczymy co los przyniesie, kciuki nie zaszkodzą 😉

To że Liwka się spodoba, tego jestem pewna, tylko czy goście spodobają się Liwce, no i czy okazą się dość dobrzy dla naszego gekona :-))

Oczywiście kciuki zaciśnięte.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2021 o 16:36, limonka80 napisał:

To że Liwka się spodoba, tego jestem pewna, tylko czy goście spodobają się Liwce, no i czy okazą się dość dobrzy dla naszego gekona :-))

Oczywiście kciuki zaciśnięte.  

mysle że Liwce każdy człowiek się podoba byle głaskał i lubił się wspólnie bawić 😄

no ale czy ta rodzina będzie do niej pasować, a ona do nich, tego nie umiem powiedziec....Ogólnie warunki byłyby dla niej jak najbardziej odpowiednie, także warto kciukać

Link to comment
Share on other sites

  • kiyoshi changed the title to LIWIA- ma już imie, jest już w drodze..wyruszyła z podlasia by zacząc nowe zycie. NORCIA juz w DS w Czechowicach <3
Dnia 30.10.2021 o 01:40, Nadziejka napisał:
             Sciskam ogromnie sciskam za lalunie
Z bazarku zakonczonego bedzie tylko kilkanascie zlotych,ale jeszcze nie wplacam, tylko za jakis czas doloze swoje cegielenki
i wtedy posle Tobie dopiero pieniazki dla Liwci

 

Dnia 30.10.2021 o 01:42, Nadziejka napisał:
             Zapraszam sercem na nowy kramik Liweczkowy ❤️❤️

Ale niespodzianka ❤️

Bardzo serdecznie dziękuje 🙂

I Tobie Ewa i Teresie  ❤️

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...