Jump to content
Dogomania

Lolek - Bucky mógłby być rootweilerem, gdyby ważył 5 razy więcej. Ma już swoją rodzinę:)


Recommended Posts

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

No miniaturowy rottek jak nic!! Śliczny!!

Tak trudno określić jest jego wielkość, niby 6,9 kg a na zdjeciach wydaje sie wiekszy.

Przed chwilą, elik napisał:

Po prostu super psiak  :) Ogonek najbardziej zakręcony z ogonków, które znam  :)

Macha ogonkiem caly czas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To wszystko prawda - Lolek, to śliczny, przemiły i radosny psiak. Mimo ufności jaką od razu okazuje kiedy schylam się do niego od razu się kładzie ulegle i pokazuje brzuszek. Do tego uśmiecha się prosząco. 

Kąpiel była dla niego przeżyciem. Bardzo piszczał i chciał uciekć, ale udało mi się utrzymać go w wannie. Pozwolił też obciąć sobie pazurki, choć z oporami.

Usiłuje nawiązać relacje z Figą, już do siebie merdają ogonkami i obwąchuja się.

Wyciąga zabawki z koszyka i stara się nimi bawić. Kilka minut temu w końcu zasnął. Nie zna posłanek, śpi na podłodze. Winda go przeraża, ale schody juz nie. Szybko załapuje o co chodzi. Na spacerze usiłował przegryźć smycz jak zobaczył fajną sunię. Wystarczyło stanowczo powiedzieć nie i odpuścił. 

Chodzi za mną jak cień, zagląda w oczy i merda ogonkiem. Nie stracił zaufania nawet po kapieli i obcinaniu pazurków, usiłuje mnie nawet calować.

Myślę, że macie rację - bardzo szybko znajdziemy mu dom. Na początku tygodnia pojadę z nim na badania krwi i umówię kastrację.

A szelki Loluś dostał w prezenie od Ellig:) Kosztowały 45 zł. Są mocne i bardzo dobrze dopasowwane do Lolka. Bardzo dziękujemy za prezent:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...