Jump to content
Dogomania

Lolek - Bucky mógłby być rootweilerem, gdyby ważył 5 razy więcej. Ma już swoją rodzinę:)


Recommended Posts

6 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Eluś, pomoż:) U nas to Ty działasz z tymi banerkami. Wrzucisz mi Bonusa i Lolka proszę?

Kiedyś potrafiłam, teraz "nowe" dogo i nie wiem, jak sobie takie banerki wrzucić.... podpowiedzcie proszę :)

Loluś cudny !!! Myślałam, że mój Kajtuś to rottweiler na jamniczych nóżkach, ale Loluś od Kajtunia jeszcze ładniejszy rotek ;)  

Poproszę o nr konta, wpłacę 50 zł na te początkowe koszty :)

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Nadziejka napisał:

 Cudny przecudny krusztyneczek niezwykly calujemy tuliskamy choc z dalekosci

Zaraz go utulę w Twoim imieniu Nadziejko:)

17 minut temu, mari23 napisał:

Kiedyś potrafiłam, teraz "nowe" dogo i nie wiem, jak sobie takie banerki wrzucić.... podpowiedzcie proszę 🙂

Loluś cudny !!! Myślałam, że mój Kajtuś to rottweiler na jamniczych nóżkach, ale Loluś od Kajtunia jeszcze ładniejszy rotek 😉

Poproszę o nr konta, wpłacę 50 zł na te początkowe koszty 🙂

Ja nie pomogę, a Elunia chyba dopiero jutro podejdzie do komputera. Dzisiaj najwyżej pzez telefon.

Marysiu, z całego serca dziekujemy za pomoc, ale może wpłać mniej. Masz tak dużo na glowie ze swoim stadkiem....

Link to comment
Share on other sites

Z mari23 ustaliłyśmy, że wpłaci 20 zł dla Lolka. Za dużo na seie bierze moim zdaniem i poprosiam o obniżkę deklaracji.

A Lolek uczy sie błyskawicznie Na wieczorny spacer pozwolił sobie założyć szelki i obrożę bez problemu. Do windy wsiadł już na luzie. Spapugował po moich suniach. Bardzo mu się podoba węszenie. Kupka już lepsza, ale nadal luźna. Dostanie jeszcze saszetkę fortiflory na noc. 

Na spacerze witał sie z kilkoma psiakami, ale kiedy jeden warknął na niego, od razu wyskoczył z ostrym warczeniem. Jeden ruch ręk i nie miał dostępu do psa. Natychmiast się uspokoił. To naprawdę super fajny psiak. Na spacerze wszyscy nim zachwyceni:)

Po kąpieli i wyczesaniu ma taką mięciutką, lekko lśniącą sierść. Jest naorawdę śliczny i super miły. W przeciwieństwe do naszych pozostałych 4 podopiecznych bardzo adopcyjny:)  

Link to comment
Share on other sites

Cudny maluteczku zagladam sciskuniam radosny iskiereczku
melduje ze udalo mi sie ...udalo porwalalm jakos ... banerek malutka
z calego serducha jesli moge  5 zl malutkowi
przepraszam ze 5 ale ja od miesiecy potwornie oszukana , ostalam bez stalej pracki...
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Po kąpieli i wyczesaniu ma taką mięciutką, lekko lśniącą sierść. Jest naorawdę śliczny i super miły. W przeciwieństwe do naszych pozostałych 4 podopiecznych bardzo adopcyjny:)  

Mówiłam już wcześniej, że to piesio zjawiskowy  :)  Rewelacyjny jest. Gdyby był sunią i w wieku około 8 lat, to już stałabym w kolejce adopcynej  do niego  :) 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, mari23 napisał:

Kiedyś potrafiłam, teraz "nowe" dogo i nie wiem, jak sobie takie banerki wrzucić.... podpowiedzcie proszę :)

Loluś cudny !!! Myślałam, że mój Kajtuś to rottweiler na jamniczych nóżkach, ale Loluś od Kajtunia jeszcze ładniejszy rotek ;)  

Poproszę o nr konta, wpłacę 50 zł na te początkowe koszty :)

Marysiu, postaram się napisać jak wstawić sygnaturę/ obrazek/
1. Wchodzisz w swoje ustawienia : USTAWIENIA KONTA
2. Następnie SYGNATURA
3.Dalej klikasz w : Przeciągnij pliki do przesłanie lub wstaw pliki / wybrany obrazek/ sygnatura/ tu wklejasz obrazek podlinkowany . Jeżeli nie jest podlinkowany to klikasz w niego 2 razy/ zmieni kolor na niebieski/ i w polu  LINK wklejasz adres wątku , którego dotyczy obrazek- sygnatura.
4. klikasz Uaktualnij
5. klikasz Zapisz
 

172702310_467249991260542_8005075521281665417_n.jpg

 

172299136_472772500441725_8939956140814530028_n.jpg

172562740_296630042121913_3550782672192955238_n.jpg

 

172895897_1936984926440881_8906601514392147357_n.jpg

173032763_447614632964353_4153824217089686233_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:
Cudny maluteczku zagladam sciskuniam radosny iskiereczku
melduje ze udalo mi sie ...udalo porwalalm jakos ... banerek malutka
z calego serducha jesli moge  5 zl malutkowi
przepraszam ze 5 ale ja od miesiecy potwornie oszukana , ostalam bez stalej pracki...

Nadziejko, to może nie wpłacaj. Pomagasz naszym psiakom bazarkami, to bardzo dużo.

Link to comment
Share on other sites

Nocka minęła nam na chodzeniu. Poszłam spać o 2 w nocy, ale nie dało się zasnąć, bo Loluś sprawdzał cały czas gdzie jestem. Po godzinie złamałam się i poszłam do dużego pokoju. Lolek był wniebowzięty i od razu położył się na podłodze pod stołem i przysnął. Sen miał bardzo czujny, więc każdy ruch powodował, że podnosił łepek i obserwował. 

Rano na pierwszy mój ruch przybiegł przeszczęśliwy i witał się, jakby nie widział nikogo tydzień. Podlał mi drzwi w pokoju na początek dnia.

Na spacerze uśmiechnięty, rozmerdany i zainteresowany wszystkim. On nie ma 3 lat, jest młodszy. Kolejne osoby zachwycone nim. Wszyscy mówią, że to miniaturka rotka:) Witał się ze wszystkimi mijanymi psami. jeden najpierw do niego podszedł przyjaźnie, a potem znienacka ruszył z zębami. Lolek natychmiast odpowiedział tym samym. Dobrze, że mogłam go natychmiast odciągnąć, choć tamten próbował go dosięgnąć. Czyli sam nie jest zaczepny, ale zaczepiony potrafi się odgryźć.

Niestety po pierwszej w miare dobrej kupce kolejne były wodniste. Może to efekt stresu, ale na wszelki wypadek znowu podałam mu dia doga i dodatkowo tabletkę Taninalu.

Apetyt ma rewelacyjny. Jest zmęczony, ale nadal czuwa. W tej chwili leży przy moim fotelu i patrzy przed siebie. 

Jutro postaram się zrobić mu badanie krwi i umówić kastrację. Trzeba mu szybko robić ogłoszenia. Po śniadaniu sam zaczął wyjmować ze skrzyni zabawki i bawić się nimi. Robi to uroczo, nagrałam filmik, który Elunia wrzuci. Ogólnie budzi zachwyt wszystkich, do każdego się garnie i ogonek mu cały czas lata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyśka) napisał:

To może tym zachwyconych warto uświadamiać, że Loluś cudeńko będzie niedługo do adopcji, szuka swojej Rodziny? :) Słodzizna.

Moja znajoma już pytała, czy możemy spotkać się, żeby jej sunia poznała Lolka. Odszedł im w ubiegłym roku drugi psiak i myśli nad adopcją. To byłby super domek dla niego, ale nic jeszcze nie wiadomo:) On ma w tej chwili wstępne ogłoszenie na FB. Zrobiła je Małgosia, od której kupowałam szelki. Album zrobiła mu też Ellig. Dzisiaj będę dzwonić do lecznicy i umawiać kastrację. Wtedy będziemy wiedziały co mówić osobom zainteresowanym. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On miał być raczej jagdterierem, tylko głowa nie wyszła jagdowa..

Skoro piesio jest charakterny - zaczepiony nie odpuści, miałabym propozycję zmiany w zabawie w zagryzanie maskotek. Owszem, niech zagryza, ale najpierw niech odda - i nie na wymianę, tylko tę, którą dostał, a dopiero jak odda może dostać ponownie do zabawy. Bardzo łatwo u wszystkich terierów wyrobić pasję pilnowania zabawki nawet przed właścicielem, i to zawsze skutkuje potem kłopotami.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Sowa napisał:

On miał być raczej jagdterierem, tylko głowa nie wyszła jagdowa..

Skoro piesio jest charakterny - zaczepiony nie odpuści, miałabym propozycję zmiany w zabawie w zagryzanie maskotek. Owszem, niech zagryza, ale najpierw niech odda - i nie na wymianę, tylko tę, którą dostał, a dopiero jak odda może dostać ponownie do zabawy. Bardzo łatwo u wszystkich terierów wyrobić pasję pilnowania zabawki nawet przed właścicielem, i to zawsze skutkuje potem kłopotami.

Bardzo dziękuję za uwagi. Postaram się zastosować:) Jagdterier? Muszę obejrzeć w internecie, nie słyszałam o takiej rasie.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Sowa napisał:

Gładkie też są, przynajmniej we wzorcu rasy, ale chyba rzadsze. 

 

21 minut temu, Tyśka) napisał:

Są są i nie tak rzadko spotykane. Przynajmniej w zagłębieniu pseudo, z jakiego pochodzę :(

No proszę, a ja jeszcze nie spotkałam :) Zawsze tylko szorstkie, ale i tak nie za dużo ich w życiu widziałam. Na wystawach nie były jakoś zbyt licznie reprezentowane, przynajmniej w czasach, kiedy ja po wystawach jeździłam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...