Jump to content
Dogomania

Psie przedszkole z Dniepropietrowska. Rita również w swoim domu :)Na s. 24 zdjecia szczeniąt, które moga przyjechać, pomóżmy!


Recommended Posts

Dnia 20.04.2021 o 19:08, Jaaga napisał:

Jo37 - 100 zł WPŁACONE

Mruczka na swoja nową sunię 200 euro (100 euro już WPŁACONE)

Poker ok 150 euro WPŁACONE

Helli 300 euro  WPŁACONE

 Kiyoshi 300 zł WPŁACONE

Onaa - 50 zł WPŁACONE

Mazowszanka13 - 50 zł WPŁACONE

Limonka80 - 250 zł WPŁACONE

 P. Irena z Katowic - 100 zł WPŁACONE

Elf i mango - 50 zł WPŁACONE

Nesiowata - 30 zł WPŁACONE

Onaa po raz drugi 50 zł WPŁACONE

Limonka80 po raz drugi 100 zł WPŁACONE

Tola - 50 zł

Razem 650 euro i 1130 zł (ok 247 euro) - 897 euro.

Koszt transportu 5 psów to 1250 euro

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Nesiowata napisał:

Wpłaciłam 30 zł.

Dziękuję bardzo, własnie ujęłam tą wpłatę w rozliczeniu i skopiowałam całe rozliczenie powyżej.

dodatkowo rozliczenie zgodnie z sugestią Poker, dodałam na pierwszą stronę do pierwszego postu, pod zdjęciami zdjęć "moich" maluchów. Niestety, nie zostawiłam sobie tam wiecej rezerwowych postów.

Jutro musze już kupić euro i zawieźć do Katowic

Brakuje 103 euro do opłacenia transportu czwartego psiaka. Może ktoś jeszcze dorzuci? 

Link to comment
Share on other sites

Kto jeszcze pomoże maluchom dojechac po nowe życie?

Na zachętę wstawię Mattusia spod pachy. Gdyby nie miał możliwości przyjechać, to nadal siedziałby w schroniskowym kojcu i nikt nie wiedziałby, jaki jest z niego łóżkowy przytulak.

20210416_230327.jpg

20210416_231020.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Śliczny maluszek, aż się dziwię, że on jeszcze u Ciebie. 

Ja też się dziwię. Chciałabym, żeby zadzwonił w końcu ktoś fajny i z warunkami, bo dotąd jesli nawet ktoś brzmi sympatycznie, to nie bardzo ma warunki, o reszcie pytajacych nie wspomnę. Ogłosiłam go nawet na Warszawę bo stamtad zawsze był odzew, a mąż dziś jechał i pierwszy raz z warszawskiego ogłoszenia nie miałam ani jednego zapytania.

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Wpłaciłam jeszcze 100 zł. Najwyżej do pracy będę chodzić piechotą :-/ ale to i tak wciąż za mało ....

Mati spod pachy - widok bezcenny :-)) 

 

Tyle już wpłaciłas na nie, że rzeczywiście chyba bedziesz chodzić do pracy piechotą. Bardzo dziękuję za  wpłatę. Dodam do rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Jaaga napisał:

Ja też się dziwię. Chciałabym, żeby zadzwonił w końcu ktoś fajny i z warunkami, bo dotąd jesli nawet ktoś brzmi sympatycznie, to nie bardzo ma warunki, o reszcie pytajacych nie wspomnę. Ogłosiłam go nawet na Warszawę bo stamtad zawsze był odzew, a mąż dziś jechał i pierwszy raz z warszawskiego ogłoszenia nie miałam ani jednego zapytania.

Tyle już wpłaciłas na nie, że rzeczywiście chyba bedziesz chodzić do pracy piechotą. Bardzo dziękuję za  wpłatę. Dodam do rozliczenia.

Jakiego domku dla niego szukasz? Walczycie jeszcze z lamblią?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, seramarias napisał:

Jakiego domku dla niego szukasz? Walczycie jeszcze z lamblią?

Nie szczególnie to jest walka. Dostał tydzien leki, teraz przerwa i drugą serię dostanie. Kupy sa idealne. Nie mają żadnych problemów. Mała Gugu pojechała do nowego domu z tabletkami.

Nie szukamy domu o jakichś szczególnie wielkich wymaganiach, ale albo dzwoni o niego osoba, która z trudem jest w stanie sklecić zdanie, albo ktoś w bardzo podeszłym wieku lub dziś chyba Ukrainiec. Zadzwoniła bardzo sympatyczna dziewczyna, ale wynajmowane w bloku mieszkanie, 3-letnie dziecko, oboje pracują, mają już kota i 4 psy. mimo, że napradę fajna, to jednak trzeba myślec perspektywicznie, no i trudno mi wyobrazić sobie spacery z dzieciakiem w tym wieku, psim staruszkiem i szczeniakiem. Jeszcze takim, jak Mati, że ciągle piszczy na ręce i plącze się idealnie pod nogami. Nie podejmuję decyzji sama, konsultuję je z Tolą z fundacji, bo to na nich sa wydawane maluchy i z Olą, która opłacała ich transport. 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Jo37 napisał:

Dobrze, że Hana ma co jeść.  Portfel pusty a nowy piesek pojechał do Szafirki. A tych maluchów też szkoda.

Tak, najbardziej to mi dziś żal tej, co nie przyjedzie. Gdybym nie była tak zapchana, to wzięłabym do siebie tą oneczkę, ale juz parka tych diabląt daje nieźle popalić. Szczególnie, w czasie lekcji na mikrofonie. Co dzień przekupuję je suszonymi żwaczami i świńskimi uszami, żeby były cicho w czasie lekcji. 

Tyle psiaczków ostatnio dostało szansę. Ty miałas chyba szczególnie trudno wybrać jednego.

Link to comment
Share on other sites

Wybór nie był trudny. Liczy się, że jakiś psiak wyjedzie i ma szansę

na dobre życie. Wzięłam najmniejszego chłopaka.  Problemem jest to,

że nie ma się dużo pieniędzy i można zabrać tylko nieliczne. 

Link to comment
Share on other sites

Od olx dostałam rabat 50% na promowanie ogłoszeń, który trwa przez 1 dzien. Może ktoś mógłby wyróżnić ogłoszenie Mattiego? Ja nie mam tej możliwości, wyróżniam te psiaki w największej potrzebie (a na koncie mam ponad 60 ogłoszeń, jest w  czym wybierać).

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Od olx dostałam rabat 50% na promowanie ogłoszeń, który trwa przez 1 dzien. Może ktoś mógłby wyróżnić ogłoszenie Mattiego? Ja nie mam tej możliwości, wyróżniam te psiaki w największej potrzebie (a na koncie mam ponad 60 ogłoszeń, jest w  czym wybierać).

Podeślij mi link Tysiu, wyróżnię. Na to mnie stać teraz tylko :/

Link to comment
Share on other sites

Dorobiłam Mattiemu olx'a na Opole: https://www.olx.pl/d/oferta/rozkochany-w-ludziach-cudowny-psi-maluszek-CID103-IDHkgNx.html Może ktoś wyróżni skoro jest promocja :)

Doczytałam na wątku, że Matti ma ogłoszenia na: Katowice (od kiyoshi), Warszawę (od Jaaga) i ode mnie Bielsko-biała i Opole. Jesli jeszcze gdzieś jest ogłaszany to dajcie znać :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyśka) napisał:

Dorobiłam Mattiemu olx'a na Opole: https://www.olx.pl/d/oferta/rozkochany-w-ludziach-cudowny-psi-maluszek-CID103-IDHkgNx.html Może ktoś wyróżni skoro jest promocja :)

Doczytałam na wątku, że Matti ma ogłoszenia na: Katowice (od kiyoshi), Warszawę (od Jaaga) i ode mnie Bielsko-biała i Opole. Jesli jeszcze gdzieś jest ogłaszany to dajcie znać :)

Ja zamieniłam z Warszawy, bo mąż już tam był i nie bede miała opcji transportu, na Kraków. Niestety, bez jednego zapytania.

Ogłoszenia są wszystkie wyróznione, zaznaczyłam to na pierwszej stronie w rozliczeniach z tych pieniedzy, jakie wpłynęły na moje konto.

Dziś korzystajac z okazji powyrózniałam swoje psiaki w tym ogłoszenie Margo na Katowice. jesli ktoś może ją ogłosić gdzieś na inne miasto, to bede wdzieczna. Nie było na razie żadnego odzewu. Zaraz wstawię jej ogłoszenie tu. Niestety, nie ma już środków na wyróżnienie kolejnych ogłoszeń. 

Psiaki w poniedziałek mają wyjechać z Kijowa. 

Link to comment
Share on other sites

Moje ogłoszenie na wzór z informacjami:

Nowego kochającego domu poszukuje 4 miesięczna suczka MARGO.
Będzie średniej wielkości psiakiem, jest maluchem po przejściach, przyjechała ze schroniska na Ukrainie. Musiała pokonać niesamowicie długą drogę, żeby dostać szansę na nowe życie. Aktualnie przebywa w Domu Tymczasowym. jest zadbana, wykąpana.
Margo jest żywiołową, wszędobylską, ciekawą świata suczką. Szuka aktywnej rodziny. Jest bardzo pogodnym, kontaktowym maluchem. Dopiero poznaje życie w domu i z człowiekiem.
Ze względu na jej komfort nie zostanie wyadoptowana do domu z małymi dziećmi.
Może zamieszkać z innym psem lub kotem.
Wymaga treningu czystości.
Jest zaszczepiona, zachipowana, odrobaczona, posiada paszport.
Osoby zainteresowane adopcją Margo prosze o kontakt WYŁĄCZNIE tel.: 660124623. Jesli nie moge odebrać telefonu, oddzwonię. Nie odpowiadam na komentarze.
Ogłoszenie ma na celu znalezienie dla sunijak najlepszej rodziny, nie obowiązuje więc zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Osobom zainteresowanym adopcją zostanie przesłana ankieta przedadopcyjna. Później ewentualnie nastapi spotkanie w potencjalnym nowym miejscu zamieszkania.
Dom ma być dla Margo, a nie odwrotnie, prosze wiec o wyrozumiałość, bo na wyadoptowującym spoczywa odpowiedzialność za całe jej przyszłe życie i pod tym właśnie kątem zostanie wybrany nowy dom.
Margo zostanie przekazana po podpisaniu umowy adopcyjnej z fundacją i zobowiązaniu sie do wykonania w przyszłości sterylizacji suni.
Suczka przebywa w Jarząbkowicach, woj. śląskie.
Za okazane serce Margo odwdzięczy się tym, co ma najcenniejsze - swoją miłością i bezgranicznym oddaniem

DSC01075.JPG

DSC01082.JPG

DSC01085.JPG

DSC01086.JPG

DSC01038.JPG

DSC01040.JPG

DSC01043.JPG

DSC01057.JPG

DSC01061.JPG

DSC01074.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...